Спиралі Alien Clapton Coil

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Спиралі Alien Clapton Coil

Ви не хочете витрачати час на виготовлення намотування своїми руками? Тоді купите готову спіраль Алиен Клептон койл! Це оптимальний варіант для вейперів, що бажають заощадити час і отримати найкращі параметри смаку під час паріння! У вейп-шопі «CloudFall» представлена різноманітна продукція. Тому Ви можете придбати те, що Вас цікавить!

Що таке намотування Alien Clapton Coil?

Це якісна продукція, яку виготовляють на совість. Такий вид Койла названий на честь відомого британського рок-музиканта. Чому? Тому що дріт нагадує гітарну струну. У намотуванні передбачається кілька шарів. Для збільшення площі випаровування рідини і поліпшення смакових властивостей застосовується матеріал двох видів. В якості підстави використовується плоский Кантана. Поверх нього намотується тонка дріт. Таким чином виходить ідеальний койл, за допомогою якого прекрасно розкривається смак рідини!

Різновиди готових спіралей Alien Clapton Coil

В інтернет-магазині «CloudFall» представлений великий асортимент товарів, що відносяться до вейп-індустрії. Тому Ви можете зробити хорошу покупку і отримати якісний виріб. Готові спіралі Алиен Клептон койл відрізняються конструктивними особливостями та іншими важливими параметрами. При виборі відповідного варіанту рекомендуємо ознайомитися з описом товару і звернути увагу на такі показники:

  • діаметр жили - наприклад, 0,4 мм;
  • кількість витків - 4,5; 5,5;
  • кількість жив - дві, три або чотири;
  • ручна робота або фабричний виріб;
  • тип атомайзера - для дріпкі, повнорозмірного бака, среднеразмерного бака;
  • бренд - ми пропонуємо продукцію Lion Customs Coils і MKWS. Це український і китайський бренд;
  • матеріал - варіантів багато. Це нержавіюча сталь, фехраль, нихром;
  • опір - наприклад, 0,13 Ом; 0,28 Ом; 0,45 Ом.

Де купити спіраль для вейпа Alien Clapton в Україні?

Продаж готових спіралей для електронних сигарет - те, чим ми займаємося протягом тривалого часу. У vape shop представлений великий вибір виробів, виготовлених з якісних матеріалів: Кантана, ніхром, нержавіюча сталь. Перегляньте асортимент і виберіть намотування Алиен Клептон койл, яка підходить за всіма параметрами. Ми забезпечимо швидку доставку товару в будь-яке місто (Київ, Дніпро, Харків). Ви залишитеся задоволені якістю продукції, виготовленої на вищому рівні!