Гліцерин (VG)

Топ продажів!
Гліцерин Glaconchemie 99.7% - 500 мл
Топ продажів!
Гліцерин Glaconchemie 99.7% - 1 літр
Топ продажів!
Гліцерин Glaconchemie 99.7% - 100 мл
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Гліцерин (VG)

Гліцерин для електронних сигарет

Гліцерин для рідини електронних сигарет - незамінний компонент для самостійного створення щедрою на пар заправки. Це безбарвна речовина з в'язкою рідкої консистенцією, легко розчиняється у воді, розчиняє багато речовин, характеризується властивістю поглинати пари води. Смак м'який і солодкий.

Харчовий гліцерин широко використовується в легкій промисловості (добавка Е442). Рідина проходить серйозну очистку, втрачаючи зайвих смаків і запахів. Також речовина використовують в медицині і косметології, текстильному виробництві і, з недавніх пір, в приготуванні заправки для електронних сигарет.

Протягом декількох років вплив дистильованого гліцерину на організм вивчався вченими. В результаті дослідження довели, що ніякої шкоди здоров'ю речовина не приносить.

Навіщо потрібен гліцерин для самозамісу

Гліцерин для вейпа використовується як компонент для електронної рідини. Він необхідний для:

  • поліпшення консистенції заправки;
  • пом'якшення смаку;
  • збільшенні кількості пара.

Досвідчені вейпери рекомендують додержіваться оптимальних пропорцій - 30-60% гліцерину в базі буде досить.

Збільшувати кількість компонента варто з урахуванням того, наскільки великі клуби пара ви віддаєте перевагу і наскільки м'який смак любите. Гліцерин для рідини пом'якшує удар по горлу (ТХ).

Самозамес - відмінний спосіб отримати той результат, який стане оптимальним для кожного парильщика, забезпечує індивідуальний підхід до створення оригінальної заправки. Це велике поле для експериментів, варто тільки дотримуватися рекомендацій щодо пропорцій і техніки безпеки. Тепер ви можете самі регулювати кількість пара, м'якість смаку і найголовніше - створити ідеальну рідину.

У вейп-шопі СloudFall ви знайдете не тільки гліцерин, але і пропіленгліколь , ароматизатори , нікотин . Ми пропонуємо виключно якісний продукт зі ступенем очищення 99,7% (USP). В якості тари використовується ПЕТ флакон з контролем першого розкриття. Зберігати речовина фахівці рекомендують в закритому флаконі, в місці з мінімальним доступом для дітей і тварин.

У нас ви можете вигідно купити інгредієнти для самозамісу або готову електронну рідину. Всі компоненти відповідають європейським стандартам якості, безпечні для здоров'я і незамінні в процесі приготування рідини.