Картриджі для JUUL Zalt

Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Grape

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Tobacco

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Berry Lemonade

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Mango Ice

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Pinacolada

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Flavor Multipack

350.00 грн

*
POD система одноразова Zalt Disposable Pod Device

150.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Blue Raspberry

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Green Apple Hard Candy

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Blueberry Mint

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Cool Mint

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Mango

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Passion Fruit Orange Guava

350.00 грн

*
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Strawberry Watermelon Menthol

350.00 грн

*
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Всього кілька років тому на глобальний ринок електронних сигарет раптово увірвалися пристрої нового класу - pod-системи JUUL. І за цей короткий проміжок часу, завдяки агресивному просуванню і цілому набору унікальних технічних і експлуатаційних характеристик вони перетворилися в найбільш затребувані серед численних користувачів гаджети. Компактні розміри, легка вага, готовність до роботи з коробки, доступна ціна, простота в управлінні і догляді, ідеальна ергономіка - все це зробило pod-системи оптимальним вибором для багатьох з тих, хто хоче відмовитися від згубної звички паління. Єдиним недоліком девайсів цього класу в перші роки залишався обмежений вибір за смаками використовуваних в них рідин. Однак ситуацію вдалося досить швидко поправити зусиллями цілого ряду виробників, які оперативно запропонували ринку величезний асортимент продукції, яка точно заслуговує на увагу. Одним з таких виробників стала компанія Zalt.

Картриджі Zalt для pod-систем JUUL

Всього за кілька місяців з моменту появи перших pod-систем у цих девайсів з'явилася ціла армія шанувальників. Однак багато хто з них скаржилися на недостатньо широкий вибір смаків, доступних для використання з такими пристроями. Адже навіть у першопрохідців в цьому сегменті - компанії JUUL, - асортимент доступних смаків рідин був досить мізерним. Не варто забувати і про те, що картриджі для переважної більшості таких пристроїв є одноразовими і поставляються вже заправленими тією чи іншою рідиною, а можливості залити в картридж щось своє не було - вона з'явилася лише з виходом пристроїв від інших брендів, які при цьому мали ряд відмінностей від оригіналу. Сьогодні ж у користувачів pod-систем є прекрасний вибір з величезного асортименту попередньо заправлених картриджів і рідин для картриджів багаторазового використання. Наприклад, компанія Zalt виробляє більше дюжини різних картриджів, повністю сумісних з пристроями від JUUL, OVNS і інших брендів, які не мають ніяких технічних відмінностей від аналогів, але при цьому дозволяють істотно розширити лінійку доступних користувачеві смаків.

Картриджі для pod-систем JUUL від Zalt, крім усього іншого, пропонують користувачам ще і виняткову якість виконання у всіх аспектах. Як і належить компаніям такого високого рівня, виробник старанно контролює весь виробничий процес і допускає до використання лише сировину найкращої якості і найвищого ступеня очищення. Як результат, Zalt змогла запропонувати масовому споживачеві не тільки багатий вибір нових оригінальних смаків, а й гарантію повної безпеки, а також смакові характеристики, які нічим не поступаються, а в чомусь навіть випереджають конкурентів.

Асортимент смаків картриджів Zalt

Як вже говорилося раніше, всього в продуктовій лінійці Zalt представлено трохи більше дюжини попередньо заправлених, одноразових, JUUL-сумісних картриджів з різними смаками. І кожен раз, коли в руки користувача потрапляє один з картриджів цього бренду, він дивується тому, наскільки точно пропрацювала кожна смакова нотка, яка чітко передає характер основних компонентів. Серед смаків картриджів Zalt можна виділити наступні:

  • Pinacolada - пропонує насолодитися солодким і терпким смаком знаменитого коктейлю Піна колада, а тому прекрасно підійде тим, хто віддає перевагу тонізуючим ароматам, що імітують смаки популярних напоїв;
  • Blueberry Mint - один з найбільш популярних на сьогоднішній день освіжаючих ягідних і фруктових міксів, який представлений у вигляді поєднання соковитої, стиглої чорниці з приємним м'ятним холодком;
  • Blue Raspberry - рідина з досить оригінальним і рідкісним смаком стиглої, солодкої і соковитої блакитної малини, яка порадує характерним оксамитовим післясмаком і прекрасно підійде навіть для повсякденного вейпінга.

Pod-система Zalt

До слова, в продуктовій лінійці бренду присутні не тільки картриджі, але і власна pod-система. Причому, унікальність підходу в даному випадку полягає в тому, що пристрій під назвою Zalt Disposable Pod Device є одноразовим. Фактично, мова йде про картриджі з батарейкою, який поставляється вже з рідиною і певним зарядом і годиться лише для одноразового використання протягом дня, після чого відправляється в утиль. Тим часом, Zalt Disposable Pod Device став прекрасним варіантом, який дозволяє користувачеві випробувати особливості роботи pod-систем на практиці, витративши на це всього кілька доларів.