Вата для вейпа

Топ продажів
Вата Cotton Bacon V2
Вата Cotton Bacon V2
1

14.00 грн

Вата Cotton Bacon Prime
4

16.00 грн

Вибір Cloudfall
Вата FlavorLab Cotton
Вата FlavorLab Cotton

15.00 грн

Віскоза CelluCotton
1

3.00 грн

Вата PUFF
1

3.00 грн

Вата Air Cotton
2

9.90 грн

Вата MUJI
2

4.00 грн

Вата Koh Gen Do
1

8.00 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Вата для вейпа

Вата для паріння - витратний матеріал, необхідний для обслуговування електронної сигарети. Наповнювач вбирає рідину, після чого нагрівальний елемент її випаровує. Вейпер насолоджується ароматними клубами пару та отримує задоволення від такого процесу. Купити витратний матеріал для обслуговуваного атомайзера можна у нас. У нашому вейп-шопі продається вата, виготовлена з віскози та бавовни. Вартість продукції низька, а її якість відповідає стандартам!

Заміна гніту в електронній сигареті

Пристрій для паріння потребує періодичного обслуговування. Якщо знижується кількість виробленої пари і з'являється неприємний присмак у роті, потрібно замінити гніт. Це нескладний процес, з яким може впоратися новачок. Ось коротка інструкція по заміні витратного матеріалу, представлена у вигляді поетапних кроків:

  1. дістається ватка, непридатна для подальшого використання;
  2. спіраль пропалюється та очищається від нагару;
  3. перевіряється правильність нагріву койла;
  4. з пластин нарізаються смужки певного розміру;
  5. смужки скручуються у вигляді трубочок;
  6. в кожну спіраль вставляється одна трубочка;
  7. ватка для вейпа підрізається, а потім зволожується рідиною.

Заміна матеріалу проходить без проблем. Витративши декілька хвилин, Ви зможете знову використовувати електронну сигарету за призначенням. При регулярному проведенні профілактичних заходів продовжується період служби пристрою для паріння і забезпечується його стабільна робота. Тому не потрібно забувати про заміну гніту.

Переваги органічної вати для вейпа

У нашому vape shop Ви можете придбати органічну вату для електронної сигарети. Це якісна продукція, що володіє значними перевагами:

  • натуральність - японська бавовна виготовляється з якісної сировини. При її використанні прекрасно передається смак рідини;
  • безпека для здоров'я - вата не обробляється за допомогою хімічних речовин та не відбілюється;
  • легкість застосування - м'які пластини розрізаються уздовж волокон і скручуються.

Де купити бавовну для вейпа

Продаж витратних матеріалів для електронних сигарет - наша спеціалізація. В інтернет-магазині «CloudFall» продається продукція від відомих виробників. Ви можете купити органічну бавовну за доступною ціною та замовити доставку додому. Ми забезпечуємо бездоганний сервіс і піклуємося про те, щоб вейпери залишалися задоволені покупками!