Змінні випарники

Топ продажів
Випарник Eleaf HW3 Triple Cylinder 0.2 Ом
Вибір Cloudfall
Випарник Eleaf HW2 Dual Cylinder 0.3 Ом
Топ продажів
Випарник Eleaf EC S 0.6 Ом
Випарник Eleaf EC S 0.6 Ом
1

40.00 грн

Випарник Voopoo TPP DM2 0.2 Ом

89.00 грн

Випарник Voopoo TPP DM1 0.15 Ом

89.00 грн

Випарник Eleaf GS Air S 1.6 Ом

40.00 грн

Випарник Voopoo PnP VM5 0.2 Ом

99.00 грн

Випарник Smoant Knight 80 RBA

199.00 грн

Випарник Eleaf GTL 1.2 Ом

70.00 грн

Випарник KangerTech SOCC 1.8 Ом

30.00 грн

Випарник Smok V8 Baby T6 0.2 Ом

120.00 грн

Випарник Wismec WV M 0.3 Ом

69.00 грн

Випарник Smok V12 Baby Prince RBA
2

179.00 грн

Показано з 1 по 30 із 129 (всього 5 сторінок)

Змінні випарники

Як би не розвивався сучасний ринок вейпінга, його невід'ємною частиною залишаються атомайзери, які працюють на змінних випарниках. Головна особливість таких гаджетів - зручність. Вейперу в даному випадку не потрібно займатися ручним намотуванням і установкою спіралей - досить викрутити старий випарник, і встановити в бак новий, щоб продовжити насолоджуватися смачним паром.

Випарник для вейпа

Найімовірніше, саме з цієї причини випарники давно стали одним з найбільш затребуваних елементів для будь-яких вейп-девайсів. Завдання цього невеликого за своїми розмірами елемента полягає в перетворенні рідини в пар. Причому, сьогодні випарники для вейпа представлені у величезній різноманітності - від найскромніших змінних елементів для звичайних кліромайзеров, до технічних складних виробів, призначених для високопродуктивних баків і модів найвищої потужності.

Зрозуміло, як і звичайні спіралі в баку або дріп-атомайзері, випарник не вічний. В середньому один такий елемент в електронній сигареті служить до місяця, пропускаючи через себе близько 100-120 мілілітрів рідини. Через якийсь час на його спіралях починає накопичуватися нагар, що істотно знижує якість пара за всіма показниками і вимагає установки нового випарника.

Особливості випарників для електронних сигарет

Практично всі сучасні виробники намагаються запропонувати ринку власні баки, що працюють на змінних випарниках. А найбільші з них розробляють навіть цілі серії фірмових випарників під свої баки, які можуть відрізнятися по цілому набору показників. Так, основними особливостями цих елементів вейпа можна назвати наступні:

  • Матеріал спіралі - класичні випарники для електронних сигарет з варіватом виготовлені з ніхрому або канталу, але є і моделі зі спіралями з нікелю, титану або неіржавіючої сталі для пристроїв з функцією термоконтроля;
  • Альтернатива спіралі - замість спіралей у випарниках також може використовуватися сітка з тих же металів (вважається, що вона сприяє кращому пароутворенню) або навіть керамічні нагрівальні елементи (такі пристрої, нехай і не рясніють високими показниками по передачі смаку і продуктивності, зате служать дуже довго) ;
  • Гніт або вата - прокладений у випарниках матеріал, який повинен вбирати рідину для вейпа, передаючи її на нагрівальний елемент, теж може бути різним: від класичних бавовни або кремнезему, до просунутих віскозних або бамбукових волокон.

Як вибрати випарник для вейпа

Взагалі, у виборі випарника для електронної сигарети немає нічого складного. Головне підбирати його таким чином, щоб його модель була сумісна з тим чи іншим баком. Так, у компаній на кшталт Eleaf, Kangertech або Smok є свої лінійки випарників. Дізнатися, які саме з них підходять для вашого атомайзера, можна з комплектної інструкції по експлуатації. Втім, нерідкі випадки, коли випарники одного бренду, прекрасно підходять до атомайзерів іншого.

Єдине, що доведеться визначити самостійно при виборі випарника - це його опір. За цим показником випарники діляться на три основних типи:

  • Сабомний - від 0,15 до 0,5 Ом, такі елементи характеризуються найбільшою продуктивністю і кращої передачею смаку, однак вимагають наявності відповідного мода з достатньою потужністю для того, щоб повноцінно розігріти їх спіралі (найчастіше потужність пристрою повинна становити 50-200 Ватт) ;
  • Середнього рівня - від 0,5 до 1 Ом, в даному випадку потрібен вейп потужністю лише 25-50 Ватт, однак показники продуктивності атомайзера будуть помітно нижче, такі випарники частіше використовуються в пристроях з тугою, майже сигаретною, затяжкою;
  • Високоомний - від 1 і більше Ом, подібні змінні елементи призначені для кліромайзерів від найскромніших електронних сигарет.