Самозаміс для вейпа

Топ продажів
Нікотин HiLIQ 100 мг
Нікотин HiLIQ 100 мг
7

50.00 грн

*
Топ продажів
Гліцерин Glaconchemie 99.7% 500 мл
Гліцерин Glaconchemie 99.7% 500 мл
1

90.00 грн

Топ продажів
Пропіленгліколь Dow Chemical 99.8% 250 мл
Топ продажів
Флакон Chubby Gorilla 60 мл
Флакон Chubby Gorilla 60 мл

14.00 грн

Піпетка Пастера 3 мл
2

4.00 грн

Топ продажів
Флакон Chubby Gorilla Stubby 30 мл
Флакон Chubby Gorilla Stubby 30 мл

12.00 грн

Флакон ПЕТ 100 мл

6.00 грн

Вибір Cloudfall
Флакон Chubby Gorilla 10 мл
Флакон Chubby Gorilla 10 мл
1

8.00 грн

Флакон ПЕТ 30 мл

4.00 грн

Флакон ПЕТ 10 мл

3.00 грн

Мікропробірка 2 мл

1.00 грн

Флакон ПЕТ 500 мл

10.00 грн

Флакон ПЕТ 1 літр

12.00 грн

Флакон ПЕТ 250 мл

8.00 грн

Флакон скляний 100 мл

14.00 грн

Нікобустер 100 мг 1.8 мл

30.00 грн

Флакон ПЕТ 5 мл

2.00 грн

Вибір Cloudfall
Нікобустер ULL 100 мг 1.8 мл
Нікобустер ULL 100 мг 1.8 мл

100.00 грн

Флакон скляний 30 мл
1

10.00 грн

Флакон скляний 10 мл

8.00 грн

Флакон скляний 50 мл

12.00 грн

Показано з 1 по 30 із 40 (всього 2 сторінок)

Рідина для електронних сигарет необов'язково купувати, оскільки її можна приготувати самостійно. Для цього потрібно ознайомитися з цим розділом і придбати необхідні компоненти. Приготування рідини - ціле мистецтво, яке можна порівняти зі створенням духів. Вейпери експериментують, знаходять свій ідеальний рецепт самозамісу і насолоджуються польотом!

Що таке самозаміс рідини для електронних сигарет?

Це приготування рідини в домашніх умовах. Такий процес подобається парильникам, які люблять регулювати насиченість смаку і хочуть заощадити гроші. Вейпери набувають все необхідне для самозамісу (пропіленгліколь, нікотин, гліцерин) і приступають до захоплюючого процесу. При цьому вони дотримуються пропорції і керуються індивідуальними смаковими уподобаннями.

У чому полягають переваги самозамісов? Назвемо головні позитивні моменти:

  • економія грошей - вартість окремих компонентів нижче, ніж готової рідини. Тому за невеликі гроші можна створити рідину преміум-класу;
  • варіативність - вейпер самостійно вибирає пропорції, в залежності від особистих побажань. У підсумку виходить продукт, який на 100% відповідає очікуванням;
  • безпека - годі й говорити здогадуватися, які інгредієнти використовувалися при створенні рідини на виробництві. Рідина готується самостійно з якісних компонентів, куплених в нашому вейп-шопі.

Необхідні компоненти для замісу рідини

У каталозі зібрані кращі товари від відомих виробників. Перегляньте асортимент і купите те, що потрібно для приготування рідини для електронних сигарет :

  • гліцерин - речовина, що забезпечує густоту пара. Це в'язка прозора рідина, солодкувата на смак. Коли гліцерин з'єднується з пропіленгліколь, він стає більш текучим;
  • пропіленгліколь - безбарвна речовина, що відповідає за транспортування смаку. Для нього характерний солодкуватий смак і слабкий запах;
  • дистильована вода - очищена вода, яка використовується в якості розчинника. При відсутності такого компонента рідина може вийти в'язкою. В такому випадку жижа стає непридатною до застосування;
  • нікотин - необов'язковий елемент, що міститься в звичайних сигаретах. Якщо людина хоче кинути курити, суміш готується з вмістом нікотину. Поступово можна зменшувати дозу такого речовини, а потім зовсім від нього відмовитися і просто насолоджуватися польотом.

Для змішування інгредієнтів потрібна тара. Це пластикові та скляні флакони. Для зручності застосування передбачаються дозатори і тонкі носики для заливки рідини в атомайзер. У нас Ви знайдете флакони різного об'єму, мікропробіркі, піпетки Пастера.

Робимо самозаміс для вейпа

При приготуванні рідини потрібно у флаконі змішати гліцерин і пропіленгліколь в певній пропорції. Після цього додається нікотин і дистильована вода. Коли база готова, додаються аромкі. У класичному випадку використовується 60% пропіленгліколю і 30% гліцерину. Також можливі інші рішення, в залежності від уподобань. Для зручності можна користуватися калькулятором самозамісу.

Де купити все необхідне для самозамісу?

Щоб придбати компоненти для створення рідини, не потрібно виходити з дому. В інтернет-магазині «CloudFall» продається все необхідне. Це компоненти для приготування основи і ароматизатори . Представлена продукція відрізняється високою якістю і низькою ціною. Доставка забезпечується в будь-яку точку України. При виникненні труднощів з здійсненням покупки, можна звертатися до консультантів. Фахівці допоможуть підібрати потрібні компоненти і дадуть відповідь на питання, що цікавлять!