Зарядний пристрій JUUL USB Charger

Виробник: JUUL
Модель: 103389
Бонусні бали: 60
Наявність: Немає в наявності
  • 299.00 грн


Стислі характеристики
Індикатор заряду елементів живлення Немає
Країна-виробник США
Група товару Зарядні пристрої
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Кур'єр по Львову
Самовивіз

JUUL USB Charger - стандартний зарядний пристрій від компанії Jull Labs, створений спеціально для однойменної фірмової компактної pod-системи.

Взагалі, принцип зарядки, обраний інженерами Jull Labs для свого фірмового пристрою, виглядає вельми оригінально. Для цього створена спеціальна компактна док-станція, яку необхідно підключити до будь-якого роз'єму USB. В іншій частині девайса присутня невелика контактна площадка для з'єднання з самим батарейним блоком pod-системи. Причому, контакти тут магнітні, а тому і з'єднання виглядає максимально просто, і фіксація у нього досить надійна.

Якихось особливих технічних витребеньок JUUL USB Charger не пропонує, втім, вони тут і не потрібні. Наприклад, через дуже скромну ємність вбудованого в JUUL Device акумулятора, заповнення його заряду займає не більше однієї години.

Більш того, точно такий самий зарядний пристрій виробник додає в комплект до кожної фірмової pod-системи, а можливість придбати його окремо продиктована звичайною життєвою практикою. Так, комплектний зарядник може загубитися, або користувачеві може знадобитися додатковий перехідник для використання вдома і, скажімо, на роботі. Адже носити з собою таке пристосування далеко не завжди зручно, особливо, якщо брати до уваги його крихітні розміри, через які його нескладно забути, втратити або просто відшукати в глибині рюкзака, заваленого іншими «необхідними» дрібницями.


Індикатор заряду елементів живлення Немає
Країна-виробник США
Група товару Зарядні пристрої
Увага: HTML не підтримується!
 
Ще ніхто не залишив відгуків.