Інтернет-магазин товарів для вейпінгу «CloudFall», спеціалізується на торгівлі електронними сигаретами, витратними матеріалами і аксесуарами до них, рідинами для вейпінгу і компонентами для їх самостійного приготування. В електронному каталозі магазину зібрана велика колекція товарів, здатна покрити потреби будь-якого користувача у відповідній продукції, починаючи від самого пристрою, закінчуючи всім, що може знадобитися при його щоденному використанні.

Великий асортимент за вигідними цінами

Вейпінг - унікальна і багатогранна культура. Для декого він став дійсно ефективним способом позбутися від небезпечних сигарет, для інших - перетворився на справжній стиль життя з повним набором характерних атрибутів, для третіх - приніс можливість насолоджуватися колосальною різноманітністю смаків, не обтяжуючи при цьому оточуючих їдким сигаретним димом. В кожному окремому випадку вейпінг сприймається по-різному, і у кожного користувача є своє бачення того, яким повинен бути його ідеальний сетап на кожен день.

Орієнтуючись на ці особливості ми і формували каталог продукції магазину «CloudFall», виставляючи на віртуальні вітрини пристрої і вироби, які могли б повною мірою задовольнити запити будь-якого покупця, до якої б з категорій вейперів він себе не зараховував. Саме цим і зумовлена присутність в каталозі «CloudFall» настільки багатого вибору продукції від самих різних виробників. Сьогодні, ми раді представити вейперам у всіх містах України, мабуть, один з найбагатших виборів продукції:

Більш того, робота над поповненням онлайн-магазину «CloudFall» не припиняється ніколи, тому якщо будь-яких пристроїв або рідин в ньому на даний момент не виявилося, будьте впевнені, в майбутньому вони неодмінно з'являться. І все це за максимально доступною ціною для споживача.

«CloudFall» - від вейперів і для вейперів

Важливо відзначити, що команда «CloudFall» - це не просто продавці та консультанти, а люди, які можуть відрізнити RDA від RDTA, знають різницю між Velvet Cloud і Traditonal, а також завжди вникнуть в існуючу проблему або запит, і з легкістю зрозуміють, навіщо покупцеві знадобився малопотужний MTL-бак з сигаретною затяжкаю, але зі збільшеним об'ємом резервуара для рідини. Можна сказати, що «CloudFall» створений вейперами для вейперів, а тому нам завжди вдається з легкістю знайти спільну мову з покупцем, зробивши його покупку простою, зручною і приємною всього за декілька хвилин.

Купуючи в «CloudFall» ви отримуєте доступ до: