Змінний випаровувач Smok TFV8 V8 Baby X4

Виробник: Smok
Модель: 101025
Бонусні бали: 19
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 950

  • 95.00 грн


Стислі характеристики
Країна-виробник Китай
Група товару Змінні випаровувачі
Наявність Магазин, Склад
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Відправимо завтра
Кур'єр по Львову
Доставимо завтра
Самовивіз
Завтра до 19:00

Smok TFV8 V8 Baby X4 - яскравий представник серії продуктивних змінних випаровувачів від компанії Smok, розроблених спеціально для фірмового атомайзера бренду TFV8 Baby Beast Tank. Головна ж особливість даної серії нагрівальних елементів складається в наявності в них відразу чотирьох вертикально встановлених спіралей, що трохи ріднить їх зі схожим випаровувачем від старшої версії бака - атомайзера TFV8. Зрозуміло корпус Smok TFV8 V8 Baby X4 став менше в зв'язку з більш скромними габаритами атомайзера, для якого він призначений.

Випаровувач має опір в 0,15 Ом і оптимальний для використання в діапазоні потужності від 30 до 70 Вт, видаючи чудову продуктивність і відмінну передачу смаку по всій ширині зазначеного діапазону. При цьому важливо розуміти, що далеко не всі батарейні блоки підтримувати таке низьке сабомное опір, тому перед установкою атомайзера з випаровувачем Smok TFV8 V8 Baby X4 на мод, слід переконатися, що його електронна плата підтримує вейпінг на опорі нижче 0,2 Ом.

Окремо варто відзначити наявність великих проточек під подачу рідини, що дозволяє заливати в бак досить густі суміші з максимально високим вмістом гліцерину, розраховані на рекордні показники по пароутворенню.

Характеристики Smok TFV8 V8 Baby X4:
  • Матеріал спіралі: Kanthal A1
  • Опір: 0,15 Ом
  • Діапазон потужності: 30-70 Вт

Країна-виробник Китай
Група товару Змінні випаровувачі
Наявність Магазин, Склад
Увага: HTML не підтримується!
 
Ще ніхто не залишив відгуків.