База для вейпа

Набір для бази DTL 70VG/30PG 500 мл
2

150.00 грн

*
Набір для бази DTL 70VG/30PG 250 мл
2

90.00 грн

*
Набір для бази MTL 50VG/50PG 250 мл

90.00 грн

*
Набір для бази MTL 50VG/30PG 500 мл

150.00 грн

*
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Бази для електронних сигарет

Любите парити, експериментуючи зі смаками та насиченістю? Не бажаєте витрачати час на розрахунки кількості компонентів для основи, морочитися з придбанням декількох інгредієнтів - варто купити надійну готову базу для електронних сигарет. У вейп-шоп СloudFall представлені основи декількох типів для електронних сигарет. Тут надають професійну консультацію, можна вивчити асортимент через каталог, замовити потрібну продукцію відразу. Магазин зручний для використання, відрізняється широким асортиментом та якісним обслуговуванням.

Як вибрати базу для приготування ідеальної електронної рідини?

Вейп-шоп продає готові бази для самозамісу. Основа для паріння використовується в процесі виготовлення заправки. Рідину для електронних сигарет застосовують після придбання - це повноцінний наповнювач, що не розбавляється та не дозується. Єдине, що потрібно від вейпера - вибрати відповідний ароматизатор. Якщо віддаєте перевагу чистому пару - бази для електронних сигарет використовуються без додавання аромки.

У каталозі представлені:

  • основа Без Нікотину;
  • HiLIQ [Organic];
  • Шанхайська;
  • Merck KGaA.

Наскільки багато пару потрібно в процесі паріння, якій міцності віддаєте перевагу, наскільки важливий удар по горлу - варто вибирати основи для рідини електронних сигарет декількох типів. Визначитися з покупкою допоможе менеджер магазину, порадить аромку, якщо буде така необхідність.

Як використовувати готову базу для паріння?

Перший крок - купити основи для рідини електронних сигарет, їх може бути кілька видів або тільки один, але характеристики кожної повинні відповідати перевагам, а заправка - бути приємною.

Якщо вейпер перейшов на електронні сигарети з «цигарок» - варто купити нікотинову базу. Для різноманітності в неї додають ароматизатори (солодкі, тютюнові, фруктові), або навіть мікс з різних смаків, для яких дуже часто використовують американські ароматизатори ТПА. Пізніше, постійно зменшуючи міцність заправки, можна купити легку безнікотинову основу.

Збираючись купити готову базу для щоденного паріння ви економите час на приготуванні самозамісу, отримуючи аналогічний результат. Залишається правильно підібрати смак, пропорції ароматизатора.

У вейп-шопі база для електронних сигарет - це доступний і затребуваний продукт, який відрізняється гарантованою якістю. Щоб перевірити позитивні характеристики досить скористатися продуктом.