Пропіленгліколь Dow Chemical 99.8% 500 мл

Виробник: Dow Chemical
Модель: 101646
Бонусні бали: 50
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 1000
  • 100.00 грн


Стислі характеристики
Група товару Пропіленгліколь
Наявність Магазин
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Відправимо завтра
Кур'єр по Львову
Доставимо завтра
Самовивіз
Завтра до 19:00

Пропіленгліколь Dow Chemical - якісний компонент для самостійного створення рідин для електронних сигарет, від американської компанії, яка давно славиться передовими технологіями в області виробництва харчових добавок та виробів медичного призначення.

Як відомо, пропіленгліколь є одним з основоположних компонентів в рідині для електронних сигарет, де грає роль з'єднання, що забезпечує не тільки ефективне змішання інших інгредієнтів, але ще і дозволяє в якійсь мірі консервувати смак ароматизаторів, підвищувати якість передачі смаку і забезпечувати так званий ефект «удару по горлу», що є важливим психологічним моментом у справі відмови від згубної звички тютюнопаління.

Зрозуміло, від якості і ступеня очищення пропіленгліколю залежить і кінцевий результат при створенні самозамісу. Завдяки продукції американської компанії Dow Chemical мільйони вейперів у всіх куточках світу отримали доступ до компоненту виняткової чистоти і рівня обробки, який максимально безпечний для здоров'я і дозволяє створювати рідини, які нічим не поступаються за своїми показниками кращим преміальним зразкам від іменитих брендів. І все це завдяки використанню передового обладнання, високих технологій і максимального контролю якості на кожному з етапів виробництва. Як результат, споживачі отримали доступ до пропіленгліколю найвищого ступеня очищення, який досягає рівня 99,8%, а значить, в складі речовини практично повністю відсутні будь-які сторонні домішки.

Відразу ж варто відзначити, що Dow Chemical вже давно вийшла за межі своєї батьківщини і перетворилася в одну з найбільших міжнародних компаній і займає лідируючі позиції на світовому ринку. Тим часом, виробник залишається незалежним, зберігаючи при цьому колосальний рівень компетенції в переробці самих різних компонентів найвищого класу з винятковою глибиною очищення. Все це вилилося у величезну популярність продукції Dow Chemical в фармацевтиці, харчовій та хімічній промисловості, виробництві лакофарбових виробів і інших галузях.

Що ж стосується пропіленгліколю виробництва даного бренду, то цю продукцію неодноразово відзначали, як кращий вибір для самозамісу, топові західні блогери і фахівці в області створення рідин. Багато в чому настільки високим показникам компанія зобов'язана тому, що її технологічний процес побудований за принципом збереження гарантованої якості і бережливого ставлення до довіри споживачів у всіх куточках планети. Саме тому пропіленгліколь Dow Chemical сертифікований більшістю найбільших світових регуляторів. Так, у цій продукції є сертифікати схвалення від фармакопеї США (USP), фармакопеї Європейського Союзу (EP), фармакопеї Японії (JP), Бразилії (FB), а також організації хімічного і харчового кодексу. Зрозуміло, в портфоліо цього бренду є цілий ряд інших сертифікатів і документів, які можна вважати найважливішою гарантією того, що користувач при виборі даної продукції отримує товар з максимальним ступенем безпеки, ідеальної ступеня очищення і з оптимальним поєднанням якостей, що дозволяють створювати якісні рідини для вейпінга на будь-який смак.

Комплектація:

1 х Флакон 500 мл.


Група товару Пропіленгліколь
Наявність Магазин
Увага: HTML не підтримується!