Електронні сигарети Justfog

POD система Justfog QPod Kit

559.00 грн

*
Випарник Justfog QPod OCC Coil 1.2 Ом

50.00 грн

POD система Justfog Minifit Starter Kit

325.00 грн

*
Картридж Justfog Minifit Cartridge 1.6 Ом

85.00 грн

POD система Justfog Minifit Max Starter Kit

399.00 грн

*
POD система Justfog C601 Pod System Kit

299.00 грн

*
Картридж Just Fog C601 Cartridge 1.6 Ом

89.00 грн

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

В історії ринку електронних сигарет було чимало прикладів успішної діяльності чи не з перших днів існування вейп культури. Тим часом, більшість компаній, які успішно пройшли багаторічний шлях становлення разом з розвитком вей-індустрії, знаходяться, або в Сполучених Штатах, або в Китаї. А ось представники інших країн стали для нинішнього ринку свого роду винятком, а тому незмінно викликають підвищений інтерес. Одним з таких представників є корейська компанія JFT Co.Ltd, якій належить знайомий багатьом бренд Justfog.

Електронні сигарети JFT Co.Ltd Justfog

Взагалі, це південнокорейське підприємство розробляє, випускає і торгує електронними сигаретами і аксесуарами до них вже більше 10 років. При цьому, українському споживачеві компанія досить довго була зовсім невідома, а популярність серед вітчизняних вейперів вона почала набирати лише в останні роки після випуску двох популярних моделей pod-систем, які швидко завоювали визнання у величезного числа користувачів.

У всьому іншому продукцію бренду можна назвати традиційно якісною, як і все інше, що виходить з-під руки південнокорейських інженерів:

  • Прекрасний зовнішній вигляд;
  • Чудова ергономіка і зручність у використанні;
  • Багатий функціонал;
  • Найвища якість;
  • Рекордна надійність і довговічність.

Це і багато іншого ідеально характеризує практично кожен пристрій Justfog, чим, власне кажучи, і пояснюється постійно зростаючий рівень інтересу і довіри до даного бренду.

Продукція Justfog

У список найбільш популярних гаджетів компанії незмінно потрапляють pod-системи С601 і Minifit. Зрозуміло, така популярність виникла не сама по собі, вся справа в тому, що обидва пристрої ретельно продумані інженерами бренду до дрібниць, а тому пропонують користувачам унікальний експлуатаційний досвід, дарують максимальну зручність при повсякденному використанні і гарантують безперебійну роботу зі збереженням всіх заявлених показників протягом тривалого часу.

Лідером в продуктовій лінійці марки, мабуть, є pod-система Justfog Minifit Pod, яка складається всього з двох частин, а її не обслуговувані змінні картриджі пропонують прекрасні смакові характеристики. Виділитися на загальному тлі компанії допомогло і ще одне досить оригінальне рішення: на відміну від пристроїв конкурентів, картриджі яких вміщують лише 0,7, 0,8 або 1 мілілітр рідини, Justfog Minifit Pod пропонує відразу 1,5 мілілітри, що говорить про рекордну тривалість їх роботи. Разом з непоганою автономністю і стильним дизайном - все це зробило Justfog Minifit Pod прекрасним вибором для тисяч задоволених вейперів в різних країнах світу. Зрозуміло, є в лінійці бренду і маса інших, не менш цікавих девайсів.