Флакони і піпетки для рідини

Топ продажів!
Флакон Chubby Gorilla 60 мл
Топ продажів!
Флакон ПЕТ 100 мл
Топ продажів!
Піпетка Пастера 3 мл
Топ продажів!
Флакон Chubby Gorilla 30 мл
Топ продажів!
Мікропробірку 2 мл
Топ продажів!
Флакон скляний з піпеткою 30 мл
Топ продажів!
Флакон ПЕТ 30 мл
Топ продажів!
Флакон Chubby Gorilla 120 мл
Топ продажів!
Флакон ПЕТ 10 мл
Топ продажів!
Флакон ПЕТ 500 мл
Топ продажів!
Флакон Chubby Gorilla 10 мл
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Флакони і піпетки для рідини

Флакони ПЕТ з крапельницею

Досвідчений парильник, який вважає себе професіоналом, хоча б раз пробував виготовити рідина для паріння самостійно. Цей процес приносить не менше задоволення, ніж хмара пара або насичений улюблений смак. Йдеться як про приготування самозамісу з нуля, так і про використання готової бази.

Крім інгредієнтів і знання пропорцій, для самозамісу вейперу знадобиться якісна тара для рідини для електронних сигарет. Правильно вибравши здавалося б прості предмети, процес приготування заправки буде комфортним і швидким, а саму рідину буде зручно використовувати. Дозатор дозволить заправляти електронну сигарету без труднощів.

Варто пам'ятати ще й про те, що особливу увагу потрібно приділяти зберіганню заправки. І в цій справі якісні флакони для рідини - справжній порятунок.

Пляшечки для рідини для електронних сигарет: скло або пластик?

Фахівці кажуть, що для зберігання електронної рідини підійдуть пластикові і скляні флакони для електронних сигарет. Обидва варіанти не впливають на термін зберігання, не реагують з компонентами заправки, добре показують себе в справі.

Скло має гарну якість, матеріал відмінно зберігає властивості рідини, крім того брати в руки флакони для самозамісу зі скла дуже приємно.

Пластикові флакони мають інші переваги - вони доступні, легкі й безпечні, добре справляються зі своїм завданням, зберігаючи властивості кожного компонента заправки.

СloudFall: переваги співпраці

Вейп-шоп Сloudfall надає можливість купити хорошу тару для рідини:

  • скляні флакони з кришкою;
  • скляні флакони з піпеткою;
  • ін'єктори для рідини;
  • флакони ПЕТ;
  • мікропробіркі;
  • піпетки.

Інформацію про продукцію можна знайти в докладному каталозі. Якщо визначиться з вибором не виходить, зробити придбання допоможе менеджер вейп-шопа. Він розповість, чим відрізняються тара, яка краще підійде в конкретному випадку.

Інтернет-магазин пропонує великий вибір продукції для самозамісу. А щоб жижа зберігалася у відповідних умовах і заправляти електронну сигарету було комфортно в числі продукції магазину представлена тара - флакони зі скла і ПЕТ з дозаторами і без них, пробірки, піпетки, ін'єктори. Купуйте набір для самостійного приготування рідини і переконайтеся в надійності товару.