Койли для вейпа

Clapton Coil (MKWS), KA1 0.55 Ом

15.00 грн

Juggernaut Coil (MKWS), KA1 0.5 Ом

15.00 грн

Fused Clapton Coil (MKWS), KA1 0.64 Ом

15.00 грн

Notch Coil (MKWS), SS316 0.2 Ом

20.00 грн

Quad Coil (MKWS), SS316 0.2 Ом

10.00 грн

Mix Twisted Coil (MKWS), KA1 0.45 Ом

10.00 грн

Staircase Coil (MKWS), KA1 0.25 Ом

15.00 грн

Tiger Coil (MKWS), SS316 0.26 Ом

12.00 грн

Flat Twisted Coil (MKWS), SS316 0.23 Ом

10.00 грн

Показано з 1 по 30 із 94 (всього 4 сторінок)

Койли для вейпа

Намотка на вейп - головний елемент випарника електронної сигарети. Вона представлена у вигляді закрученої спіралі. Коли намотка нагрівається, рідина випаровується через бавовняну вату. Таким чином забезпечується пароутворення. У вейп-шопі «CloudFall» продаються готові койли, що виготовляються української та китайською компанією. Вони відрізняються високою якістю і доступною ціною!

Спіралі для вейпа: установка і використання

Якщо в атомайзері передбачається заміна дроту для випарників, вейпери цим користуються. Вони застосовують один з двох варіантів. Перший випадок - виготовлення намотки на вейп і установка виробу. Для самостійного намотування дроту потрібні певні навички та вміння. Другий варіант - покупка готового виробу і установка елемента в обслуговувану базу. Такий процес виконується в кілька етапів:

  • підготовка стійок - під цим мається на увазі очищення від сміття і від залишків рідини;
  • установка нагрівальної спіралі - одна частина койла кріпиться до мінусової стійки, а друга - до плюсової. Якщо в дріпці RDA передбачено дві стійки, процес повторюється. В ході роботи гвинти дбайливо підкручують і сильно не затягують;
  • прожиг нагрівального елементу - важливий процес, за допомогою якого перевіряється плавність розігріву дроту і згоряють сторонні частинки, що залишилися на койлі;
  • установка і просочення бавовни - завершальний етап, в процесі якого потрібно бути акуратним і уважним.

Типи готових койлів для електронних сигарет

У нашому vape shop намотки спіралі представлена в широкому асортименті. Для зручності покупців ми розмістили на сайті фільтр, при використанні якого вибір відповідної моделі максимально спрощується. Ви можете вибрати опір, матеріал, тип атомайзера, кількість жил, тип койла та оправу. Ми здійснюємо продаж виробів ручної роботи і заводських спіралей. Будь-який coil для дріпки або для односпірального баку, який Ви купите, відрізняється стійкістю до появи нагару і хорошими смаковими якостями. Головне, вибрати ідеальний варіант, виходячи з типу свого атомайзера.

Де купити спіралі для вейпа в Україні?

У нашому інтернет-магазині представлена продукція різних брендів: Lion Customs Coils, MKWS, Vapesoon. Ви можете розглянути асортимент і купити койли для навалу за низькою ціною. Після здійснення покупки Ви будете отримувати непередавані відчуття під час паріння і зможете змагатися по випусканню великих хмар пару!