Warning: fopen(/home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/storage/cache/cache.watermark_by_sitecreator.1574003859): failed to open stream: No such file or directory in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 30Warning: filesize(): stat failed for /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/storage/cache/cache.watermark_by_sitecreator.1574003859 in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 32Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/cloudfal/cloudfall.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 36 Комплектуючі електронних сигарет і запчастини купити в Львові, Україна

Комплектуючі для електронних сигарет

Топ продажів!
Бавовна Air Cotton
Топ продажів!
Бавовна Cotton Bacon Prime
Топ продажів!
Органічна Бавовна MUJI
Топ продажів!
Органічна Бавовна PUFF
Топ продажів!
Бавовна Cotton Bacon V2
Топ продажів!
Випаровувач Eleaf ECL
Випаровувач Eleaf ECL
*
1

65.00 грн

Топ продажів!
Віскоза CelluCotton
Випаровувач Eleaf EC2
*
2

65.00 грн

Новинка
Four-Core Alien Clapton Coil (LCC), 0.3 мм SS316 0.25 Ом
Показано з 1 по 30 із 149 (всього 5 сторінок)

Комплектуючі для електронних сигарет

Запчастини і комплектуючі до електронних сигарет

Комплектуючі для вейпінга зацікавлять тих, хто вже має великий досвід в вейпінге і розбирається в будові агрегату. У вейп-шопі СloudFall представлені найнеобхідніші товари:

  • баки для електронних сигарет;
  • механічні моди;
  • батарейні блоки;
  • дріпкі RDA для електронних сигарет;
  • акумуляторами або зарядними пристроями.

Баки - та частина пристосування, яка встановлюється на нагрівальний модуль. Це важлива складова конструкції, яка застосовується як ємність для рідини. Від ємності залежить якість пара, його смакові властивості, розмір хмари.

Мінімальний обсяг становить 2 мл, максимальний - 8 мл. Варіанти, представлені в каталозі магазина, відрізняються обсягом і основними характеристиками - прозорі стінки або суцільні, чорний або сталевий колір.

Батарейний мод для електронної сигарети - джерело живлення улюбленого девайса. Деякі вейпери довго залишаються вірні механіці, хоча можуть купити регульовані моди для електронних сигарет. Ця любов обумовлена багатьма якостями. Купити мехмод варто тим, хто цінує довговічність і надійність, бокс-моди же підійдуть парильникам, які звикли до практичності. Вам знадобляться акумулятори для модів, адже вони вимагають періодичної підзарядки. З хорошим пристроєм девайс прослужить довго без перебоїв.

Якщо збирати агрегат для паріння самостійно, то потрібно купити атомайзер для електронних сигарет. Йдеться про гібриди, що складаються з нагрівального елементу і корпусу для рідини. Цей елемент конструкції зручний у використанні, практичний, в залежності від типу може застосовуватися тимчасово (протягом 6 тижнів) або постійно (обслуговуються варіанти).

Переваги вейп-шопа СloudFall

В інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для збору повноцінного девайса для паріння. Тут ви можете не тільки купити Дріп-атомайзер або мехмод, а й придбати зарядку для електронної сигарети, інші комплектуючі. Серед переваг нашої компанії:

  • різноманітний деталізований каталог;
  • професійна підтримка;
  • легкість оформлення замовлення;
  • оперативна доставка.

Вибравши мод або акумулятор для електронної сигарети, купити його просто. Та й прийде він до замовника за 3 дні, в столицю - ще швидше. Хочете доторкнутися до дивовижного світу вейпінга? Зв'яжіться будь-яким зручним способом з нашим магазином або зробіть замовлення через кошик!