Електронні сигарети HQD

POD система одноразова HQD V2 Disposable Pod Device

180.00 грн

*
POD система одноразова HQD Cuvie

175.00 грн

*
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Одноразові pod-системи HQD по праву вважаються одними з кращих пристроїв у своєму сегменті ринку електронних сигарет, а тому немає нічого дивного в тому, що компанія, на тлі постійного зростання попиту на свою продукцію, регулярно додає в лінійку нові пристрої. І нехай поки таких пристроїв не дуже багато, вони вже зараз готові запропонувати прекрасний вейперський досвід, а також подарувати колосальну смакову різноманітність. І, схоже, що на цьому виробник не зупиниться. Іншими словами, немає нічого дивного в тому, що сьогодні величезна кількість користувачів вибирають саме ці пристрої.

Продукція бренду HQD - це без перебільшення маленький прорив у вейп-індустрії. Причому, якщо раніше виробники намагалися здивувати вейперів технологічними фішками і інноваціями, то тепер запорука успіху - простота у використанні, максимально компактні розміри, мінімальна вага і відсутність будь-якої потреби в догляді або обслуговуванні.

Одноразова pod-система HQD - це нове бачення ринку, завдяки якому величезна кількість вейперів отримали можливість обзавестися девайсами, які дарують такі ж відчуття, як і класичні моди, тільки не змушують займатися їх заправкою, зарядкою, чищенням і обслуговуванням.

Різновиди пристроїв HQD

На даний момент виробник пропонує відразу кілька своїх одноразових девайсів, кожен з яких має відмінні риси, що виділяють його на загальному тлі, саме завдяки цьому у користувачів з'явилася можливість вибрати одноразову pod-систему, орієнтуючись виключно на свої смаки, а не тільки на загальну зручність. Всього ж в сімействі HQD представлено п'ять різних моделей:

  • HQD Cuvie - стандартний одноразовий гаджет в класичному виконанні, який підійде для експлуатації протягом 2-3 днів і має середню міцність. Загальна кількість затяжок, яку готовий запропонувати цей девайс, становить близько 350.
  • HQD Maxim - відрізняється від першої моделі вищою міцністю заправленої рідини, а тому може використовуватися протягом більш тривалого періоду часу, хоча і розрахований всього на 400 затяжок.
  • HQD V2 - один з найлегших варіантів в лінійці, який ідеально підійде користувачам, які не потребують високої міцності рідини, кількість затяжок тут така ж, як і в HQD Cuvie.
  • HQD Stark - фактично є оновленою версією Cuvie і технічно нічим від неї не відрізняється, хіба що габаритні розміри стали більш компактні.
  • HQD Ultra Stick - флагман лінійки бренда з металевим корпусом і високою міцністю, а також значним запасом роботи - близько 500 затяжок.

Як працюють пристрої HQD

Зрозуміло, перш за все, слід розуміти, що всі одноразові pod-системи HQD працюють на так званому сольовому нікотині з підвищеною міцністю, що дозволяє дати більш виражений ефект і наситити нікотином всього за кілька затяжок. Використовувати такі пристрої досить просто, тим більше, що на їх корпусі відсутні будь-які клавіші і інші елементи управління. Гаджет спрацьовує безпосередньо в момент затяжки завдяки встановленому всередині датчику тяги. Як тільки затяжка завершена, гаджет переходить в режим очікування, щоб не витрачати заряд вбудованого акумулятора, тим більше, що замінити тут не можна навіть його. Втім, в цьому сенсі все стандартно, адже одноразові пристрої створюються саме за таким принципом: купив - використовував - відправив в утиль.

Що ж стосується асортименту смаків рідин, якими виробник заправляє свої одноразові pod-системи, то він є досить багатим, нехай і не рекордним на сучасному ринку. Причому, у випадку з HQD переважаючими стали освіжаючі і тонізуючі смаки, фруктові мікси, а також кілька оригінальних рецептів, в тому числі тютюнові, м'ятні і горіхові.