Електронні сигарети JUUL

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Світ вейпінгу постійно змінюється. І якщо ще 10 років тому під фразою «електронна сигарета» малися на увазі мініатюрні ультразвукові випарники в вигляді звичайних сигарет, то пізніше їм на зміну прийшли принципово нові пристрої. Так, одного разу виробники запропонували ринку більш практичні у використанні і більш продуктивні пристрої формату eGo, пізніше з'явилися ще більш потужні вейпи в вигляді механічних і електронних модів. Пізніше асортимент доповнився зручними стартовими наборами. Тепер на ринку встановився тренд на простоту і точну імітацію паління, в рамках якого з'явився принципово новий клас пристроїв - pod-системи. І правлять балом в цьому сегменті електронні сигарети Juul.

Купити Juul - отримати смак і зручність в одному флаконі

Juul - це знаменита на весь світ торгова марка, створена фахівцями компанії JUUL Labs Inc. Незважаючи на величезну різноманітність pod-систем інших виробників, саме сигарети Juul в останні роки стали найпопулярнішими серед користувачів. Більш того, постійне зростання популярності цих пристроїв в якійсь мірі ставить під загрозу існування самих тютюнових компаній - адже настільки простого, практичного та безпечного способу споживання нікотину не пропонував ще ніхто.

Прості, нехитрі, зовні лаконічні пристрої, позбавлені будь-яких клавіш, оснащені датчиком тяги для активації в момент затяжки - ці пристрої готові позбавити людину не тільки від шкідливої ​​звички тютюнопаління, а й від тих незручностей, якими характеризуються сучасні вейпи.

Відмінність Джул від звичайних електронних сигарет

Коли хтось говорить, що Juul не схожі ні на які інші електронні сигарети - це не лукавство, а сувора дійсність. Витончений дизайн, компактні розміри, мінімальну вагу - ці pod-системи саме час порівнювати з флешкою для вашого ПК. Ці пристрої легко ховаються в кулак і не відтягують кишеню при носінні. Крім того, заповнення заряду вбудованої акумуляторної батареї в Juul відбувається теж вельми незвичайним способом: замість поширеного роз'єму USB тут передбачений спеціальний магнітний кредл, який швидко знаходить контакт і починає заряджати гаджет, без необхідності пхати в нього кабель.

Принцип роботи Juul

Працюють ці пристрої від вбудованого акумулятора невеликої ємності. Живлення від батарейки забезпечує роботу нагрівального елементу в картриджі з рідиною. Примітно, що одна з найважливіших особливостей Juul і аналогів - робота на сольовому нікотині, який дозволяє ще швидше насичувати організм нікотином без супутніх побічних проявів, а тому є найефективнішим способом доставки нікотину на сьогоднішній день. Натискати на кнопку для початку роботи в даному випадку не буде потрібно: Juul реагує на затяжку і активується практично миттєво.

Переваги Juul

На тлі численних конкурентів pod-система Juul відрізняється цілим набором переваг, якими і визначено найвища популярність даного пристрою на ринку. У числі основних її переваг можна виділити наступні:

  • Зручне магнітне кріплення картриджа в корпусі;
  • Мінімальні розміри і вага;
  • Зручна магнітна зарядка;
  • Точна імітація паління звичайної сигарети, що спрощує процес відмови від тютюнопаління;
  • Стильний дизайн, що перетворює Juul в свого роду аксесуар;
  • Багатий вибір смаків рідин в змінних картриджах;
  • Максимальна простота в експлуатації.