Зарядний пристрій Liitokala Lii-ND4

Виробник: LiitoKala
Модель: 105259
Бонусні бали: 120
Наявність: На складі
 • 599.00 грн


Стислі характеристики
Кількість каналів 4
Тип індикатора Дисплей
Типорозмір AA, AAA, Крона
Країна-виробник Китай
Група товару Зарядні пристрої
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Відправимо сьогодні
Кур'єр по Львову
Доставимо завтра
Самовивіз
Завтра до 18:00

Liitokala Lii-ND4 - багатофункціональний зарядний пристрій з передовою електронікою і набором інтелектуальних технологій для забезпечення оптимального режиму заряду акумуляторних батарей. Дана модель має чотири незалежних канали зарядки, що дозволяє їй забезпечити одночасне заповнення заряду 1, 2, 3 або 4 Ni-MH і Ni-Cd акумуляторів різних типорозмірів.

Крім усього іншого, в центральній частині пристрою розташована контактна площадка для установки одного NiMH акумулятора формату «Крона» HR9V. У той же час в стандартні слоти пристрою можна встановити пальчикові і мікро-пальчикові AA/HR6 і AAA/HR03 акумуляторні батареї.

При цьому пристрій автоматично підлаштовує режим роботи для того, щоб заряд елементів живлення заповнюється з оптимальними для цього показниками для збереження терміну їх служби та стабільної роботи. Крім того, Liitokala Lii-ND4 дозволяє не тільки зарядити акумулятори, але ще і розряджати і тестувати елементи живлення форматів АА і ААА. Нарешті, присутня в пристрої і функція відновлення повністю виряджених акумуляторних батарей.

Модель Liitokala Lii-ND4 оснащена інформативним дисплеєм, на якому відображається ємність акумуляторів, обраний режим роботи і інші дані, які можуть зацікавити користувача.

Живлення Liitokala Lii-ND4 отримує від зовнішнього блоку, чим гарантується максимальна відповідність зарядних струмів заявленим характеристикам, а також стабільна і безпечна робота девайса. Максимальна сила зарядного струму в пристрої регульована. Користувачеві доступна зарядка акумуляторних батарей при силі струму в 300 мА, 500 мА, 700 мА або 1000 мА, а також 30 мА при зарядці акумуляторів типу «Крона». Також девайс комплектується спеціальним перехідником для його підключення до автомобільного прикурювача, що зробить його вдалим придбанням для використання в поїздках і подорожах.

Нарешті, подбав розробник і про те, щоб Liitokala Lii-ND4 забезпечував не тільки якісний заряд при оптимальних показниках, а й максимальний рівень безпеки. Так, зарядний пристрій, вірніше його штатна електроніка, мають повний набір сучасних захисних систем. Гаджет, наприклад, має вбудований захист від короткого замикання, перезаряду або перегріву елементів живлення.

Характеристики Liitokala Lii-ND4:
 • Тип: універсальний зарядний пристрій;
 • Сумісність: Ni-MH і Ni-Cd акумулятори типорозмірів AA/HR6, AAA/HR03 і «Крона» HR9V;
 • Габаритні розміри: 130х75х28 мм;
 • Кількість каналів: 4 + 1;
 • Струм заряду: 30 мА, 300 мА, 500 мА, 700 мА 1000 мА;
 • Струм розряду: 500 мА

Комплектація:
 • 1 х Зарядний пристрій Liitokala Lii-ND4
 • 1 х Блок живлення
 • 1 х Автомобільний адаптер
 • 1 х Інструкція з експлуатації

Кількість каналів 4
Тип індикатора Дисплей
Типорозмір AA, AAA, Крона
Країна-виробник Китай
Група товару Зарядні пристрої
Наявність Склад
Увага: HTML не підтримується!
 
Ще ніхто не залишив відгуків.