Статті про вейпінг

З моменту появи на ринку першої електронної сигарети в цій сфері відбулося так багато змін, що на сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних вейпів, які відрізняються один від одного по потужності, функціоналу, дизайну, ергономіці, управлінню, типам елементів живлення, форм-фактору, класу і іншим показникам. Зрозуміло, що зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті при виборі відповідного для себе пристрою буває досить складно. Але насправді, достатньо лише розібратися в класифікації вейпів, щоб значно спростити вибір. 
 • Відгуків: 0
З ростом популярності вейпінга все більша кількість людей звертають свою увагу на цей зручний, практичний, простий і в якійсь мірі приємний спосіб відмови від паління сигарет, який, до того ж, несе в собі значно менше шкоди для організму. Тим часом, у виборі тієї чи іншої електронної сигарети багато потенційних користувачів стикаються з труднощами, не маючи уявлення про те, як працюють ці пристрої і на якому принципі грунтується їх базовий функціонал. Насправді ж розібратися в цьому нескладно. 
 • Відгуків: 0
Вейпінг увійшов в життя сучасної людини настільки ж стрімко, як і більшість інших умовно «модних» течій. Однак, у випадку з електронними сигаретами справи йдуть набагато складніше і, якщо хочете, важливіше з точки зору суспільної значимості. Причому, є в цій субкультурі як плюси, так і мінуси. 
 • Відгуків: 0
З моменту появи на сучасному ринку електронних сигарет або, як їх ще називають, вейпів, популяризація культури паріння йшла шаленими темпами, виділившись в окремий напрямок. Причини успіху прості: ніяких неприємних запахів, ніякого нальоту на зубах, мінімальна шкода від диму при пасивному курінні, приємні аромати у величезній їх різноманітності та багато іншого. Переваги паріння перед звичайним курінням можна перераховувати безкінечно. 
 • Відгуків: 0
По мірі розвитку культури вейпінгу вона обросла різного роду термінами, які вживаються стосовно до пристроїв, які дозволяють користувачам видувати клуби ароматного пару, що стали її головною візитною карткою. Електронні сигарети, моди, вейпи, сетапи, парилки - як тільки не називають сучасні вейпери свої пристрої. Таке термінологічне розмаїття призвело до того, що від новачків або тих, хто поки тільки придивляється до перспективи зміни звичайних сигарет, на щось більш безпечне, все частіше можна чути питання про те, чим відрізняється електронна сигарета від вейпа і що з них все таки краще. 
 • Відгуків: 0
Незважаючи на активну популяризацію електронних сигарет, як менш шкідливої альтернативи звичайним сигаретам, багато потенційних вейперів все ще не поповнили ряди любителів смачного пару лише тому, що побоюються технічної складності цих пристроїв. Трапляється і так, що конкретний мод разом з атомайзером вже обрані, всі відповідні витратні матеріали до них закуплені, є і запас рідин, однак перехід на паріння затягується, оскільки через відсутність досвіду і знань виникає нерозуміння, що робити з усіма цими кнопочками? Щоб позбавити початківців від цих побоювань, спробуємо детально розібратися в тому, як правильно налаштувати вейп, як використовувати ці пристрої і якими порадами керуватися при їх щоденній експлуатації. Чому необхідно налаштовувати мод Важливо пам'ятати, що настройка вейпа - це не чиясь примха, а реальна необхідність, оскільки використання неправильно налаштованого пристрою доставить лише дискомфорт і проблеми. 
 • Відгуків: 0
З появою й активною популяризацією у всьому світі електронних сигарет, з'явилося чимало розмов про те, чи дійсно паріння є настільки безпечним і нешкідливим. І якщо в порівнянні з сигаретами, дим від яких рясніє величезним набором токсинів і канцерогенів, вейпінг однозначно виграє, що було встановлено численними дослідженнями і звичайною практикою паріння, то в порівнянні з іншими способами доставки нікотину все не так просто. В міру того, як ринок електронних сигарет розвивався та еволюціонував, ці пристрої перестали грати роль замінників звичайних сигарет, хоча б тому, що їх розміри і потужність збільшилися до такої міри, що їх варто порівнювати саме з кальянами. 
 • Відгуків: 0
Ще на початку розвитку вейпінгу як окремої культури споживання нікотину, вейпери, як реальні, так і потенційні, з усіх куточків світу задалися питанням: що шкідливіше вейп або сигарети? Зрозуміло, відсутність їдкого і неприємного диму, здатного засмолити буквально все навколо, так само як і відсутність попелу та інших відходів у великій кількості стали вейпам на перевагу. Тоді ж перші вейпери почали відзначати, що пар з електронної сигарети не призводить до утворення неприємного жовтого нальоту на зубах. Загалом, любителі подиміти отримали прекрасну за всіма зовнішніми ознаками альтернативу традиційному палінню, та ще й приправлену багатою різноманітністю смаків і ароматів. 
 • Відгуків: 1
 • 5
Наскільки б не був важливим для вейпера його батарейний мод або підключений до нього атомайзер, одним з найважливіших компонентів у вейпінгу завжди була і залишається рідина. Адже саме завдяки її наявності всі ці високопотужні пристрої та хитромудрі намотки в них дозволяють парильникам безперешкодно насолоджуватися густою і ароматною парою. Якщо рідини в баку або дріпці не буде, ваш мод буде придатний лише для того, щоб зняти з нього топкеп або купол і прикурити від розпечених червоних спіралей звичайну сигарету. 
 • Відгуків: 0
Електронні сигарети давно увійшли в звичний побут багатьох і стали справжнім порятунком від традиційного куріння. І якщо з вибором того чи іншого пристрою Ви вже визначилися, саме час розібратися з тим, як правильно курити електронну сигарету. Інструкція з експлуатації вейпа Електронна сигарета або вейп, незважаючи на всю свою зовнішню простоту і лаконічність, є технічно складним пристроєм, а тому її експлуатація вимагає дотримання деяких правил. 
 • Відгуків: 0
Багато вейперів стикаються з ситуацією, в якій електронна сигарета перестає працювати або починає працювати неправильно. Проявлятися такі проблеми можуть по-різному: Пристрій перестає включатися; Вейп працює, але не продукує пар; Пристрій перегрівається; Пар стає занадто гірким. Причин у цих проблем може бути безліч, проте усунути більшість з них насправді нескладно - потрібно лише орієнтуватися в деяких їх особливостях. 
 • Відгуків: 0
Якщо вейп перестав працювати і продукувати пар, користувач опиняється в украй неприємній ситуації, та ще й підвищується ризик повернення до небезпечних за своєю природою сигарет. Втім, в більшості таких випадків ситуація не безнадійна і може бути виправлена досить швидко. Потрібно лише розібратися в деяких її аспектах. 
 • Відгуків: 0
З популяризацією електронних сигарет помітно виріс і ринок рідин для них. Сьогодні вейперам пропонують настільки широкий асортимент відповідної продукції, що в ньому стає складно зорієнтуватися. Незважаючи на наявність рідин на будь-який смак і бюджет, багато хто все ще задається питаннями про те, що ще можна залити в вейп або чим його заправити, якщо немає рідини або її просто не виявилося під рукою. 
 • Відгуків: 0
Нерідко користувачі електронних сигарет стикаються з такою проблемою, як зниження кількості пару. Найчастіше викликана ця проблема не поломкою вейпа, а недостатньою увагою користувача до стану окремих його компонентів, тому впоратися з нею буде не дуже складно. Чому мало пару в вейпі Відразу варто відзначити, що мала кількість пару в вейпі може бути викликана великою кількістю причин. 
 • Відгуків: 0
Вейпінг почав набирати популярність відносно недавно, але вже зараз має величезну армію прихильників, а тому індустрія більше не обмежується декількома популярними пристроями та декількома десятками рідин для них. Більш того, сучасні виробники пропонують таку різноманітність рідин для електронних сигарет, що рахунок вже ведеться на десятки тисяч. Про те, якими бувають рідини для вейпа, які їхні смаки найкращі і як вибрати рідину для свого пристрою і піде мова. 
 • Відгуків: 0
Багато користувачів електронних сигарет стикаються з такою проблемою, як нагрів. Найчастіше приріст температури свідчить про несправності в самому пристрої і його можливому виходу з ладу. Це означає, що слід оперативно усунути причину, щоб продовжити термін служби недешевого девайсу. 
 • Відгуків: 0
Протікання вейпа - одна з найчастіших проблем, з якими стикаються користувачі електронних сигарет. Це відбувається в тій частині пристрою, в яку і заливається рідина - її баку (атомайзері, RTA). І щоб цього не допустити, слід розібратися в тому, чому протікає вейп, як виявити причину протікання, усунути її і запобігти повторення. 
 • Відгуків: 0
З моменту появи на ринку таких пристроїв, як IQOS (Айкос) у багатьох людей виникли питання про те, що краще використовувати для відмови від традиційних сигарет і переходу на більш нешкідливий варіант. Простіше кажучи, якщо раніше питання виглядало максимально просто і полягало лише у підборі вейпа відповідного формату та потужності, то тепер багато хто задається питанням про те, що краще вибрати: айкос або вейп. Варто додати, що однозначну відповідь на це питання отримають лише ті, хто мав можливість на власному досвіді випробувати обидва продукти. 
 • Відгуків: 0
Практично кожен вейпер добре знає про те, що його улюблений вейп в певні моменти може перестати радувати приємним смаком ароматного пару, видавши порцію неприємної гіркоти. На щастя, впоратися з цією проблемою можна, мінімізувавши або навіть звівши до нуля частоту її проявів. Для цього потрібно лише розібратися в тому, чому гірчить вейп і що в таких випадках робити. 
 • Відгуків: 0
Насправді може здатися, що вирішення даного питання не становитиме великої складності. Дійсно, адже потрібно лише визначитися з улюбленим смаком та вмістом нікотину, і можна продовжувати насолоджуватися парінням, інколи міняючи вподобання, щоб якось урізноманітнити смакову палітру. Але в дійсності вибір тут набагато ширший, та ще й пов'язаний з цілою низкою чинників, які обов'язково слід брати до уваги. 
 • Відгуків: 0

Для початку варто було б розібратися з тим, що являють собою ці самі вейпи або електронні сигарети. Концептуально пристрій електронної сигарети завжди виглядає однаково і складається з двох основних частин: акумуляторної батареї з елементами управліннями та контрольної плати з одного боку (його часто називають «модом»), і атомайзера («баку» або «дріпки») - з іншого. Останній, включає в себе ємність для ароматизованої рідини, пари якої вдихаются під час паріння, та нагрівальних елементів, покликаних перетворити цю саму рідину в пару.

 
 • Відгуків: 0
Вейпінг - досить цікава культура. І справа не в одній тільки можливості відмовитися від шкідливої ​​звички куріння сигарет з усіма її негативними наслідками. Все таки, величезні клуби густого ароматного пару, підбір смаків, різноманітність девайсів і атомайзерів для них - це унікальний комплекс явищ. 
 • Відгуків: 0
Культура вейпінгу зростає з кожним роком, але залишається ще величезна кількість новачків, яких відлякує вся ця «технічна» складність. І навіть ті, хто готовий перейти на вейпінг, вагаються з відповіддю на, здавалося б, найпростіші питання. Наприклад, як заправити вейп правильно, що робити з усіма цими баками, дріпками, кліромайзерами та іншим? Відповісти на всі ці питання ми спробуємо нижче. 
 • Відгуків: 0
Багатьом новачкам вейпінгу до цих пір не відомо, як поміняти вату у вейпі. А це питання стане актуальним, як тільки буде прийнято рішення перейти на використання відносно потужного девайсу з обслуговуваним атомайзером або дріпкою. Адже саме такі пристрої дозволяють отримати всю повноту вражень від паріння, а значить, рано чи пізно до них прийде кожен. 
 • Відгуків: 0
З популяризацією вейпінгу в країні з'являється все більша кількість новачків в парінні, для яких у «світі смачного пару» в новинку практично усе - починаючи від вибору пристрою та рідини для нього, закінчуючи особливостями його експлуатації, обслуговування та чистки. Нерідко навіть особливості зарядки вейпа стають справжнім відкриттям. І справа зовсім не в бажанні людей розбиратися у всіх цих технічних тонкощах - їх насправді не так багато, - а лише в особливостях зарядки кожного з пристроїв, представлених в величезному ринковому різноманітті. 
 • Відгуків: 0
Практично кожен вейпер може зіткнутися з такою неприємною проблемою, як вихід вейпа з ладу. Наприклад, однією з найбільш поширених проблем є неможливість зарядити пристрій. Саме в цей момент з'являється маса питань про те, чому вейп не заряджається, і як вийти з цієї ситуації. 
 • Відгуків: 0
Що таке рідина для вейпа (жижа) Рідина для електронних сигарет - це багатокомпонентна суміш з пропіленгліколю, гліцерину і ароматизаторів. Деякі варіанти можуть містити нікотин, а також всілякі підсилювачі і регулятори смаку. Всі перераховані компоненти, за винятком нікотину, використовуються в харчовій промисловості, і отже безпечні для здоров'я людини. 
 • Відгуків: 2
 • 5
 • На сторінці:
  Показано з 1 по 27 із 27 (всього 1 сторінок)