Картриджі для POD систем

Топ продажів
Картридж Voopoo Drag Nano Pod Cartridge 1.8 Ом
Топ продажів
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Mango
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Mango

350.00 грн

*
-21%
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Flavor Multipack
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Flavor Multipack

350.00 грн 275.00 грн

*
Топ продажів
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Creme Brulee
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Creme Brulee

350.00 грн

*
Картридж MYLE Pods Cartridge 0.9 мл 4 шт Sweet Tobacco

395.00 грн

*
Вибір Cloudfall
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Virginia Tobacco
Картридж Juul Cartridge 0.7 мл 4 шт Virginia Tobacco

350.00 грн

*
Картридж Nic Pods Cartridge 0.7 мл 4 шт Lychee Ice

350.00 грн

*
Картридж Nic Pods Cartridge 0.7 мл 4 шт Watermelon

350.00 грн

*
Картридж SEA Pods Cartridge 1 мл 4 шт Grape

350.00 грн

*
-21%
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Berry Lemonade
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Berry Lemonade

350.00 грн 275.00 грн

*
-21%
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Cool Mint
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Cool Mint

350.00 грн 275.00 грн

*
-21%
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Pinacolada
Картридж Zalt Cartridge 1 мл 4 шт Pinacolada

350.00 грн 275.00 грн

*
Картридж Joint Pods Cartridge 0.8 мл 4 шт Blueberry

350.00 грн

*
Картридж Joint Pods Cartridge 0.8 мл 4 шт Mint

350.00 грн

*
Картридж Joint Pods Cartridge 0.8 мл 4 шт Multifruit

350.00 грн

*
Картридж Joint Pods Cartridge 0.8 мл 4 шт Tobacco

350.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 170 (всього 6 сторінок)

Картриджі для POD систем

Вейп-індустрія розвивається дуже швидкими темпами, з кожним роком на ринку з'являються все більш нові, технічно складні, функціональні і продуктивні девайси. Незважаючи на це, до цих пір залишаються популярними максимально прості і компактні пристрої, що працюють на картриджах. Більш того, виробники в останні роки зробили чимало для того, щоб істотно підвищити популярність так званих pod-систем, для використання яких також потрібні картриджі - прості змінні елементи, що дозволяють продовжити експлуатацію максимально швидко.

Картридж для вейпа, що це таке

Насправді під таким поняттям, як картридж для вейпа, сьогодні мають на увазі цілий набір різноманітних девайсів, головна особливість яких полягає в простоті. Це змінні пластикові елементи, найчастіше нерозбірні, більшість з яких поставляються вже з залитою рідиною і повністю готовими до експлуатації. Потрібно лише витягти відпрацювавший своє картридж і замінити його новим елементом.

Ще одна особливість картриджів - робота на низьких потужностях і високий опір спіралі. Як правило, такі елементи не дозволяють отримувати великі, густі клуби пари. Їх основне призначення - швидка і зручна доставка нікотину в організм. Саме такі характеристики і зробили пристрої з картриджами досить популярними серед тих користувачів, які хочуть швидко і ефективно відмовитися від шкідливої ​​звички тютюнопаління.

Якими бувають картриджі для вейпа

Сьогодні на ринку представлено відразу кілька різновидів пристроїв, які умовно можна було б назвати картриджами для вейпа. Основними з них є:

  • Стандартні картриджді - максимально прості пристрої, як по конструкції, так і за внутрішнім наповненням, замість вати в них часто застосовується синтепон, який за своїми властивостями чимось нагадує сигаретний фільтр, цей матеріал досить швидко зношується, зате він прекрасно передає смак рідини, ємність стандартного картриджа найчастіше не перевищує 0,3 мілілітри;
  • Картомайзери - в даному випадку мова йде про атомайзери з більш складним компонуванням, які можуть відрізнятися за формою і розміром, а також внутрішнім оснащенням, коштують такі пристрої дорожче, зате пропонують більш високу продуктивність, прекрасну передачу смаку, і можливість додаткової заправки рідиною, а значить , багаторазове використання і економію коштів в майбутньому;
  • Кліромайзери - найбільш сучасний вид картриджів, якщо їх взагалі можна назвати такими, їх вважають найбільш надійними і довговічними, при відповідній експлуатації вони дійсно можуть прослужити кілька місяців, перш за все, завдяки можливості дозаправки або навіть заміни вбудованого випарного елемента;
  • Картриджі для под систем - відносно новий вид картриджів, який використовується переважно в компактних, легких пристроях нового типу - pod-системах, - і є по суті окремим видом пристроїв.

Картридж для под систем

Картриджі для pod-систем - це пристрої, які дійсно слід виділити в окремий клас. По-перше, їх головна відмінність від інших полягає в орієнтованості на рідини з сольовим нікотином, які дозволяють максимально швидко позбавити користувача від потреби в нікотині. Найчастіше такі пристрої є одноразовими, однак картриджі окремих виробників все ж можна заправити рідиною повторно. Більш того, в окремих випадках картридж для pod-системи може навіть передбачати можливість зміни нагрівального елементу.

Втім, найчастіше картриджі для pod-систем заправляються рідиною ще в момент виробництва, а тому максимально прості в експлуатації. Так, досить лише відстебнути картридж від основного пристрою, замінити його новим заправленим елементом і продовжити паріння. До слова, одна з важливих відмінностей таких пристроїв полягає в тому, що вони, як правило, кріпляться до батарейного блоку на зручних магнітних коннекторах.

Як вибрати картридж для pod-системи

Говорячи про різновиди картриджів для pod-систем, можна нескінченно перераховувати їх форми, розміри, місткість, розрахунок на потужність, типи нагрівальних елементів і навіть кольори. Важливо розуміти, що pod-системи - пристрої з вельми оригінальним компонуванням, тому у кожної моделі є свій набір унікальних і відповідних найчастіше тільки під неї картриджів. Ширша сумісність тут зустрічається, проте є скоріше винятком з правил.

При цьому, всі картриджі для pod-систем можна умовно розділити на два види:

  • Відкритий - такі пристрої не обмежують користувача в діях, тобто, він не повинен відразу ж міняти картридж після того, як в ньому закінчиться рідина: рідину в ємність можна при необхідності долити, більш того, в деяких картриджах допускається навіть заміна випарних елементів;
  • Закритий - в даному випадку мова йде про повністю закриту конструкцію, яка не потребує постійного обслуговування, але вимагає заміни кожного разу, як всередині закінчується рідина.

Головний же критерій вибору картриджа для pod-системи полягає в його сумісності з пристроєм, до якого його планується підключати в майбутньому.