Випарник Eleaf GTL 0.4 Ом
Eleaf GTL - змінний випарник, розроблений інженерами компанії Eleaf спеціально для фірмових pod-систем iJust AIO Pod Kit і Pico Compaq Pod Mod Kit.
За великим рахунком, випарники Eleaf GTL можна назвати логічним продовженням ідей, закладених раніше в випарниках iJust AIO, що дозволяє їм вийти на принципово новий рівень. Особливість цих елементів полягає в збільшених проточках для більш ефективної насичення сітки рідиною.
Випарник Eleaf GTL має опір 0,4 Ом, що свідчить про здатність цього елемента запропонувати користувачеві вільну тягу, насичену ароматним парою. При цьому, сам випарник розрахований на роботу при середніх потужностях гаджетів. Як заявляє виробник, рекомендована потужність в даному випадку становить близько 20-30 Вт.
Характеристики Eleaf GTL:
- Тип: змінний випарник;
- Опір: 0,4 Ом;
- Рекомендована потужність: 20-30 Вт;
- Тип спіралі: сітка
