Рідини Pink Fury

Рідина Pink Fury Black Banana 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury First Base 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Red Trump 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Roll My Troll 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Baloony Loony 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Be Cool 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Big Boss 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Cherry Che 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Drag On 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Drrrildo 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Fusion 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Morning Breath 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Shoco Jumbo 15 мл

60.00 грн

*
Рідина Pink Fury Tobacco Prune 15 мл

60.00 грн

*
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Самим непростим завданням в повсякденному житті будь-якого вейпера стає зовсім не вибір пристрою і його налаштувань під постійне використання, а вибір конкретної рідини для нього. У тій величезній різноманітності смаків та їх комбінацій, що представлені на сучасному ринку, досить легко заплутатися, а якщо говорити про пошук рецепту, що поєднує в собі доступну ціну високу якість, гарну передачу смаку і, зрозуміло, приємний підбір смакових ноток, то завдання стає ще складнішим. Як правило, у рядового вейпера виходить відшукати варіант, в якому присутні лише дві із зазначених умов, або ж доведеться платити досить дорого, проте завдяки сучасним виробникам з Європи, у споживачів з'явився шанс відшукати свій ідеал не за всі гроші світу. Одним з таких виробників можна назвати польську компанію Pink Fury з однойменної лінійкою рідин для електронних сигарет.

Рідини для вейпа Pink Fury

Так, еталон якості і напущеної елітарності - це преміум рідини з США. Однак і європейські виробники останнім часом зуміли високо підняти загальну планку не тільки за якістю, але і за насиченістю своїх смаків, пропонуючи їх при цьому за помітно більш доступними цінами. Більш того, не варто забувати, що для Європи характерні і найвищі стандарти будь-якого виробництва, тому якість продукції виробленої в ряді європейських країн нерідко істотно перевершує її цінову категорію. Що ж стосується Pink Fury, то компанії вдалося додати до всього цього ще й неймовірний підбір смаків, які дійсно здивують своєю оригінальністю. При цьому польські рідини виявилися вельми насиченими, що неодмінно сподобається цінителям найбільш яскравих рідин, які не потребують глибокої і тонкої настройки девайса з метою підвищення передачі смаку.

Переваги рідин Pink Fury

Взагалі, варто було продукції Pink Fury з'явитися на ринку, як вона буквально підірвала індустрію своїм незвичайним підходом до формування власної продуктової лінійки, здивувавши багатьох рішеннями, на практичну реалізацію яких раніше не наважувався жоден інший виробник. За великим рахунком, кожна окрема рідина від Pink Fury - це дивовижна історія, розказана міксологами бренду через виразні аромати з приємним післясмаком і, зрозуміло, густим насиченим паром. Серед переваг даних рідин для вейпа можна виділити наступні:

  • Величезна різноманітність смаків, представлених відразу в декількох фірмових лінійках бренду;
  • Строгий контроль якості на всіх етапах виробництва, що гарантує виняткову чистоту продукту;
  • Застосування компонентів високого ступеня очищення для підвищення безпеки продукції;
  • Доступний цінник при збереженні високих смакових та інших показників рідин;
  • Зручна тара з максимально практичним дозатором.

Асортимент продукції Pink Fury

Як вже було сказано раніше, польські міксологи розділили асортимент бренду відразу не декілька умовних лінійок, в кожній з яких акцент зроблено на основну нотку. Десь мова йде про тютюнові мікси, десь про фруктові поєднання, в інших випадках пропонуються тонізуючі та інші рецепти. Як би там не було, але список найбільш помітних смаків Pink Fury виглядає наступним чином:

  • Roll My Troll - тонкий і ненав'язливий аромат стиглого ківі зі специфічною кислинкою, який наповнений солодощами і оксамитом екзотичного фрукта, зуміти зробити з цього однотонного смаку настільки запам'ятовується рідина змогли б лише кращі майстри своєї справи;
  • Drrrildo - данина бунтарства в тому вигляді, в якому багато хто уявляє його з найкращої сторони, оскільки в цій рідині поєднується яскравий, насичений смак найоригінальніших сортів кактуса, встояти перед якими не зможе практично ніхто;
  • Morning Breath - справжнє відкриття для цінителів тютюнових рецептів, яке подарує глибокий і максимально насичений смак тютюну, розбавлений справжнім східним колоритом;
  • Shoco Jumbo - вибух уяви для ласунів, який перетворить буденний вейпінг в справжню насолоду, кожен раз переносить смак темного шоколаду в абсолютно нову площину.