Статті про вейпінг

З моменту появи на ринку таких пристроїв, як IQOS (Айкос) у багатьох людей виникли питання про те, що краще використовувати для відмови від традиційних сигарет і переходу на більш нешкідливий варіант. Простіше кажучи, якщо раніше питання виглядало максимально просто і полягало лише у підборі вейпа відповідного формату та потужності, то тепер багато хто задається питанням про те, що краще вибрати: айкос або вейп. Варто додати, що однозначну відповідь на це питання отримають лише ті, хто мав можливість на власному досвіді випробувати обидва продукти. 
 • Відгуків: 0
Практично кожен вейпер добре знає про те, що його улюблений вейп в певні моменти може перестати радувати приємним смаком ароматного пару, видавши порцію неприємної гіркоти. На щастя, впоратися з цією проблемою можна, мінімізувавши або навіть звівши до нуля частоту її проявів. Для цього потрібно лише розібратися в тому, чому гірчить вейп і що в таких випадках робити. 
 • Відгуків: 0
Насправді може здатися, що вирішення даного питання не становитиме великої складності. Дійсно, адже потрібно лише визначитися з улюбленим смаком та вмістом нікотину, і можна продовжувати насолоджуватися парінням, інколи міняючи вподобання, щоб якось урізноманітнити смакову палітру. Але в дійсності вибір тут набагато ширший, та ще й пов'язаний з цілою низкою чинників, які обов'язково слід брати до уваги. 
 • Відгуків: 0

Для початку варто було б розібратися з тим, що являють собою ці самі вейпи або електронні сигарети. Концептуально пристрій електронної сигарети завжди виглядає однаково і складається з двох основних частин: акумуляторної батареї з елементами управліннями та контрольної плати з одного боку (його часто називають «модом»), і атомайзера («баку» або «дріпки») - з іншого. Останній, включає в себе ємність для ароматизованої рідини, пари якої вдихаются під час паріння, та нагрівальних елементів, покликаних перетворити цю саму рідину в пару.

 
 • Відгуків: 0
Стрімка популяризація вейпінгу триває ось уже який рік поспіль. І не дивно. Адже смачний і відносно нешкідливий пар пропонує чудову альтернативу сигаретам, з їх неприємним запахом, смолами, пожовклими зубами і, звичайно ж, непоправною шкодою для здоров'я. 
 • Відгуків: 0
Вейпінг - досить цікава культура. І справа не в одній тільки можливості відмовитися від шкідливої ​​звички куріння сигарет з усіма її негативними наслідками. Все таки, величезні клуби густого ароматного пару, підбір смаків, різноманітність девайсів і атомайзерів для них - це унікальний комплекс явищ. 
 • Відгуків: 0
Культура вейпінгу зростає з кожним роком, але залишається ще величезна кількість новачків, яких відлякує вся ця «технічна» складність. І навіть ті, хто готовий перейти на вейпінг, вагаються з відповіддю на, здавалося б, найпростіші питання. Наприклад, як заправити вейп правильно, що робити з усіма цими баками, дріпками, кліромайзерами та іншим? Відповісти на всі ці питання ми спробуємо нижче. 
 • Відгуків: 0
Багатьом новачкам вейпінгу до цих пір не відомо, як поміняти вату в вейпе. А це питання стане актуальним, як тільки буде прийнято рішення перейти на використання відносно потужного девайсу з обслуговуваним атомайзером або дріпкою. Адже саме такі пристрої дозволяють отримати всю повноту вражень від паріння, а значить, рано чи пізно до них прийде кожен. 
 • Відгуків: 0
З популяризацією вейпінгу в країні з'являється все більша кількість новачків в парінні, для яких у «світі смачного пару» в новинку практично усе - починаючи від вибору пристрою та рідини для нього, закінчуючи особливостями його експлуатації, обслуговування та чистки. Нерідко навіть особливості зарядки вейпа стають справжнім відкриттям. І справа зовсім не в бажанні людей розбиратися у всіх цих технічних тонкощах - їх насправді не так багато, - а лише в особливостях зарядки кожного з пристроїв, представлених в величезному ринковому різноманітті. 
 • Відгуків: 0
Практично кожен вейпер може зіткнутися з такою неприємною проблемою, як вихід вейпа з ладу. Наприклад, однією з найбільш поширених проблем є неможливість зарядити пристрій. Саме в цей момент з'являється маса питань про те, чому вейп не заряджається, і як вийти з цієї ситуації. 
 • Відгуків: 0
Що таке рідина для вейпа (жижа) Рідина для електронних сигарет - це багатокомпонентна суміш з пропіленгліколю, гліцерину і ароматизаторів. Деякі варіанти можуть містити нікотин, а також всілякі підсилювачі і регулятори смаку. Всі перераховані компоненти, за винятком нікотину, використовуються в харчовій промисловості, і отже безпечні для здоров'я людини. 
 • Відгуків: 0
 • На сторінці:
  Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)