Самозаміс для вейпа

Топ продажів
Нікотин HiLIQ 100 мг
Нікотин HiLIQ 100 мг
11

50.00 грн

*
Топ продажів
Гліцерин Glaconchemie 99.7% 500 мл
Гліцерин Glaconchemie 99.7% 500 мл
1

90.00 грн

Топ продажів
Пропіленгліколь Dow Chemical 99.8% 250 мл
Топ продажів
Флакон Chubby Gorilla 60 мл
Флакон Chubby Gorilla 60 мл

14.00 грн

Топ продажів
Піпетка Пастера 3 мл
Піпетка Пастера 3 мл
2

4.00 грн

Флакон ПЕТ 100 мл

6.00 грн

Флакон ПЕТ 30 мл

4.00 грн

Флакон Chubby Gorilla 10 мл
1

8.00 грн

Нікобустер 100 мг 1.8 мл

30.00 грн

Флакон ПЕТ 10 мл

3.00 грн

Вибір Cloudfall
Нікобустер ULL 500 мг 1.5 мл
Нікобустер ULL 500 мг 1.5 мл

50.00 грн

Мікропробірка 2 мл

1.00 грн

Флакон ПЕТ 500 мл

10.00 грн

Флакон ПЕТ 1 літр

12.00 грн

Флакон ПЕТ 250 мл

8.00 грн

Флакон ПЕТ 5 мл

2.00 грн

Флакон скляний 10 мл

8.00 грн

Вибір Cloudfall
Флакон скляний 30 мл
Флакон скляний 30 мл
1

10.00 грн

Флакон скляний 100 мл

14.00 грн

Флакон скляний 50 мл

12.00 грн

Каністра ПЕТ 10 л HDPE

49.00 грн

Показано з 1 по 30 із 39 (всього 2 сторінок)

Рідину для електронних сигарет необов'язково купувати, оскільки її можна приготувати самостійно. Для цього потрібно ознайомитися з цим розділом і придбати необхідні компоненти. Приготування рідини - ціле мистецтво, яке можна порівняти зі створенням парфумів. Вейпери експериментують, знаходять свій ідеальний рецепт самозамісу і насолоджуються парінням!

Що таке самозаміс рідини для електронних сигарет?

Це приготування рідини в домашніх умовах. Такий процес подобається вейперам, які люблять регулювати насиченість смаку і хочуть заощадити кошти. Вони купують все необхідне для самозамісу (пропіленгліколь, нікотин, гліцерин) і приступають до захоплюючого процесу. При цьому дотримуються пропорції та керуються індивідуальними смаковими уподобаннями.

У чому полягають переваги самозамісу? Назвемо головні позитивні моменти:

  • економія грошей - вартість окремих компонентів нижче, ніж готової рідини. Тому за невеликі гроші можна створити рідину преміум-класу;
  • варіативність - вейпер самостійно вибирає пропорції, в залежності від особистих побажань. У підсумку виходить продукт, який на 100% відповідає очікуванням;
  • безпека - годі й здогадуватися, які інгредієнти використовувалися при створенні рідини на виробництві. Рідина готується самостійно з якісних компонентів, куплених в нашому вейп-шопі.

Необхідні компоненти для замісу рідини

У каталозі зібрані кращі товари від відомих виробників. Перегляньте асортимент та купіть те, що потрібно для приготування рідини для електронних сигарет :

  • гліцерин - речовина, що забезпечує густину пару. Це в'язка прозора рідина, солодкувата на смак. Коли гліцерин з'єднується з пропіленгліколем, він стає більш текучим;
  • пропіленгліколь - безбарвна речовина, що відповідає за передачу смаку. Для нього характерний солодкуватий смак і слабкий запах;
  • дистильована вода - необов'язковий компонент, яка використовується в якості розчинника;
  • нікотин - необов'язковий елемент, що міститься в звичайних сигаретах. Якщо людина хоче кинути палити, суміш готується з вмістом нікотину. Поступово можна зменшувати дозу цієї речовини, а потім зовсім від нього відмовитися і просто насолоджуватися парінням.

Для змішування інгредієнтів потрібна тара. Це пластикові та скляні флакони. Для зручності застосування передбачаються дозатори і тонкі носики для заливки рідини в атомайзер. У нас Ви знайдете флакони різного об'єму, мікропробірки, піпетки Пастера.

Робимо самозаміс для вейпа

При приготуванні рідини потрібно у флаконі змішати гліцерин і пропіленгліколь в певній пропорції. Після цього додається нікотин і дистильована вода. Коли база готова, додаються аромки. У класичному випадку використовується 60% гліцерину і 30% пропіленгліколю. Також можливі інші рішення, в залежності від уподобань. Для зручності можна користуватися калькулятором самозамісу.

Де купити все необхідне для самозамісу?

Щоб придбати компоненти для створення рідини, не потрібно виходити з дому. В інтернет-магазині «CloudFall» продається все необхідне. Це компоненти для приготування основи і ароматизатори . Представлена продукція відрізняється високою якістю та низькою ціною. Доставка забезпечується в будь-яку точку України. При виникненні труднощів з здійсненням покупки, можна звертатися до консультантів. Фахівці допоможуть підібрати потрібні компоненти і дадуть відповідь на питання, що цікавлять!