JUUL зарядки

Зарядний кейс Juul Portable Charging Case

529.00 грн

Зарядний пристрій JUUL USB Charger

299.00 грн

Зарядний кабель OVNS для Juul

89.00 грн

Зарядний кейс Augvape Cos Power Bank

349.00 грн

Зарядний кейс COCO Vapor PCC Black

499.00 грн

Зарядний кейс Jmate P2

399.00 грн

Зарядний кейс Jmate PCC

349.00 грн

Зарядний кейс Jmate PCC V2

399.00 грн

Зарядний кейс Wellon Pandora PCC

649.00 грн

Чохол-акумулятор The Gem Slim

715.00 грн

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

JUUL зарядки

Сучасна електроніка, особливо та, яку користувачі носять з собою, працює на перезаряджуваних або замінних елементах живлення. Найчастіше в гаджетах XXI століття зустрічаються вбудовані акумулятори. Не стали винятком і електронні сигарети, в тому числі pod-системи і їх найпопулярніший представник – Juul, який в останній час набирає шалену популярність серед користувачів. І якщо в модах заповнити заряд вбудованої АКБ можна за допомогою звичайного micro-USB роз'єму, то в Juul особливості конструкції припускають використання спеціального зарядного пристрою.

Для чого потрібна Juul зарядка

Як і було сказано вище, зарядка для Juul потрібна для того, щоб заповнити заряд вбудованої в пристрій акумуляторної батареї. Інше питання в тому, для чого може знадобитися купити Juul зарядку окремо, адже спочатку вона поставляється в комплекті з самою електронною сигаретою. Однак така необхідність іноді дійсно виникає, і причин тому кілька:

  • Втрата - зарядний пристрій для Juul від'єднується від корпусу і є досить компактним, тому може бути втрачено, що потребує покупки нового примірника;
  • Поломка - як і багато інших зарядних пристроїв, Juul зарядка не застрахована від випадкових поломок, а при збереженні працездатності самої сигарети немає ніякої потреби купувати новий комплект;
  • Запасна зарядка – для своєї зручності зарядку для Juul можна весь час носити з собою, але багато користувачів вважають за краще просто купити додаткову Juul зарядку: одну для дому, іншу - для роботи або поїздок.

Зарядний пристрій Juul - що це таке

Взагалі, окремий зарядний пристрій для електронних сигарет Juul представлений ​​у вигляді крихітного USB-блоку, який повністю аналогічний тому, який поставляється в комплекті з самим гаджетом. Мінімалістський дизайн, маленькі розміри - ця зарядна док-станція створена для максимальної зручності у використанні. Пристрій підключається до сигарети через спеціальну контактну площадку і передає струм вбудованій в Juul акумуляторній батареї. Важлива особливість зарядки Juul - магнітне кріплення за прикладом зарядних кредлів сучасних смарт-годинників або фітнес-браслетів, що робить її підключення максимально зручним.

За допомогою фірмового зарядного пристрою заповнити заряд акумулятора в Juul можна всього за годину.

Портативна зарядка-кейс для Juul

Існує також ще один різновид зарядного пристрою для pod-систем марки Juul, який дозволить заповнити заряд вбудованої батареї навіть у тих випадках, коли розетки поблизу не виявилося. Такі зарядні кейси мають вбудований акумулятор, який віддає заряд АКБ в Juul при розміщенні пристрою в них, і можуть бути вельми корисні в поїздках або навіть при повсякденному використанні. Окремі моделі зарядних кейсів для Juul розроблені таким чином, щоб в них можна було зберігати кілька змінних JuulPods для ще більшої зручності користувача.