Комплектуючі для електронних сигарет

Випаровувач Eleaf EC
*

65.00 грн

Випаровувач Eleaf EC2
*
2

65.00 грн

Топ продажів!
Випаровувач Eleaf ECL
Випаровувач Eleaf ECL
*
1

65.00 грн

Випаровувач Eleaf IC
*

35.00 грн

Випаровувач Joyetech BF SS316
*

49.00 грн

Випаровувач Kanger SSOCC
*

80.00 грн

Топ продажів!
Акумулятор 18650 Sony VTC6 3120mAh 30A
Новинка
Акумулятор 21700 Samsung INR21700-40T 4000mAh 45A
LiitoKala Lii-402

269.00 грн

Новинка
LiitoKala Lii-S1
LiitoKala Lii-S1

179.00 грн

Показано з 1 по 30 із 143 (всього 5 сторінок)

Комплектуючі для електронних сигарет

Запчастини і комплектуючі до електронних сигарет

Комплектуючі для вейпінга зацікавлять тих, хто вже має великий досвід в вейпінге і розбирається в будові агрегату. У вейп-шопі СloudFall представлені найнеобхідніші товари:

  • баки для електронних сигарет;
  • механічні моди;
  • батарейні блоки;
  • дріпкі RDA для електронних сигарет;
  • акумуляторами або зарядними пристроями.

Баки - та частина пристосування, яка встановлюється на нагрівальний модуль. Це важлива складова конструкції, яка застосовується як ємність для рідини. Від ємності залежить якість пара, його смакові властивості, розмір хмари.

Мінімальний обсяг становить 2 мл, максимальний - 8 мл. Варіанти, представлені в каталозі магазина, відрізняються обсягом і основними характеристиками - прозорі стінки або суцільні, чорний або сталевий колір.

Батарейний мод для електронної сигарети - джерело живлення улюбленого девайса. Деякі вейпери довго залишаються вірні механіці, хоча можуть купити регульовані моди для електронних сигарет. Ця любов обумовлена багатьма якостями. Купити мехмод варто тим, хто цінує довговічність і надійність, бокс-моди же підійдуть парильникам, які звикли до практичності. Вам знадобляться акумулятори для модів, адже вони вимагають періодичної підзарядки. З хорошим пристроєм девайс прослужить довго без перебоїв.

Якщо збирати агрегат для паріння самостійно, то потрібно купити атомайзер для електронних сигарет. Йдеться про гібриди, що складаються з нагрівального елементу і корпусу для рідини. Цей елемент конструкції зручний у використанні, практичний, в залежності від типу може застосовуватися тимчасово (протягом 6 тижнів) або постійно (обслуговуються варіанти).

Переваги вейп-шопа СloudFall

В інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для збору повноцінного девайса для паріння. Тут ви можете не тільки купити Дріп-атомайзер або мехмод, а й придбати зарядку для електронної сигарети, інші комплектуючі. Серед переваг нашої компанії:

  • різноманітний деталізований каталог;
  • професійна підтримка;
  • легкість оформлення замовлення;
  • оперативна доставка.

Вибравши мод або акумулятор для електронної сигарети, купити його просто. Та й прийде він до замовника за 3 дні, в столицю - ще швидше. Хочете доторкнутися до дивовижного світу вейпінга? Зв'яжіться будь-яким зручним способом з нашим магазином або зробіть замовлення через кошик!