Електронні сигарети Nolimit

POD система Nolimit BRO Pod Kit

477.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Brown 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Pink 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Golden 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Red 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Amber 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Green 30 мл

280.00 грн

*
Рідина Nolimit BRO Salt Yellow 30 мл

280.00 грн

*
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Виробництво електронних сигарет, атомайзерів, pod-систем та інших вейперських гаджетів давно сприймається як прерогатива великих компаній з-за кордону, більшість з яких базуються в Китаї або США. Але що, якщо сказати, що існує і український бренд, який випускає власні пристрої та вже встиг завоювати досить солідну армію відданих шанувальників. Йдеться про компанію Nolimit.

Pod-системи Nolimit

Взагалі, Nolimit слід називати відносно молодою компанією, тому в списку її гаджетів на даний момент значиться всього одна модель - компактна, ефективна і зручна pod-система Nolimit BRO Pod Kit. Втім, незважаючи на це, бренд варто вважати унікальним явищем на ринку, оскільки він став чи не першим українським виробників вейп девайсів такого типу.

Зрозуміло, заводу з виробництва фірмових pod-систем в Україні у Nolimit немає. І якщо офіс компанії знаходиться в Житомирі, де, до речі, ведеться розробка технічної начинки і дизайну майбутніх гаджетів, то виробничі потужності розташовані в Піднебесній. Хоча, нічого дивного в цьому немає, принаймні цієї ж схемою сьогодні користується величезна кількість виробників.

До слова, сам пристрій вийшов вкрай вдалим і витриманим в найкращих традиціях передових pod-систем. За формою і дизайнерським виконання гаджет готовий скласти конкуренцію навіть таким монстрам, як JUUL або OVNS, а за технічними можливостями не поступається жодному іншому стартовому набору, причому, часом готовий конкурувати навіть з пристроями класом вище.

Рідини Nolimit

А ще в лінійці продукції Nolimit можна знайти і однойменні рідини на сольовому нікотині. Іншими словами, український виробник пропонує споживачеві повний набір фірмової продукції, набуваючи яку можна більше не ламати голову над необхідністю поповнення свого арсеналу для майбутнього використання гаджета. І нехай вибір смаків у фірмовій лінійці рідин для pod-систем Nolimit BRO можна вважати вельми обмеженим, тенденція очевидна - компанія з легкістю підкорює нові для себе вершини. А це вже означає, що в доступному для огляду майбутньому на ринку цілком ймовірно може з'явитися й інша продукція цього українського бренду. Хто знає, можливо прямо на очах у тисяч українських вейперів народжується нова зірка ринку електронних сигарет, про яку в майбутньому заговорять не лише на батьківщині і прилеглих країнах, але і в таких «монстрах» з точки зору концентрації виробництва і розробки вей -девайсів, як Китай, Сполучені Штати та інші.