Сольові рідини для POD систем

Топ продажів
Набір для рідини Just Salt Banana Mama 30 мл
Набір для рідини Just Salt Banana Mama 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини South Bridge Pomegranate Menthol 30 мл

180.00 грн

*
Топ продажів
Набір для рідини Vape Mix Kit salt Mango Ice 50 мг 30 мл
Набір для рідини Just Salt Mango Juice 30 мл

180.00 грн

*
-10%
Набір для рідини Saltex Cookies 30 мл
Набір для рідини Saltex Cookies 30 мл
1

180.00 грн 162.00 грн

*
Набір для рідини South Bridge Orange Ice 30 мл

180.00 грн

*
Вибір Cloudfall
Набір для рідини Saltex Bounty 30 мл
Набір для рідини Saltex Bounty 30 мл
1

180.00 грн

*
Набір для рідини Saltex Lemonade 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Saltex Wildberry 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Just Salt Raspberry Splash 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини South Bridge Melanies Mix 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Just Salt Apple Boom 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Just Salt Pineapple Dude 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Saltex Grapefruit 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Just Salt Currant Black 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини Saltex Peach 30 мл

180.00 грн

*
Набір для рідини PREMIX BASIC KIT Salt Mint Gum 30 мл

250.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 562 (всього 19 сторінок)

Сольові рідини для POD систем

На сучасному вейп-ринку все більшої популярності набувають так звані pod-системи - прості, доступні, малопотужні і компактні пристрої, які призначені для вейпінга з використанням рідин на сольовому нікотині. До слова, навіть нове покоління електронних сигарет типу eGo розробляється з урахуванням використання таких рідин. При цьому жижа для под систем істотно відрізняється від звичних для більшості користувачів «навалістих» і «смачних» складів.

Жижа для под систем - що в ній нового

Рідини для pod-систем відрізняються від звичайних тим, що в їх склад входить сольовий нікотин. Він представлений у вигляді штучного аналога органічного алкалоїду з додаванням кислот, які дозволяють довести рівень кислотності речовини до того, яким володіє людська кров. Ця особливість дозволяє сольовому нікотину значно швидше насичувати організм і ефективно тамувати нікотинову спрагу. В окремих випадках «накуритися» такими рідинами можна всього за кілька затяжок. Саме тому даний варіант часто рекомендують початківцям вейперам, головна мета яких - побороти залежність і відмовитися від звичайних сигарет з безліччю характерних для них недоліків у вигляді смоли та інших небезпечних компонентів диму.

У порівнянні зі звичайними рідинами, сольові склади для pod-систем і eGo не можуть продукувати велику кількість пара, а також відрізняються слабкою здатністю передавати смак ароматизатора, проте їх основна мета полягає якраз не в отриманні задоволення від процесу, а в швидкому «перекурі» .

Для чого потрібні рідини на сольовому нікотині

Більшість вейперів обирають pod-системи і призначені для них рідини з конкретними цілями:

  • Швидке і ефективне угамування нікотинового голоду - подібні рідини завдяки своєму складу максимально швидко насичують організм нікотином;
  • Можливість непомітного використання вейпа - мала кількість пара і відсутність будь-яких запахів робить рідини для pod-систем ідеальним варіантом для непомітного і нешкідливого для оточуючих використання;
  • Економічність - такі рідини застосовуються в пристроях малої потужності, а тому витрачаються в досить малій кількості, особливо якщо порівнювати їх витрату з традиційними сабомними сетапами, де на день може не вистачити і двох заправок бака ємністю в 5-7 мілілітрів.
  • М'який пар - відсутність ТХ (удару по горлу) та інших супутніх ефектів робить використання жиж для под систем кращим варіантом для тих, хто не готовий повноцінно вникати в особливості вейпінга, сполученого з величезними клубами ароматного пара.

Як вибрати рідину для pod-системи

Взагалі, вибір рідини для pod-систем - завдання суто індивідуальне і в більшій мірі залежить від особистих смаків і уподобань користувача. В цілому ж вибір в даному випадку залежить від того, яка міцність рідини потрібна. Важливо пам'ятати, що через здатність сольового нікотину швидко проникати в кров, підвищується і ризик передозування їм, а значить, контролювати міцність складу і кількість затяжок в даному випадку буде дуже важливо для власної безпеки. Нарешті, орієнтуватися слід і на потужність пристрою, за допомогою якого і буде відбуватися споживання рідини. У більш потужних модах або pod-системах найкраще використовувати сольові рідини з низьким вмістом нікотину, а для самих слабких пристроїв підійдуть більш міцні склади.