Cпіралі для електронних сигарет

Новинка
Four-Core Alien Clapton Coil (LCC), 0.3 мм SS316 0.25 Ом
Показано з 1 по 30 із 91 (всього 4 сторінок)

Cпіралі для електронних сигарет

Намотування на вейп - головний елемент випарника електронної сигарети. Вона представлена у вигляді закрученої спіралі. Коли намотування нагрівається, рідина випаровується через бавовняну вату. Таким чином забезпечується пароутворення. У вейп-шопі «CloudFall» продаються готові койли, що виготовляються української і китайською компанією. Вони відрізняються високою якістю і доступною ціною!

Спіралі для вейпа: установка і використання

Якщо в атомайзери передбачається заміна дроту для випарників, вейпери цим користуються. Вони застосовують один з двох варіантів. Перший випадок - виготовлення намотування на вейп і установка вироби. Для самостійного намотування дроту потрібні певні навички та вміння. Другий варіант - покупка готового виробу і установка елемента в обслуговується базу. Такий процес виконується в кілька етапів:

  • підготовка стійок - під цим мається на увазі очищення від сміття і від залишків рідини;
  • установка нагрівальної спіралі - одна частина Койла кріпиться до мінусової стійці, а друга - до плюсової. Якщо в дріпке RDA передбачено дві стійки, процес повторюється. В ході роботи гвинти дбайливо підкручують і сильно не затягуються;
  • прожиг нагрівального елементу - важливий процес, за допомогою якого перевіряється плавність розігріву дроту і згоряють сторонні частинки, що залишилися на Койл;
  • установка і просочення бавовни - завершальний етап, в процесі якого потрібно бути акуратним і уважним.

Типи готових койлів для електронних сигарет

У нашому vape shop намотування спіралі представлена в широкому асортименті. Для зручності покупців ми розмістили на сайті фільтр, при використанні якого вибір відповідної моделі максимально спрощується. Ви можете вибрати опір, матеріал, тип атомайзера, кількість жив, тип Койла і оправу. Ми здійснюємо продаж виробів ручної роботи і заводських спіралей. Будь-coil для дріпкі або для односпіральной бака, який Ви купите, відрізняється стійкістю до появи нагару і хорошими смаковими якостями. Головне, вибрати ідеальний варіант, виходячи з типу свого атомайзера.

Де купити спіралі для вейпа в Україні?

У нашому інтернет-магазині представлена продукція різних брендів: Lion Customs Coils, MKWS, Vapesoon. Ви можете розглянути асортимент і купити койли для навалу за низькою ціною. Після здійснення покупки Ви будете отримувати непередавані відчуття під час польоту і зможете змагатися за випусканню великих хмар пара!