Картриджі SEA Pods

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Pod-системи типу JUUL, OVNS і інші надовго змінили світ вейпінга. Вони зробили його, перш за все, багатше і різноманітніше, а ще привнесли в нього унікальне явище у вигляді маленьких, легких, практичних, зручних, доступних і недорогих пристроїв, що імітують процес паління і допомагають ефективно відмовитися від звичайних сигарет. Ніяких налаштувань і громіздких гаджетів, ніяких складних койлів і обчислень опору - досить лише зарядити девайс, змінити картридж і можна насолоджуватися смаком улюбленої рідини. Проблема в перші місяці після появи пристроїв цього класу на ринку полягала лише в тому, що не обслуговувані картриджі поставлялися вже заправленими рідинами на вибір, і цей вибір був досить скромним. Навіть у знаменитого піонера в цій сфері, компанії JUUL, асортимент смаків в фірмових картриджах виглядав максимально скромно в порівнянні з тим асортиментом, який був доступний власникам звичайних електронних сигарет. Однак пізніше ситуація змінилася і численні виробники почали створювати свої аналоги картриджів JUUL, істотно розширюючи список рідин, доступних користувачам pod-систем. Одним з таких виробників стала компанія SEA PODS з однойменною лінійкою попередньо заправлених JUUL-сумісних картриджів.

Картриджі і рідини SEA PODS

Взагалі, змінні картриджі від сторонніх виробників вже сприймаються як досить якісна альтернатива оригінальним JUUL PODS. Більш того, вони дійсно дозволяють істотно урізноманітнити асортимент доступних користувачеві смаків і в якійсь мірі стримують апетити виробника оригінальних комплектуючих, не дозволяючи йому роздувати ціни на картриджі завдяки своїй готовності в будь-який момент зберегти цінники на прийнятному для більшості покупців рівні. Не варто забувати, що заправляються такі пристрої рідинами підвищеної міцності на сольовому нікотині, тому випуск власної продукції цього класу вимагає і відповідного технічного оснащення, проте компанії на кшталт SEA PODS успішно впоралися з вирішенням цього завдання. Більш того, їм вдалося налагодити настільки досконалий виробничий процес, встановити настільки ретельний контроль якості, що їх продукція на даний момент нічим не відрізняється від більш відомих аналогів.

Сьогодні картриджі для pod-систем SEA PODS заслужено мають популярність серед величезного числа користувачів якраз завдяки зазначеним вище особливостям. При цьому, комплект поставки тут точно такий же і представлений у вигляді упаковки з чотирьох попередньо заправлених одноразових пластикових картриджів. Достатньо лише вставити в пристрій і ви зможете розпочати роботу. Нарешті, не варто забувати про різноманітність смаків, а вони в лінійці SEA PODS досить цікаві:

  • Sea Blueberry Menthol - оригінальна суміш концентрованої чорниці з освіжаючою прохолодою ментолу;
  • Strawberry - може здатися, що в цих картриджах міститься рідина зі звичайним смаком полуниці, однак фахівцям вдалося підібрати компоненти таким чином, що навіть незважаючи на сольовий нікотин відрізнити цей смак від натуральної ягоди стає неможливо;
  • Watermelon - щось схоже фахівці SEA PODS провернули і зі смаком кавуна, зробивши його не просто схожим на знамениту ягоду, але ще і реалізувавши те, з чим справжній кавун часом не зовсім справляється - ідеальним освіжаючим ефектом.

Зрозуміло, представлені в лінійці SEA PODS картриджі і з іншими смаками. Більш того, з недавніх пір компанія випускає свої рідини в невеликих 10-міллілітрових флаконах, що стало приємним бонусом для власників обслуговуваних картриджів, які звикли до приємних смакових якостей продукції саме цього бренду.

Pod-система SEA POD

До слова, виробництвом рідин і одноразових JUUL-сумісних картриджів компанія не обмежилася. Пізніше вона запропонувала ринку і власний JUUL-сумісний пристрій, а саме pod-систему Sea Pod Devise Battery. З урахуванням того, що сам бренд має американську прописку, є сенс говорити про те, що за своєю якістю цей девайс не поступається більш іменитому супернику. Сталевий корпус, продумана ергономіка, невеликі габарити і вага - ідеальний набір якостей для пристрою високого рівня.

Sea Pod Devise Battery оснастили і не менш якісним акумулятором ємністю 200 мАг, чим забезпечується непогана автономність в роботі, оскільки дані гаджети споживають вкрай мало енергії. У всьому іншому пристрій повністю повторює легендарні JUUL, а в чомусь навіть перевершує їх.