Електронні сигарети Lost Vape

Бокс мод Lost Vape Grus 100W

1 049.00 грн

*
POD система Lost Vape Gemini Hybrid Pod Mod Kit

999.00 грн

*
POD система Lost Vape Lyra Pod Kit

659.00 грн

*
POD система Lost Vape Prana Pod Kit

499.00 грн

*
POD система Lost Vape Thelema 80W Pod Mod Kit

999.00 грн

*
Бокс мод Lost Vape Centaurus DNA 250C

3 799.00 грн

*
Випаровувач Lost Vape Ultra Boost V2 MTL Coil

79.00 грн

*
Випаровувач Lost Vape Ultra Boost V2 M4 Mesh Coil

79.00 грн

*
Випаровувач Lost Vape Lyra Coil

89.00 грн

*
Бокс мод Lost Vape Paranormal DNA 250C

3 399.00 грн

*
Бокс мод Lost Vape Triade DNA250C 300W

3 449.00 грн

*
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Виробники електронних сигарет завжди намагаються вибитися в лідери за рахунок застосування принципово нових підходів до створення своїх пристроїв, що дозволило б їм завоювати увагу користувачів і визнання в суспільстві. Саме цим і продиктоване таке велике розмаїття моделей вейпів, представлених на сучасному ринку. Втім, спроба - ще не означає успіх. Що б там не говорили, але реального успіху в цій непростій справі домагаються лише одиниці - виробники здатні мислити дійсно унікальними категоріями. Одним з таких виробників стала компанія Lost Vape, що отримала широку популярність завдяки створенню унікальної pod-системи, яка зуміла потіснити з давно нагрітих позицій старожилів ринку з гучними іменами.

Електронні сигарети і pod-системи Lost Vape

Взагалі, китайська компанія Lost Vape знайома більшості вейперів, перш за все, за рахунок своєї pod-системі Lyra Pod Kit, яка нагадує зовні запальничку і пропонує користувачам максимальну зручність при експлуатації. Втім, не виключено, що такий стан справ продиктовано лише тим фактом, що Lost Vape присутня на ринку відносно недавно, оскільки поки ще є досить молодим гравцем. Як би там не було, але широку популярність цей бренд вже встиг завоювати. Причому, багато в чому це обумовлено ще й тим фактом, що інженери компанії завжди намагаються запропонувати споживачам найкращі рішення в кожному із сегментів ринку, для якого вони готують фірмові пристрої.

Взагалі, керівництву бренду вдалося зібрати прекрасну команду з освічених, талановитих і досвідчених інженерів, дослідників, дизайнерів та адміністраторів, які практично щодня працюють над тим, щоб не просто привнести в світ вейпінга щось своє, але ще і перевернути деякі з його тенденцій , які здаються їм відгомонами минулого. Присвятивши себе улюбленій справі, фахівці Lost Vape старанно і наполегливо пропонують користувачам по всьому світу прекрасні, високотехнологічні, приємні зовні, надійні і безпечні пристрої, які стають гарною альтернативою згубній звичці паління. Ретельно налагоджений виробничий процес, передове обладнання, постійний пошук передових рішень і жорсткий контроль якості - стали свого роду візитною карткою бренду, що навіть зумовило постійно зростаючий вплив компанії на сучасному ринку.

Особливості електронних сигарет Lost Vape

Однією з відмінних рис електронних сигарет Lost Vape стало неодмінне використання в них передових компонентів. Наприклад, кожен гаджет бренду оснащується електронними платами DNA, які давно вважаються найкращим рішенням в вейпінгу.

Цією ж обставиною обумовлено і найвищу довіру користувачів до пристроїв компанії. Справа в тому, що підробити плати DNA практично неможливо, а тому продукція Lost Vape сприймається як гарантія оригінальності з прекрасною продуктивністю, високим рівнем надійності і багатим набором функцій. В результаті гаджети цього бренду швидко перетворилися в вибір тих, хто перш за все цінує в електронних сигаретах не тільки оригінальність, а й виняткову якість.

До числа інших переваг продукції компанії можна віднести ще й той факт, що її pod-системи і боксмоди мають відносно невисокий цінник, особливо в порівнянні з американськими гаджетами. При цьому, за експлуатаційними характеристиками і якістю Lost Vape не поступається навіть самим передовим брендам.

Асортимент продукції Lost Vape

Як і говорилося раніше, Lost Vape присутній на ринку електронних сигарет відносно недавно, а тому і асортимент продукції компанії на даний момент виглядає скромно. Втім, це не заважає говорити про те, що практично кожен пристрій має свій особливий набір достоїнств, що і робить його настільки популярним серед численних користувачів.

Самим же головним творінням інженерів бренду за недовгу історію його існування можна назвати pod-систему Lyra Pod Kit з прекрасними показниками по автономності, практичності, зручності, продуктивності, універсальності і функціоналу. Випускає компанія і картриджі, а також змінні випаровувачі до них, які перетворюють її фірмову pod-систему в частково обслуговуваний пристрій для ще більшої зручності покупців.

Є в асортименті бренду і кілька потужних, високопродуктивних модів, серед яких особливо виділяються Lost Vape Paranormal DNA 250C і Lost Vape Triade DNA250C 300W - ті самі моди, які за відносно невеликий цінник пропонують користувачам високу якість і рекордну надійність плат DNA і виконані в уже пізнаваному фірмовому стилі бренду з простим, лаконічним і строгим дизайном.