Дріт для електронних сигарет

Топ продажів!
Нержавіюча сталь SS3316 0.3 мм (5 метрів)
Топ продажів!
Нержавіюча сталь SS304 0.3 мм (5 метрів)
Топ продажів!
Ніхром 0.2 мм (5 метрів)
Топ продажів!
Кантал А1 0.2 мм (5 метрів)
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Дріт для електронних сигарет

Дріт для випарника - витратний матеріал, призначений для виготовлення спіралі. В інтернет-магазині «CloudFall» представлена різноманітна продукція, що відрізняється високою якістю. До неї відноситься металева нитка з титану, ніхрому, Кантана, нержавіючої сталі, нікелю. Перегляньте асортимент і виберіть матеріал, що відповідає Вашим запитам. Ми забезпечимо доставку товару за вказаною адресою!

Намотування дроту на атомайзер електронної сигарети

Купіть витратний матеріал у нас, а потім приступайте до роботи. Дріт для вейпа намотується в кілька етапів. Спочатку потрібно підготувати інструменти, до яких відноситься пінцет, плоскогубці, викрутка, кусачки. Потім металева нитка обезжиривается або прожигается. Все залежить від того, з чого вона зроблена. Після цього потрібно взяти в руки викрутку або спеціальний інструмент, призначений для намотування, і приступити до створення Койла. Коли буде зроблено необхідну кількість витків, спіраль стискається плоскогубцями, а зайва частина відрізається кусачками.

На наступному етапі готовий виріб встановлюється в обслуговується базу. Для цього спочатку стійки очищаються від сміття, а потім спіраль прикручується до стійок. Для перевірки працездатності електронної сигарети виконується прожиг нагрівального елементу. Якщо все нормально, встановлюється вата з органічної бавовни. Після цього пристрій для паріння готове до експлуатації.

Види дроту: як підібрати дріт для вейпа

У нашому vape shop представлено багато видів товарів. Ви можете вибрати виріб, виготовлений з наступних матеріалів:

  • фехраль (Кантана) - прецизійний сплав, створений на основі заліза;
  • нержавіюча сталь - недорогий матеріал, що відрізняється довговічністю;
  • титан - міцний матеріал, для якого характерна висока корозійна стійкість;
  • нікель - пластичний метал, який широко використовується при виготовленні спіралей для електронних сигарет, доповнених температурним контролем;
  • ніхром - сплав, що складається з декількох елементів. До його особливостей відноситься легкість в намотуванні і тривалий термін служби.

При виборі дроту беруться до уваги ключові фактори. Це тип пристрою для паріння і його потужність. При самостійному виготовленні спіралі визначається необхідну кількість витків і їх діаметр. Для цього використовується металева нитка різної товщини (0,25; 0,4 мм). З неї створюються койли декількох видів: з плетінням косичка, паралель, візерункові плетіння і стандартні варіанти.

Переваги та особливості дроту для спіралей

Ми пропонуємо вейперам продукцію, що володіє важливими перевагами:

  • низька ціна - вартість витратних матеріалів прийнятна для всіх покупців;
  • безпеку для здоров'я - цим параметром найбільше відповідає металева нитка, виготовлена з титану;
  • зручність в намотуванні - при наявності певних знань вейпери прекрасно справляються з процесом виготовлення койлів;
  • стійкість до впливу високої температури - витратні матеріали відрізняються зносостійкістю і тривалим терміном експлуатації.

Де купити дріт для намотування койлів в Україні?

Зробити вигідну покупку можна, не виходячи з дому і перебуваючи в будь-якому місті (наприклад, в Києві). У вейп-шопі «CloudFall» »продається продукція від відомих брендів. У каталозі представлена дріт для паріння, яка ідеально підходить для самостійної намотування спіралей. Вона поставляється на пластиковій котушці. Ціна виробів низька, а якість відповідає суворим стандартам!