Змінні випаровувачі

Топ продажів
Випаровувач Eleaf EC
Випаровувач Eleaf EC

55.00 грн

*
Випаровувач Eleaf EC2
2

65.00 грн

*
Новинка
Випаровувач Voopoo PnP VM6
Випаровувач Voopoo PnP VM6

99.00 грн

*
Вибір Cloudfall
Випаровувач Eleaf HW1 Single Cylinder
Випаровувач Eleaf HW1 Single Cylinder
1

60.00 грн

*
Топ продажів
Випаровувач Eleaf HW-M
Випаровувач Eleaf HW-M

75.00 грн

*
Випаровувач Joyetech BF SS316

50.00 грн

*
Випаровувач Suorin Reno Mesh Coil

55.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW-N

75.00 грн

*
Випаровувач Eleaf ECL
1

55.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW-N2

85.00 грн

*
Новинка
Випаровувач Justfog QPod OCC Coil
Випаровувач Justfog QPod OCC Coil

50.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW2 Dual Cylinder

60.00 грн

*
Випаровувач Eleaf EC S

50.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW4 Quad Cylinder

70.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW3 Triple Cylinder

65.00 грн

*
Випаровувач Voopoo PnP C1

89.00 грн

*
Випаровувач Smok TFV8 V8 Baby Q2

75.00 грн

*
Випаровувач Eleaf EC M

60.00 грн

*
Випаровувач Smok TFV8 V8 Baby X4

95.00 грн

*
Випаровувач Eleaf ECR RBA

59.00 грн

Випаровувач Eleaf HW-M2

85.00 грн

*
Випаровувач Joyetech BF RBA

90.00 грн

Випаровувач Smok Dual Core for Vape Pen 22

70.00 грн

*
Випаровувач Voopoo PnP M2

89.00 грн

*
Випаровувач Eleaf GT M

70.00 грн

*
Випаровувач Smok Nord DC MTL

85.00 грн

*
Випаровувач Smok TFV8 V8-Q4

110.00 грн

*
Випаровувач Vapefly Jester Regular Coil

69.00 грн

*
Випаровувач Eleaf HW T

85.00 грн

*
Випаровувач KangerTech SSOCC

70.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 92 (всього 4 сторінок)

Змінні випаровувачі

Як би не розвивався сучасний ринок вейпінга, його невід'ємною частиною залишаються атомайзери, які працюють на змінних випаровувачах. Головна особливість таких гаджетів - зручність. Вейперу в даному випадку не потрібно займатися ручним намотуванням і установкою спіралей - досить викрутити старий випаровувач, і встановити в бак новий, щоб продовжити насолоджуватися смачним паром.

Випаровувач для вейпа

Найімовірніше, саме з цієї причини випаровувачі давно стали одним з найбільш затребуваних елементів для будь-яких вейп-девайсів. Завдання цього невеликого за своїми розмірами елемента полягає в перетворенні рідини в пар. Причому, сьогодні випаровувачі для вейпа представлені у величезній різноманітності - від найскромніших змінних елементів для звичайних кліромайзеров, до технічних складних виробів, призначених для високопродуктивних баків і модів найвищої потужності.

Зрозуміло, як і звичайні спіралі в баку або дріп-атомайзері, випаровувач не вічний. В середньому один такий елемент в електронній сигареті служить до місяця, пропускаючи через себе близько 100-120 мілілітрів рідини. Через якийсь час на його спіралях починає накопичуватися нагар, що істотно знижує якість пара за всіма показниками і вимагає установки нового випаровувача.

Особливості випаровувачів для електронних сигарет

Практично всі сучасні виробники намагаються запропонувати ринку власні баки, що працюють на змінних випаровувачах. А найбільші з них розробляють навіть цілі серії фірмових випаровувачів під свої баки, які можуть відрізнятися по цілому набору показників. Так, основними особливостями цих елементів вейпа можна назвати наступні:

  • Матеріал спіралі - класичні випаровувачі для електронних сигарет з варіватом виготовлені з ніхрому або канталу, але є і моделі зі спіралями з нікелю, титану або неіржавіючої сталі для пристроїв з функцією термоконтроля;
  • Альтернатива спіралі - замість спіралей у випаровувачах також може використовуватися сітка з тих же металів (вважається, що вона сприяє кращому пароутворенню) або навіть керамічні нагрівальні елементи (такі пристрої, нехай і не рясніють високими показниками по передачі смаку і продуктивності, зате служать дуже довго) ;
  • Гніт або вата - прокладений у випаровувач матеріал, який повинен вбирати рідину для вейпа, передаючи її на нагрівальний елемент, теж може бути різним: від класичних бавовни або кремнезему, до просунутих віскозних або бамбукових волокон.

Як вибрати випаровувач для вейпа

Взагалі, у виборі випаровувача для електронної сигарети немає нічого складного. Головне підбирати його таким чином, щоб його модель була сумісна з тим чи іншим баком. Так, у компаній на кшталт Eleaf, Kangertech або Smok є свої лінійки випаровувачів. Дізнатися, які саме з них підходять для вашого атомайзера, можна з комплектної інструкції по експлуатації. Втім, нерідкі випадки, коли випаровувачі одного бренду, прекрасно підходять до атомайзерів іншого.

Єдине, що доведеться визначити самостійно при виборі випаровувача - це його опір. За цим показником випаровувачі діляться на три основних типи:

  • Сабомний - від 0,15 до 0,5 Ом, такі елементи характеризуються найбільшою продуктивністю і кращої передачею смаку, однак вимагають наявності відповідного мода з достатньою потужністю для того, щоб повноцінно розігріти їх спіралі (найчастіше потужність пристрою повинна становити 50-200 Ватт) ;
  • Середнього рівня - від 0,5 до 1 Ом, в даному випадку потрібен вейп потужністю лише 25-50 Ватт, однак показники продуктивності атомайзера будуть помітно нижче, такі випаровувачі частіше використовуються в пристроях з тугою, майже сигаретною, затяжкою;
  • Високоомний - від 1 і більше Ом, подібні змінні елементи призначені для кліромайзерів від найскромніших електронних сигарет.