Готова база Merck KGaA 1 літр

Модель: 101413
Бонусні бали: 700
Наявність: Немає в наявності
Ціна в бонусних балах: 7000

  • 700.00 грн


Стислі характеристики
Група товару Готова база
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Кур'єр по Львову
Самовивіз

Готова база Merck KGaA - готова замішана основа для любителів самозамісу, які звикли створювати рідини для електронних сигарет з компонентів з високим рівнем якості і отримувати від вейпінга максимальне задоволення, незалежно від умов.

У готовій базі Merck KGaA, як випливає з назви, використовується високоякісний нікотин Merck KGaA, від знаменитої німецької компанії, ім'я якої давно стало синонімом рекордних споживчих показників у всіх сенсах цього слова. Виняткова ступінь очищення, жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва, унікальні передові технології і відповідність найсуворішим нормам і стандартам - все це робить готові бази на основі нікотину Merck KGaA ідеальним вибором для вейпінга на будь-яких пристроях і з будь-яким поєднанням ароматизаторів.

Зрозуміло, для забезпечення виняткової чистоти, відсутності сторонніх запахів і присмаків, до складу готової бази Merck KGaA включені також:

  • Американський пропіленгліколь Dow Chemical, схвалений асоціацією вейпінга США і має одні з кращих споживчих показників на ринку;
  • Німецький гліцерин Glaconchemie GmbH, що вважається еталонним компонентом для приготування рідин для електронних сигарет і активно використовується навіть іменитими виробниками рідин.

Іншими словами, завдяки готовій базі Merck KGaA кожен любитель самозамісу має безмежні можливості для експериментів зі своєю колекцією ароматизаторів, щоразу отримуючи рідини з прекрасним розкриттям смаків і ідеальними характеристиками з точки зору ТХ і пароутворення.

Зрозуміло, у кожного з вейперів є свої вподобання і з точки зору міцності улюбленої рідини. В даному випадку готова база Merck KGaA поставляється в шести різних виконання за змістом нікотину: 1,5, 3, 6, 9, 12 і 18 мг/мл. Це дозволяє вибрати основу з оптимальними характеристиками, як для самих слабких гаджетів з сигаретною затяжкою, так і для найбільш високопродуктивних електронних сигарет, призначених для ультимативного сабомного паріння.

Стосується це і співвідношення гліцерину та пропіленгліколю, тому отримати готову базу Merck KGaA можна в різних виконаннях по в'язкості, починаючи від стандартної 50PG/50VG, яка підходить практично для будь-яких пристроїв, закінчуючи класичною 70VG/30PG або сабомним Velvet Cloud.

Комплектація:
  • 1 х Флакон 1000 мл

Група товару Готова база
Увага: HTML не підтримується!
 
Ще ніхто не залишив відгуків.