Рідини Malaysian dream

Рідина Malaysian dream - Grapefruite lemonad 60 мл
*

200.00 грн

Рідина Malaysian dream - Juicy apple 60 мл
*

200.00 грн

Рідина Malaysian dream - Kiwi double cold 60 мл
*
1

200.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Рідини Malaysian dream

Рідини для паріння Malaysian dream - продукція, яка розробляється в Малайзії і проводиться в нашій країні. До її головних переваг відносяться ретельно вивірені пропорції, незмінна якість і доступна вартість. Фішкою жіж для вейпінга є те, що їх смакові властивості підкреслені холодком!

Рідини для електронних сигарет Malaysian dream

Це якісна продукція, створена за традиційним малазійськім рецептами, але з урахуванням переваг жителів нашої країни. У ній співвідношення VG / PG становить 80/20. Рідини призначені для баків і дріпок. Вони розфасовані у флакончики, обсяг яких становить 60 мл. При бажанні покупці можуть вибрати заправку без нікотину. Також в колекції представлені продукти, в яких міститься 1,5 або 3 мг нікотину.

Рідини для вейпінга Malaysian dream - смаки, які Вас неодмінно зацікавлять:

  • Grapefruit lemonade - освіжаючий смак грейпфрута, доповнений кубиками льоду. Це ідеальний варіант для теплої пори року;
  • Juicy apple - чудове поєднання яблука і бадьорить прохолоди. Спробувавши цей смак, Ви про нього ще довго будете згадувати;
  • Kiwi double cold - максимально натуральний смак ківі, в якому яскраво відчувається прохолода. Це прекрасне доповнення до Вашої колекції незвичайних смаків.

Де купити заправки Malaysian dream в Україні?

Перегляньте наш каталог і виберіть рідина для електронних сигарет. У вейп-шопі «CloudFall» Ви знайдете якісну продукцію, створену за унікальними рецептами. Рідоти для паріння Malaysian dream створюються з безпечних інгредієнтів. Як тільки Ви відкриєте флакончик, Ви відчуєте знайомі аромати фруктів. Це говорить про те, що продукція відрізняється хорошими смаковими властивостями і користується величезним попитом у вейперів!