Тара для самозамісу

Топ продажів
Флакон Chubby Gorilla 60 мл
Флакон Chubby Gorilla 60 мл

14.00 грн

Топ продажів
Піпетка Пастера 3 мл
Піпетка Пастера 3 мл
2

4.00 грн

Флакон ПЕТ 100 мл

6.00 грн

Флакон ПЕТ 30 мл

4.00 грн

Флакон Chubby Gorilla 10 мл
1

8.00 грн

Флакон ПЕТ 10 мл

3.00 грн

Мікропробірка 2 мл

1.00 грн

Флакон ПЕТ 500 мл

10.00 грн

Флакон ПЕТ 1 літр

12.00 грн

Флакон ПЕТ 250 мл

8.00 грн

Флакон ПЕТ 5 мл

2.00 грн

Флакон скляний 100 мл

14.00 грн

Вибір Cloudfall
Флакон скляний 30 мл
Флакон скляний 30 мл
1

10.00 грн

Флакон скляний 50 мл

12.00 грн

Флакон скляний 10 мл

8.00 грн

Каністра ПЕТ 10 л HDPE

49.00 грн

Каністра ПЕТ 5 л HDPE

35.00 грн

Флакон Chubby Gorilla 120 мл
1

18.00 грн

Флакон Chubby Gorilla 30 мл

12.00 грн

Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)

Тара для самозамісу

Флакони ПЕТ з крапельницею

Досвідчений парильник, який вважає себе професіоналом, хоча б раз пробував приготувати рідину для паріння самостійно. Цей процес приносить не менше задоволення, ніж хмара пару або насичений улюблений смак. Йдеться як про приготування самозамісу з нуля, так і про використання готової бази.

Крім інгредієнтів і знання пропорцій, для самозамісу вейперу знадобиться якісна тара для рідини для електронних сигарет. Правильно вибравши здавалося б прості предмети, процес приготування заправки буде комфортним і швидким, а саму рідину буде зручно використовувати. Дозатор дозволить заправляти електронну сигарету без труднощів.

Варто пам'ятати ще й про те, що особливу увагу потрібно приділяти зберіганню заправки. І в цій справі якісні флакони для рідини - справжній порятунок.

Пляшечки для рідини для електронних сигарет: скло або пластик?

Фахівці кажуть, що для зберігання електронної рідини підійдуть пластикові і скляні флакони для електронних сигарет. Обидва варіанти не впливають на термін зберігання, не реагують з компонентами заправки, добре показують себе в роботі.

Скло має гарну якість, матеріал відмінно зберігає властивості рідини, крім того брати в руки флакони для самозамісу зі скла дуже приємно.

Пластикові флакони мають інші переваги - вони доступні, легкі й безпечні, добре справляються зі своїм завданням, зберігаючи властивості кожного компонента заправки.

СloudFall: переваги співпраці

Вейп-шоп Сloudfall надає можливість купити хорошу тару для рідини:

  • скляні флакони з кришкою;
  • скляні флакони з піпеткою;
  • ін'єктори для рідини;
  • флакони ПЕТ;
  • мікропробірки;
  • піпетки.

Інформацію про продукцію можна знайти в докладному каталозі. Якщо визначиться з вибором не виходить, зробити покупку допоможе менеджер вейп-шопу. Він розповість, чим відрізняються тара, яка краще підійде в конкретному випадку.

Інтернет-магазин пропонує великий вибір продукції для самозамісу. А щоб жижа зберігалася у відповідних умовах і заправляти електронну сигарету було комфортно, в числі продукції магазину представлена тара - флакони зі скла і ПЕТ з дозаторами і без них, пробірки, піпетки, ін'єктори. Купуйте набір для самостійного приготування рідини і переконайтеся в надійності товару.