Акумулятори Samsung

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Акумулятор не даремно називають однією з найголовніших частин будь-якої портативної електроніки і, тим більше, електронної сигарети. Адже саме цей елемент забезпечує подачу струму на спіралі розжарювання і роботу випарника, в результаті чого утворюються ті самі, характерні для вейпінга густі клуби ароматного пара. Від експлуатаційних і функціональних можливостей акумуляторної батареї знаходиться в прямій залежності не тільки зовнішній вигляд пристрою, але і такі його показники, як практичність, зручність, безпека, продуктивність і, зрозуміло, автономність. Саме з цієї причини багато вейперів звикли приділяти вибору акумуляторних батарей не меншу увагу, ніж вибору самої електронної сигарети. Втім, існує ряд виробників, які помітно спрощують цей вибір, пропонуючи елементи живлення, які гарантовано відповідають всім зазначеним вище вимогам і параметрам. Одним з таких виробників можна назвати китайського техногіганта Samsung.

АКБ для електронних сигарет від Samsung

Взагалі, акумулятори Samsung не даремно називають однією з найкращих альтернатив стандартним батареям. І вся справа в їх виняткових експлуатаційних якостях. Акумулятори південнокорейського бренду пропонують не тільки хорошу продуктивність і автономність, але ще і рекордні показники по стабільності роботи, надійності, безпеки і довговічності. Наприклад, ці елементи живлення стали прекрасним вибором для тих, хто користується електронною сигаретою довго і багато. Так, в порівнянні з іншими брендами, Samsung пропонує акумулятори, які істотно продовжують не тільки час автономної роботи пристроїв, але ще і служать рекордно довго, не втрачаючи багато заявленої ємності навіть через роки експлуатації. Це стало можливим завдяки традиційно жорсткого контролю якості, який запроваджено на всіх етапах виробництва акумуляторних батарей Samsung.

Асортимент акумуляторів Samsung

На ринку електронних сигарет акумуляторні батареї давно виділилися в окремий сегмент. Причому, елементи живлення в ньому представлені не тільки по типорозміру, але ще і по цілому набору інших важливих параметрів, в тому числі за токовіддачею, піковою потужністю, автономністю, яка залежить від ємності, наявності захисних систем і багато чого іншого. Втім, акумуляторам Samsung вдається з легкістю покривати потреби вейперів в будь-яких елементах живлення, пропонуючи при цьому традиційну для даного південнокорейського бренду якість з гарантією високої безпеки протягом усього терміну експлуатації.

Так, для не самих вимогливих пристроїв низької і середньої потужності компанія випускає акумуляторні батареї серії ICR і INR з токовіддачею в 8-10А і ємністю близько 2200-2900 мАч, головна особливість яких полягає у виключній стабільності роботи по всьому діапазону навантажень. А для найбільш потужних пристроїв, які споживають величезну кількість енергії і потребують високопродуктивне джерело живлення в модельному ряду бренду представлені акумулятори серії 20R і 30Q, що пропонують користувачам токовіддачу на рівні 25-30А і ємність 2500-3000 мАг. Нарешті, є в лінійці бренду і акумулятори формату 21700, який останнім часом набирає все більшої популярності в світі вейпінга. Ці елементи живлення пропонують рекордно високу токовіддачу на рівні 35А і готові похвалитися чудовою автономністю завдяки ємності в 4000 мАг.