Оплата і Доставка

Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині Cloudfall одним із способів:

  • На сайті через кошик (цілодобово);
  • За допомогою зазначених в шапці сайту номерів телефону (Пн-Пт 10:00-18:00).

Обробка і відправлення замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, за винятком державних святкових днів.


Оплата

Магазин приймає такі способи оплати:

  • Онлайн-оплата WayForPay. Приймаються картки Visa і Mastercard всіх банків України;
  • Оплата за реквізитами IBAN. Реквізити для оплати автоматично відправляються на вказану Вами email адресу після оформлення замовлення. Важливо! Перевірка платежів здійснюється в ручному режимі, тому можливі затримки в зміні статусу замовлення до декількох годин з моменту відправки платежу. У разі виникнення затримки більше 24-х годин - зв'яжіться з менеджером магазину за вказаним в шапці номером телефону. Ми зробили детальну інструкцію по оплаті за допомогою мобільного додатку, веб сайту або платіжного терміналу Privat24 тут https://cloudfall.com.ua/uk-iban-payment.html;
  • Оплата після отримання (наложений платіж). У разі доставки замовлення транспортною компанією «Нова Пошта», додатково оплачується 20 грн + 2% від суми замовлення в якості комісії за зворотню доставку коштів. Якщо обрано спосіб доставки кур'єром по місту або самовивіз - додаткова комісія не оплачується.

Зверніть увагу, після онлайн-оплати замовлення відразу надходить в обробку, а менеджер не буде турбувати Вас дзвінками для підтвердження.

Актуальний статус замовлення доступний для перевірки в Особистому Кабінеті покупця.


Доставка

  • Доставка транспортною компанією Нова Пошта. При оплаті або підтвердження замовлення до 14:00, ми відправляємо посилку в той же день. Всі замовлення отримані після 14:00 будуть відправленні на наступний робочий день. Номер ТТН для відстеження посилки приходить смс-повідомленням на вказаний номер телефону;
  • Доставка кур'єром по місту (м.Львів). Замовлення для відправки кур'єром по місту день-у-день приймаються до 13:00. Ми доставимо посилку на будь-яку вказану Вами адресу;
  • Самовивіз. У Вас є можливість самостійно забрати попередньо оформлене замовлення з нашого офісу з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00. Адреса і карту проїзду ви можете знайти в розділі Контакти.

 

Важливо! Для уникнення претензій та отримання актуальної інформації про вашу посилку: вартість доставки і вартість післяплати використовуйте web-версію трекера «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/tracking/index/cargo_number. Мобільний додаток не відображає розгорнуту інформацію цих параметрів!

 


При замовленні на суму від 1000 грн ми доставляємо безкоштовно!*

*В разі відправки замовлення післяплатою транспортною компанією Нова Пошта, зворотна доставка коштів оплачується покупцем.
Доставка