Електронні сигарети Joint

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Ринок електронних сигарет, як і будь-який інший сегмент ринку споживчої електроніки, продовжує динамічно зростати і розвиватися. Наприклад, не так давно на зміну потужним, великим і продуктивним боксмодам і масивними атомайзерам, що випускають величезні клуби пари прийшли абсолютно нові пристрої, які можна назвати їх повною протилежністю. Мова про компактні й прості pod-системах. Виробники пристроїв цього класу постаралися подарувати вейпінгу принципово нову естетику - тепер головна мета експлуатації девайса полягає в швидкому вгамування нікотинового голоду з мінімальною кількістю затяжок. Саме це дозволяє тисячам людей максимально ефективно відмовитися від сигарет. До числа таких виробників належить компанія Joint.

Електронні сигарети Joint

Свого часу компанія Joint увійшла в число тих виробників, які зуміли запропонувати ринку свої нові, в якійсь мірі революційні пристрої. І це зовсім не перебільшення. Мінімальні габарити, стильний зовнішній вигляд, гранична простота у використанні і насичений смак при вейпінгу з мінімальною кількістю пара - всього кілька років тому подібну електронну сигарету ніхто не міг уявити, тепер вона стала реальністю. При цьому, американський виробник намагається додатково слідувати власної стратегії, піддаючи свої пристрої максимально жорсткому контролю якості. Такий підхід обернувся тим, що pod-системи Joint мають сертифікати CE і Rohs, а тому користуються ще більшою довірою у споживачів.

Переваги електронних сигарет Joint

Pod-системи Joint, як вже було сказано раніше, це максимально легкі і компактні пристрої, які пропонують доступну і ефективну альтернативу тютюнопаління. При цьому, гаджети бренду мають і вираженими перевагами:

  • Високий рівень безпеки завдяки сертифікації за сучасними стандартами якості та продуманої компонуванні;
  • Використання високоякісних матеріалів і компонентів;
  • Гранично легка вага і зручність в експлуатації;
  • Широкий вибір змінних картриджів з різними смаками;
  • Приємний, виразний і впізнаваний зовнішній вигляд.

Асортимент продукції Joint

В продуктову лінійку цієї відносно молодий американської компанії входить лише одна єдина pod-система Joint Device, тому з точки зору набору пристроїв компанії похвалитися нічим. Втім, найімовірніше саме ця особливість дозволила інженерам компанії сконцентрувати свою увагу на створенні пристрою, максимально наближеного до ідеальних параметрів. Крім того, виробник пропонує відразу кілька змінних картриджів з різними смаками, не обмежуючи користувача використанням єдиного і стандартного для ринку тютюнового аромату.

Картриджі Joint Pods бувають наступних смаків:

  • Blueberry - чорниця
  • Mint - м'ята
  • Multifruit - суміш тропічних фруктів
  • Tobacco - тютюн.