Проволока

Топ продажів
Кантал А1 0.3 мм (5 метрів)
Кантал А1 0.3 мм (5 метрів)

20.00 грн

Топ продажів
Кантал А1 0.4 мм (5 метрів)
Кантал А1 0.4 мм (5 метрів)

25.00 грн

Вибір Cloudfall
Ніхром 0.1 мм (5 метрів)
Ніхром 0.1 мм (5 метрів)

15.00 грн

Ніхром 0.4 мм (5 метрів)

30.00 грн

Ніхром 0.3 мм (5 метрів)

25.00 грн

Ніхром 0.2 мм (5 метрів)
6

20.00 грн

Дріт UD (Косичка)

10.00 грн

Кантал А1 0.2 мм (5 метрів)
4

15.00 грн

Нікель GeekVape Ni200

80.00 грн

Ніхром 0.5 мм (5 метрів)

35.00 грн

Титан UD Titanium TA1

145.00 грн

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Проволока

Дріт для намотування койлів - витратний матеріал, призначений для виготовлення спіралі. В інтернет-магазині «CloudFall» представлена різноманітна продукція, що відрізняється високою якістю. До неї відноситься металева нитка з титану, ніхрому, канталу, нержавіючої сталі, нікелю. Перегляньте асортимент і виберіть матеріал, що відповідає Вашим запитам. Ми забезпечимо доставку товару за вказаною адресою!

Проволока для електронної сигарети

Купіть витратний матеріал у нас, а потім приступайте до роботи. Дріт для вейпа намотується в кілька етапів. Спочатку потрібно підготувати інструменти, до яких відноситься пінцет, плоскогубці, викрутка, кусачки. Потім металева нитка обезжирюється або пропалюється. Все залежить від того, з чого вона зроблена. Після цього потрібно взяти в руки викрутку або спеціальний інструмент, призначений для намотки, і приступити до створення койлу. Коли буде зроблено необхідну кількість витків, спіраль стискається плоскогубцями, а зайва частина відрізається кусачками.

На наступному етапі готовий виріб встановлюється в обслуговувану базу. Для цього спочатку стійки очищаються від сміття, а потім спіраль прикручується до стійок. Для перевірки працездатності електронної сигарети виконується пропалювання нагрівального елементу. Якщо все нормально, встановлюється вата з органічної бавовни. Після цього пристрій для паріння готовий до експлуатації.

Як підібрати проволоку для вейпа

У нашому vape shop представлено багато видів товарів. Ви можете вибрати виріб, виготовлений з наступних матеріалів:

  • фехраль (кантал) - прецизійний сплав, створений на основі заліза;
  • нержавіюча сталь - недорогий матеріал, що відрізняється довговічністю;
  • титан - міцний матеріал, для якого характерна висока корозійна стійкість;
  • нікель - пластичний метал, який широко використовується при виготовленні спіралей для електронних сигарет, доповнених температурним контролем;
  • ніхром - сплав, що складається з декількох елементів. До його особливостей відноситься легкість в намотуванні і тривалий термін служби.

При виборі дроту беруться до уваги ключові фактори. Це тип пристрою для паріння і його потужність. При самостійному виготовленні спіралі визначається необхідна кількість витків і їх діаметр. Для цього використовується металева нитка різної товщини (0,25; 0,4 мм). З неї створюються койли декількох видів: з плетінням косичка, паралель, візерункові плетіння і стандартні варіанти.

Переваги проволоки для спіралей

Ми пропонуємо вейперам продукцію, що володіє важливими перевагами:

  • низька ціна - вартість витратних матеріалів прийнятна для всіх покупців;
  • безпеку для здоров'я - цим параметром найбільше відповідає металева нитка, виготовлена з титану;
  • зручність в намотуванні - при наявності певних знань вейпери чудово справляються з процесом виготовлення койлів;
  • стійкість до впливу високої температури - витратні матеріали відрізняються зносостійкістю і тривалим терміном експлуатації.

Де купити проволоку для койлів?

Зробити вигідну покупку можна, не виходячи з дому і перебуваючи в будь-якому місті (наприклад, в Києві). У вейп-шопі «CloudFall» продається продукція від відомих брендів. У каталозі представлений дріт для паріння, яка ідеально підходить для самостійного намотування спіралей. Він поставляється на пластиковій котушці. Ціна виробів низька, а якість відповідає суворим стандартам!