JUUL картриджі

Топ продажів
Картридж Juul Cartridge 50 мг 0.7 мл 4 шт Menthol
Показано з 1 по 30 із 95 (всього 4 сторінок)

JUUL картриджі

Електронні сигарети Juul останнім часом все активніше набирають популярність. Наприклад, в США ці гаджети стали найбільш продаваними вейп-пристроями. Багато в чому, такий успіх обумовлений максимальної простоті, невеликим розміром і вагою, приємним дизайном і багатим вибором ароматів на сольовому нікотині. До слова, частково ці переваги - заслуга картриджів Juul, які також відомі як JuulPods.

Juul картриджі - що це таке

Картриджі Juul представлені у вигляді невеликих капсул, всередині яких розташовується нагрівальний елемент і рідина з ароматизатором на вибір. Будучи свого роду першопрохідцем у створенні популярних сьогодні pod-систем, інженери компанії Juul створили і принципово новий тип картриджів. Ці прості пластикові капсули з магнітним коннектором легко встановлюються в корпус пристрою і готові до використання практично відразу після розпакування. Висока надійність, зручність у використанні та прекрасна передача смаку зробили JuulPods еталоном якості та інженерної продуманості в сегменті.

Ємність картриджів Juul становить приблизно 0,7 мілілітрів. У порівнянні зі звичайними електронними сигаретами цього може здатися мало, проте потрібно пам'ятати, що ця pod-система працює на низькій потужності з використанням сольового нікотину, що не передбачає великої кількості затяжок, а значить, навіть такого обсягу вистачить надовго. Більш того, в самій компанії стверджують, що цю кількість рідини за змістом нікотину можна порівняти з пачкою сигарет, тому середньостатистичному користувачеві досить лише одного картриджа в день, а то й менше.

На скільки вистачає картриджа Juul

Як заявлено виробником, одного картриджа Juul користувачеві досить для того, щоб отримати нікотин і відчуття, відповідні цілій пачці сигарет. В точному ж вираженні йдеться про те, що кожен картридж розрахований приблизно на 200 затяжок. Більш того, незважаючи на мінімальні розміри, картриджі даного пристрою характеризуються непоганою продуктивністю і великою кількістю пара, а це вже приємний бонус для тих, хто бачить в парінні не тільки порятунок від тютюну, а й приємну естетику.

Різновиди картриджів Juul

Відрізняються картриджі Juul лише по рідині, яка в них заправлена. Відмінності в даному випадку можуть бути за змістом нікотину:

  • Більшість JuulPods мають міцність в 5%
  • Окремі смаки картриджів можуть також мати знижену до 3% міцність.

Примітно, що в минулому році виробник трохи засмутив користувачів, скоротивши лінійку представлених в JuulPods смаків, однак навіть зараз доступна покупцям різноманітність дозволяє підібрати картридж на свій смак - від тютюнового, до кремового або огіркового. Більш того, при необхідності завжди можна підібрати сумісні з Juul картриджі з іншими смаками, які дозволять ще більше розширити діапазон відчуттів.

Що ж стосується фірмових смаків Juul, які компанія пропонує в своїх змінних картриджах, то вони наступні:

  • Cool Cucumber - приємний і освіжаючий огірок з ледь помітним м'ятним відтінком (цей смак вважається одним з найпопулярніших в JuulPods);
  • Mango - суміш тропічних фруктів з переважаючим манго для любителів солодкої екзотичної свіжості;
  • Fruit Medley - дуже складна смакова композиція, яка включає в себе ягоди, виноград і невеликі трав'яні акценти;
  • Creme Brulee - знайомий багатьом заварний крем з довгим приємним післясмаком;
  • Mint - освіжаюча м'ята стане прекрасним вибором для використання навіть в саму спекотну погоду;
  • Classic Menthol - ще один смак, здатний подарувати приємну прохолоду і фактично імітувати смак ментолових сигарет;
  • Virginia Tobacco - точна передача структури і смаку кращого американського тютюну;
  • Classic Tobacco - міцний і виражений тютюновий смак, розбавлений додатковими ароматами.