Спиралі Fused Clapton Coil

Топ продажів
Fused Clapton Coil (Lion Customs), 0.4 мм KA1 0.42 Ом
Fused Clapton Coil (MKWS), KA1 0.64 Ом

15.00 грн

-10%
Fused Clapton Coil (Lion Customs), 0.4 мм NiCr 0.35 Ом
Fused Clapton Coil (Lion Customs), 0.4 мм NiCr 0.35 Ом

20.00 грн 18.00 грн

Показано з 1 по 30 із 32 (всього 2 сторінок)

Спиралі Fused Clapton Coil

Фьюзд Клептон койл - готова спіраль, що відрізняється високою якістю і низькою ціною. Після її установки в атомайзер забезпечуються хороші смакові якості і стабільна робота пристрою. Купити таку продукцію можна в інтернет-магазині «CloudFall». У нас представлені різноманітні моделі від українських і китайських торгових марок. Для них характерна практичність і зручність установки в атомайзер!

Що таке намотування Fused Clapton Coil?

Це виріб, створене з дроту. Воно відрізняється експлуатаційними характеристиками (опір, діаметр жили в мм) і зовнішнім виглядом. У продажу є обмотки різних типів. Койли виготовляються з більш тонкого дроту з Кантана і обмотуються навколо металевої ниткою меншого перетину з ніхрому. Це оригінальне рішення, завдяки якому збільшується площа випаровується поверхні і в повній мірі розкривається смак рідини! Вейпери це цінують і замовляють намотування в нашому vape shop.

Різновиди готових спіралей Fused Clapton Coil

Купівля Койла для електронної сигарети - рішення, яким віддають перевагу багато парильники. Вони ознайомлюються з асортиментом товарів і вибирають готову спіраль, яка підходить до певного типу пристроїв. Це може бути односпіральной бак, сигаретний бак, дріпка, а також повно- і середньорозмірний бак. Додатково перед здійсненням покупки вейпери керуються такими критеріями:

  • матеріал - Кантана, ніхром, нержавіюча сталь. Всі варіанти гарні, оскільки такі матеріали витримують високу температуру, відрізняються міцністю і зносостійкість;
  • опір - 0,17; 0,62; 0,83 Ом;
  • кількість жив - варіантів багато. Найбільш поширені спіралі Фьюзд Клептон койл, в яких передбачено дві жили;
  • спосіб виготовлення виробу - більшість моделей створюються вручну. Вони дарують справжню насолоду від вейпінга.

Де купити спіраль для вейпа Fused Clapton в Україні?

Якщо Вам потрібен якісний і недорогий койл, зверніться до нас! У вейп-шопі «CloudFall» продаються намотування різних видів. Для зручності відвідувачів на сайті передбачений фільтр, за допомогою якого можна підібрати підходящу модель. Для цього потрібно визначитися з виробником, з видом оправи і з матеріалом. Коли замовлення буде оформлений, ми забезпечимо його доставку. Незалежно від того, де Ви живете (Київ, Вінниця, Харків), готова спіраль Фьюзд Клептон койл виявиться у Вас в короткі терміни!