Сольові рідини для POD систем

Новинка
Набір для рідини Vape Mix Kit salt Apple 30 мл
Новинка
Набір для рідини Vape Mix Kit salt Cherry 30 мл
Новинка
Набір для рідини Vape Mix Kit salt Melon 30 мл
Новинка
Набір для рідини Vape Mix Kit salt Tobacco 30 мл
Рідина Fancy Monster Salt Mint Berry 30 мл
2

250.00 грн

*
Рідина Element Salt Forest Berry 30 мл
1

160.00 грн

*
Рідина Element Salt Cream Muffin 30 мл
2

160.00 грн

*
Рідина Alchemist Rich Apple 10 мл
1

130.00 грн

*
Рідина СольНик Ice Strawberry 15 мл

90.00 грн

*
Рідина СольНик Mango 15 мл

90.00 грн

*
Рідина Alchemist Pitaya Peach 10 мл

130.00 грн

*
Рідина MNTN Salt Wtrmln Mint 10 мл

100.00 грн

*
Рідина СольНик Tropic 15 мл

90.00 грн

*
Рідина Element Salt Raspberry Mix 30 мл

160.00 грн

*
Рідина СольНик Cold Apple 15 мл

90.00 грн

*
Рідина Element Salt Parliament 30 мл

160.00 грн

*
Рідина Alchemist Vero Tobacco 10 мл

130.00 грн

*
Рідина Element Salt Lychee 30 мл

160.00 грн

*
Рідина СольНик Banana Gum 15 мл
1

90.00 грн

*
Рідина Cinematic Salted Tobacco Rum 30 мл
4

240.00 грн

*
Рідина Alchemist Vanilla Tobacco 10 мл

130.00 грн

*
Рідина MNTN Salt Rspbry Swt Sour 10 мл

100.00 грн

*
Рідина Element Salt Lemon Lime 30 мл

160.00 грн

*
Рідина СольНик Grape 15 мл
2

90.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 418 (всього 14 сторінок)

Сольові рідини для POD систем

На сучасному вейп-ринку все більшої популярності набувають так звані pod-системи - прості, доступні, малопотужні і компактні пристрої, які призначені для вейпінга з використанням рідин на сольовому нікотині. До слова, навіть нове покоління електронних сигарет типу eGo розробляється з урахуванням використання таких рідин. При цьому жижа для под систем істотно відрізняється від звичних для більшості користувачів «навалістих» і «смачних» складів.

Жижа для под систем - що в ній нового

Рідини для pod-систем відрізняються від звичайних тим, що в їх склад входить сольовий нікотин. Він представлений у вигляді штучного аналога органічного алкалоїду з додаванням кислот, які дозволяють довести рівень кислотності речовини до того, яким володіє людська кров. Ця особливість дозволяє сольовому нікотину значно швидше насичувати організм і ефективно тамувати нікотинову спрагу. В окремих випадках «накуритися» такими рідинами можна всього за кілька затяжок. Саме тому даний варіант часто рекомендують початківцям вейперам, головна мета яких - побороти залежність і відмовитися від звичайних сигарет з безліччю характерних для них недоліків у вигляді смоли та інших небезпечних компонентів диму.

У порівнянні зі звичайними рідинами, сольові склади для pod-систем і eGo не можуть продукувати велику кількість пара, а також відрізняються слабкою здатністю передавати смак ароматизатора, проте їх основна мета полягає якраз не в отриманні задоволення від процесу, а в швидкому «перекурі» .

Для чого потрібні рідини на сольовому нікотині

Більшість вейперів обирають pod-системи і призначені для них рідини з конкретними цілями:

  • Швидке і ефективне угамування нікотинового голоду - подібні рідини завдяки своєму складу максимально швидко насичують організм нікотином;
  • Можливість непомітного використання вейпа - мала кількість пара і відсутність будь-яких запахів робить рідини для pod-систем ідеальним варіантом для непомітного і нешкідливого для оточуючих використання;
  • Економічність - такі рідини застосовуються в пристроях малої потужності, а тому витрачаються в досить малій кількості, особливо якщо порівнювати їх витрату з традиційними сабомними сетапами, де на день може не вистачити і двох заправок бака ємністю в 5-7 мілілітрів.
  • М'який пар - відсутність ТХ (удару по горлу) та інших супутніх ефектів робить використання жиж для под систем кращим варіантом для тих, хто не готовий повноцінно вникати в особливості вейпінга, сполученого з величезними клубами ароматного пара.

Як вибрати рідину для pod-системи

Взагалі, вибір рідини для pod-систем - завдання суто індивідуальне і в більшій мірі залежить від особистих смаків і уподобань користувача. В цілому ж вибір в даному випадку залежить від того, яка міцність рідини потрібна. Важливо пам'ятати, що через здатність сольового нікотину швидко проникати в кров, підвищується і ризик передозування їм, а значить, контролювати міцність складу і кількість затяжок в даному випадку буде дуже важливо для власної безпеки. Нарешті, орієнтуватися слід і на потужність пристрою, за допомогою якого і буде відбуватися споживання рідини. У більш потужних модах або pod-системах найкраще використовувати сольові рідини з низьким вмістом нікотину, а для самих слабких пристроїв підійдуть більш міцні склади.