Акумулятори 18650

Топ продажів!
Акумулятор 18650 Sony VTC6 3120mAh 30A
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Акумулятори 18650

Високотоковая АКБ батарея - то, без чого не працює електронна сигарета. Це важливий елемент, за допомогою якого подається енергія на нагрівальний пристрій. Від його роботи залежить кількість виробленої пари. Батарея забезпечує автономність електронної сигарети, мехмода протягом певного часу. Цей показник залежить від ємності. В інтернет-магазині «CloudFall» продаються літій-іонні акумулятори в великому асортименті. У чому їх особливості і на що потрібно звертати увагу при виборі товару, ми розповімо детальніше.

Різновиди літій-іонних акумуляторів 18650

У нашому vape shop представлена продукція відомих компаній: Sony, LG, Samsung. Вона виготовляється за інноваційною технологією і знаходить широке застосування в якості джерела енергії. Батареї складаються з електродів, поміщених в герметичний корпус. При цьому катоди і аноди приєднуються до спеціальних клем-струмознімачами. У деяких випадках елементи живлення доповнюються запобіжними клапанами. Це контролери, за допомогою яких забезпечується захист і скидання внутрішнього тиску при порушеннях умов експлуатації та при виникненні позаштатних ситуацій.

Типорозміри акумуляторів 18650 відрізняються від звичайних батарейок. Перші цифри позначають діаметр виробів, а три останні - довжину. Високотоковие АКБ батареї є надійними пристроями. Вони володіють різними технічними характеристиками. До основних показників, за якими класифікуються елементи живлення, відноситься:

  • ємність банки;
  • максимальний імпульсний струм;
  • максимальний безперервний розрядний струм;
  • відсутність або наявність захисту від перевищення напруги заряду.

Battery від іменитих компаній експлуатуються тривалий час, відрізняються низьким саморазрядом і високою енергетичною щільністю. Вони не вимагають обслуговування і продаються за прийнятною ціною.

Як підібрати акумулятор 18650 для вейпа?

Асортимент елементів живлення різноманітний. Тому при покупці змінних акумуляторів у вейперів виникають складності. Для їх усунення потрібно знати тонкощі здійснення правильної покупки. До них відноситься ємність пристрою. Це головний показник, від якого залежить час автономної роботи електронної сигарети. У продажу представлені моделі з ємністю 2500, 2600, 3000, 3120mAh. Чим вище такий показник, тим довше функціонує пристрій для паріння без чергової підзарядки.

Перед тим, як купити акумулятор 18650, ознайомтеся з описами різних моделей. У них вказані технічні характеристики виробів. Ця напруга повного заряду і розряду, максимальний імпульсний струм і безперервний розрядний струм. Також ми даємо рекомендації, чи підходить змінна батарея до електронної сигарети і до мехмоду.

Де купити li ion батарейку 18650 в Україні?

У нашому вейп-шопі Ви можете зробити вигідну покупку! Ми продаємо високотоковие АКБ батареї за доступною ціною. У продажу представлені літій-іонні акумулятори, що володіють хорошими експлуатаційними характеристиками. Вони витримують велику кількість циклів зарядки і відрізняються надійністю. Пристрої швидко заряджаються і забезпечують автономну роботу електронної сигарети. Потрібно лише знайти підходящу модель, виходячи з особливостей свого пристрою для паріння!