Cпіралі для електронних сигарет

Топ продажів!
Alien Clapton Coil (MKWS), KA1 0.45 Ом
Топ продажів!
Alien Clapton Coil (MKWS), SS316 0.28 Ом
Топ продажів!
Staple Fused Clapton Coil MTL (LCC), 0.3х0.1 мм KA1 0.76 Ом
Показано з 1 по 30 із 85 (всього 3 сторінок)

Cпіралі для електронних сигарет

Намотування на вейп - головний елемент випарника електронної сигарети. Вона представлена у вигляді закрученої спіралі. Коли намотування нагрівається, рідина випаровується через бавовняну вату. Таким чином забезпечується пароутворення. У вейп-шопі «CloudFall» продаються готові койли, що виготовляються української і китайською компанією. Вони відрізняються високою якістю і доступною ціною!

Спіралі для вейпа: установка і використання

Якщо в атомайзери передбачається заміна дроту для випарників, вейпери цим користуються. Вони застосовують один з двох варіантів. Перший випадок - виготовлення намотування на вейп і установка вироби. Для самостійного намотування дроту потрібні певні навички та вміння. Другий варіант - покупка готового виробу і установка елемента в обслуговується базу. Такий процес виконується в кілька етапів:

  • підготовка стійок - під цим мається на увазі очищення від сміття і від залишків рідини;
  • установка нагрівальної спіралі - одна частина Койла кріпиться до мінусової стійці, а друга - до плюсової. Якщо в дріпке RDA передбачено дві стійки, процес повторюється. В ході роботи гвинти дбайливо підкручують і сильно не затягуються;
  • прожиг нагрівального елементу - важливий процес, за допомогою якого перевіряється плавність розігріву дроту і згоряють сторонні частинки, що залишилися на Койл;
  • установка і просочення бавовни - завершальний етап, в процесі якого потрібно бути акуратним і уважним.

Типи готових койлів для електронних сигарет

У нашому vape shop намотування спіралі представлена в широкому асортименті. Для зручності покупців ми розмістили на сайті фільтр, при використанні якого вибір відповідної моделі максимально спрощується. Ви можете вибрати опір, матеріал, тип атомайзера, кількість жив, тип Койла і оправу. Ми здійснюємо продаж виробів ручної роботи і заводських спіралей. Будь-coil для дріпкі або для односпіральной бака, який Ви купите, відрізняється стійкістю до появи нагару і хорошими смаковими якостями. Головне, вибрати ідеальний варіант, виходячи з типу свого атомайзера.

Де купити спіралі для вейпа в Україні?

У нашому інтернет-магазині представлена продукція різних брендів: Lion Customs Coils, MKWS, Vapesoon. Ви можете розглянути асортимент і купити койли для навалу за низькою ціною. Після здійснення покупки Ви будете отримувати непередавані відчуття під час польоту і зможете змагатися за випусканню великих хмар пара!