Компоненти для самостійного приготування рідини для вейпа


Рідина для електронних сигарет необов'язково купувати, оскільки її можна приготувати самостійно. Для цього потрібно ознайомитися з цим розділом і придбати необхідні компоненти. Приготування рідини - ціле мистецтво, яке можна порівняти зі створенням духів. Вейпери експериментують, знаходять свій ідеальний рецепт самозамісу і насолоджуються польотом!

Що таке самозаміс рідини для електронних сигарет?

Це приготування рідини в домашніх умовах. Такий процес подобається парильникам, які люблять регулювати насиченість смаку і хочуть заощадити гроші. Вейпери набувають все необхідне для самозамісу (пропіленгліколь, нікотин, гліцерин) і приступають до захоплюючого процесу. При цьому вони дотримуються пропорції і керуються індивідуальними смаковими уподобаннями.

У чому полягають переваги самозамісов? Назвемо головні позитивні моменти:

  • економія грошей - вартість окремих компонентів нижче, ніж готової рідини. Тому за невеликі гроші можна створити рідину преміум-класу;
  • варіативність - вейпер самостійно вибирає пропорції, в залежності від особистих побажань. У підсумку виходить продукт, який на 100% відповідає очікуванням;
  • безпека - годі й говорити здогадуватися, які інгредієнти використовувалися при створенні рідини на виробництві. Рідина готується самостійно з якісних компонентів, куплених в нашому вейп-шопі.

Необхідні компоненти для замісу рідини

У каталозі зібрані кращі товари від відомих виробників. Перегляньте асортимент і купите те, що потрібно для приготування рідини для електронних сигарет :

  • гліцерин - речовина, що забезпечує густоту пара. Це в'язка прозора рідина, солодкувата на смак. Коли гліцерин з'єднується з пропіленгліколь, він стає більш текучим;
  • пропіленгліколь - безбарвна речовина, що відповідає за транспортування смаку. Для нього характерний солодкуватий смак і слабкий запах;
  • дистильована вода - очищена вода, яка використовується в якості розчинника. При відсутності такого компонента рідина може вийти в'язкою. В такому випадку жижа стає непридатною до застосування;
  • нікотин - необов'язковий елемент, що міститься в звичайних сигаретах. Якщо людина хоче кинути курити, суміш готується з вмістом нікотину. Поступово можна зменшувати дозу такого речовини, а потім зовсім від нього відмовитися і просто насолоджуватися польотом.

Для змішування інгредієнтів потрібна тара. Це пластикові та скляні флакони. Для зручності застосування передбачаються дозатори і тонкі носики для заливки рідини в атомайзер. У нас Ви знайдете флакони різного об'єму, мікропробіркі, піпетки Пастера.

Робимо самозаміс для вейпа

При приготуванні рідини потрібно у флаконі змішати гліцерин і пропіленгліколь в певній пропорції. Після цього додається нікотин і дистильована вода. Коли база готова, додаються аромкі. У класичному випадку використовується 60% пропіленгліколю і 30% гліцерину. Також можливі інші рішення, в залежності від уподобань. Для зручності можна користуватися калькулятором самозамісу.

Де купити все необхідне для самозамісу?

Щоб придбати компоненти для створення рідини, не потрібно виходити з дому. В інтернет-магазині «CloudFall» продається все необхідне. Це компоненти для приготування основи і ароматизатори . Представлена продукція відрізняється високою якістю і низькою ціною. Доставка забезпечується в будь-яку точку України. При виникненні труднощів з здійсненням покупки, можна звертатися до консультантів. Фахівці допоможуть підібрати потрібні компоненти і дадуть відповідь на питання, що цікавлять!


Порівняння товарів (0)Топ продажів!
Нікотин HiLIQ 10 мл (100 мг / мл)
Топ продажів!
Гліцерин Glaconchemie 100 мл
Топ продажів!
Пропіленгліколь Dow Chemical 100 мл
Показано з 1 по 30 із 52 (всього 2 сторінок)