Картриджі Nic Pods

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Не так давно в світі вейпінга сталася справжня революція: на зміну громіздким, високопродуктивним, химерним і багатофункціональним боксмодам прийшли більш прості, компактні, зручні та практичні pod-системи. Найімовірніше, саме ці пристрої, які створені не для випускання величезних клубів пара, а виключно для швидкого і ефективного угамування нікотинового голоду і відмови від згубної звички паління, і будуть визначати основний вектор розвитку ринку електронних сигарет в найближчі роки.

Втім, pod-системи могли і не знайти величезної популярності, оскільки найвідоміші їх виробники, на кшталт знаменитої компанії JUUL, приділили максимальну увагу ретельному опрацюванню самих пристроїв і їх концепції, запропонувавши споживачам обмежений вибір смаків, доступних для використання з таким гаджетами. Виправити ситуацію взялися сторонні компанії за рахунок випуску великого асортименту сумісних з ними картриджів, завдяки яким палітра смаків, доступних для найбільш популярних моделей pod-систем постійно розширюється. Однією з таких компаній став китайський бренд Nic Pods.

Особливості картриджів Nic Pods

Взагалі, говорити про особливості картриджів для американських pod-систем JUUL і їх аналогів від китайської компаіні Nic Pods особливо не доводиться. Хоча б з тієї причини, що вони є повністю ідентичними оригінальної продукції бренду JUUL і є альтернативою фірмовим картриджам, завдяки якій користувачі pod-систем отримують доступ до набагато більшого розмаїття смаків.

У всьому іншому це ті ж одноразові змінні картриджі в компактному пластиковому корпусі з невеликим прозорим віконцем для контролю залишку рідини в резервуарі, які максимально прості у використанні і дарують вейперу максимально насичений смак обраного ними рецепта. Навіть обсяг попередньо заправленої в картридж рідини тут такий же - 0,7 мілілітра. Тим часом, важливо відзначити, що, незважаючи на своє китайське походження, Nic Pods зовсім не поступаються оригінальним картриджам ні за якістю виконання, ні по надійності, ні за показниками передачі смаку. Вони лише пропонують користувачам ту саму різноманітність, до якої останні прагнули в усі часи.

Асортимент картриджів Nic Pods

На даний момент компанія Nic Pods випускає не настільки велику кількість різноманітних картриджів для pod-систем, проте разом з іншими виробниками цих змінних елементів вони дійсно створюють на ринку ситуацію, при якій споживачеві дійсно є з чого вибрати. Що ж стосується самих Nic Pods, то вони представлені цілим рядом популярних моносмаків тютюну, кавуна, винограду, лічі, ківі, манго, м'яти ментолу ананаса, персика і чорниці. І кожен раз, пробуючи на смак той чи інший картридж Nic Pods користувач точно відчуває, що він разюче відрізняється від аналогів, а це значить, що у нього з'являється зайвий привід поміркувати над вибором і помітно урізноманітнити своє життя.