Угода користувача

Шановний покупець!
Веб-сайт cloudfall.com.ua (далі - "Інтернет-магазин") призначений лише для осіб віком від 18 років, які проживають в Україні та використовують продукцію з вмістом нікотину (далі - "Покупець"). Перед покупкою товару необхідно уважно прочитати та прийняти дану Угоду Користувача (далі - "Угода"). Якщо Ви не згодні з Угодою, Ви не можете отримати доступ до Інтернет-магазину. Інтернет-магазин з одного сторони та Покупець з іншої сторони зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. Доступ до Інтернет-магазину
Доступ до Інтернет-магазину здійснюється виключно Покупцями, які відповідають наступним критеріям:
- Їм виповнилось 18 років;
- Вони є споживачами нікотиновмісної продукції;
- Вони проживають на території України;
- Вони приймають умови даної Угоди.
Якщо Ви не відповідаєте вищевказаним критеріям, Ви не можете переглядати та використовувати Інтернет-магазин.

2. Реєстрація користувача
2.1. Реєструючись і/або оформляючи замовлення на сайті cloudfall.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.
2.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин cloudfall.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).
2.3. Реєструючись на сайті cloudfall.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну інформацію про себе і своїх контактних даних.
2.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті cloudfall.com.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується повідомити про це адміністрацію Інтернет-магазину.
2.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши його на відповідну контактний адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на cloudfall.com.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

3. Прийом і обробка замовлень
3.1. Замовлення приймаються на сайті cloudfall.com.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.
3.2. Якщо замовлення зроблене на сайті в робочий час (понеділок-п'ятниця з 11.00-19.00) - менеджер Інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, менеджер Інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим часом в робочі години.
3.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться менеджер Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються та уточнення умов оплати і доставки.
3.4. Замовлення не рахується оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення менеджером Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

4. Доставка і оплата
4.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Оплата та доставка", розташованим за адресою https://cloudfall.com.ua/oplata-i-dostavka.html.
4.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, і ін.) Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин cloudfall.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

5. Повернення товару належної якості
Умови повернення товару належної якості Покупцем регламентуються розділом "Гарантія та Повернення", розташованим за адресою https://cloudfall.com.ua/garantiya-i-vozvrat.html.

6. Гарантійне обслуговування
Умови гарантійного обслуговування Інтернет-магазином придбаних товарів регламентуються розділом "Гарантія та Повернення", розташованим за адресою https://cloudfall.com.ua/garantiya-i-vozvrat.html.

7. Виписка чека
7.1. Разом з товаром Покупець отримує Видаткову накладну на товар.
7.2. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або менеджеру Інтернет-магазину по телефону.

8. Умови угоди
8.1. Інтернет магазин cloudfall.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин cloudfall.com.ua зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.
8.2. Інтернет магазин cloudfall.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

9. Відмова від відповідальності
Інтернет магазин cloudfall.com.ua в будь-який час без попереднього повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Інтернет магазин cloudfall.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.