Електронні сигарети Sigelei

Стартовий набір Sigelei 213 FOG Kit

969.00 грн

*
POD система Sigelei Humvee 80 Pod Mod Kit

849.00 грн

*
Бокс мод Sigelei 213W

1 199.00 грн

*
Бокс мод Sigelei E1 80W

679.00 грн

*
Бокс мод Sigelei Fuchai Duo 3 175W TC

1 059.00 грн

*
Бокс мод Sigelei Fuchai GLO

1 039.00 грн

*
Бокс мод Sigelei Fuchai Plus 213W

1 299.00 грн

*
Бокс мод Sigelei Fuchai Squonk 213
1

1 099.00 грн

*
Бокс мод Sigelei TOP 1

999.00 грн

*
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Електронні сигарети Sigelei

Індустрію вейпінга вже складно назвати новим явищем на ринку споживчої електроніки, незважаючи на досить скромний вік. Більш того, існує в ній відразу кілька виробників, які існують практично з перших років становлення ринку електронних сигарет і завжди асоціюються не лише з багатим функціоналом, високою надійністю і еталонними технічними характеристиками, але ще і з перевіреною часом якістю. Одним з таких виробників є знаменита китайська компанія Sigelei.

Сама компанія була заснована ще в 2011 році і стала одним з першопрохідців у всьому, що стосується створення електронних сигарет в тому їх вигляді, в якому вони відомі кожному вейперу сьогодні - це потужні, високопродуктивні, надійні, якісно зібрані і функціональні пристрої, що пропонують користувачеві неймовірний досвід експлуатації. І якщо зараз ринок трохи змінився, його тренди змістилися в бік більш компактних і максимально практичних пристроїв, то Sigelei залишається в когорті тих виробників, які продовжують створювати справжні технічні шедеври, які залучають не лише названими раніше перевагами, але і своєю неймовірною ультимативністю і безкомпромісністю. Величезні клуби пара, найсильніша за насиченістю передача смаку, сабомний вейпінг на межі - ці визначення підходять лише деяким з сучасних брендів, - і компанія Sigelei є одним з них. Більш того, цей китайський бренд, незважаючи на географію свого походження, заслужено вважається еталоном якості.

Переваги електронних сигарет Sigelei

На сьогоднішній день компанія стала не так помітна на ринку вейпінга хоча б тому, що увага численних користувачів прикута до дуже популярних в останній час практичних рішень, позбавлених магії сабомного вейпінга на граничних потужностях. Тим часом, навіть в таких умовах Sigelei впевнено несе прапор передового розробника електронних сигарет. Більшість моделей бренду розраховані, переважно, на професійних користувачів, проте всі вони на практиці виявляються настільки простими в освоєнні, що стають прекрасним вибором навіть для тих, хто бере в руки свій перший мод в житти. А ще Sigelei випускає величезну кількість інших продуктів для вейпінга, починаючи з кліромайзерів і закінчуючи власними рідинами. Багато в чому, саме завдяки тому, що над новими продуктами бренду постійно працює близько 1000 фахівців в своїх сферах, компанії вдається зберігати лідируючі позиції і кожен раз знову дивувати навіть найвимогливіших споживачів.

Здавалося б, про що ще можна розповідати з точки зору переваг електронних сигарет бренду, якщо основні з них вже вказані. Втім, коли мова йде про такий бренд, як Sigelei, говорити про особливості, переваги й достоїнства його виробів можна досить довго. Більшості користувачів Sigelei відома як компанія, яка постачає на ринок пристрої виняткової якості, що пропонують максимальне задоволення при експлуатації. Але найголовніше в тому, що компанія не допускає помилок величезного числа своїх конкурентів, які намагаються втриматися на ринку виключно за рахунок колишніх досягнень і так званої сили бренду. В даному випадку мова йде чи не про щорічні технічні прориви в своєму сегменті. І кожен раз, викочуючи на суд публіки свою чергову модель, Sigelei практично гарантує, що покупцям буде запропонований фірмовий набір переваг, за які багато хто до цих пір не готові змінити свій мод від цього бренду на що-небудь ще. У числі головних достоїнств електронних сигарет цього виробника можна назвати:

  • Приємний зовнішній вигляд і стильне дизайнерське виконання;
  • Високий рівень надійності і безпеки;
  • Тривалий термін служби пристроїв;
  • Багатий функціонал і сучасну електронну начинку;
  • Використання в конструкції електронної сигарети матеріалів виняткової якості;
  • Багате додаткове оснащення;
  • Високу продуктивність пристроїв, представлених в різних класах.

Більш того, в своїх найновіших моделях Sigelei реалізує принцип слідування передовим цифровим трендам, а тому в багатьох з них з'являються такі нововведення, як модулі бездротового зв'язку, вбудовані гіроскопи, кольорові дисплеї і багато іншого.