Готова база Без Нікотину 500 мл

Вибір Cloudfall
Модель: 101409
Бонусні бали: 65
Наявність: Немає в наявності
Ціна в бонусних балах: 1300

  • 130.00 грн


Стислі характеристики
Група товару Готова база
Всі характеристики

Доставка Нова Пошта
Кур'єр по Львову
Самовивіз

Готова база Без Нікотину - високоякісна основа для самостійного приготування рідин для електронних сигарет, виготовлена ​​на базі компонентів з високим ступенем очищення і без вмісту нікотину. Іншими словами, готова база без нікотину підійде для всіх користувачів електронних сигарет, хто хоче насолоджуватися ароматом і смаком улюблених рецептів, не споживаючи при цьому шкідливий алкалоїд і не насичуючи їм організм.

Крім усього іншого, слід зазначити, що, незважаючи на виняткову якість нікотину, який застосовується в складі нікотинових баз, його присутність у складі все одно певним чином впливає на смакові характеристики готової рідини. І саме в базах без вмісту даної речовини смак ваших улюблених ароматизаторів розкривається найкращим чином. Нарешті, готова база без нікотину стане хорошим вибором для тих, хто звик регулярно міняти міцністи своїх рідин, наприклад, при їх використанні з пристроями різного класу і потужності. Таким чином користувач може згодом самостійно додати нікотин в необхідних пропорціях в невеликі обсяги безнікотинової рідини, домігшись необхідного результату. Крім того, сюди ж можна додати сольовий нікотин, отримавши відмінну рідину для своєї улюбленої pod-системи.

В основі даного продукту лежать пропіленгліколь і гліцерин від кращих європейських виробників:

  • Гліцерин Glaconchemie GmbH - німецький продукт, що володіє високим ступенем очищення (99,7%), який забезпечує густі і оксамитові хмари пари, а також є стабілізуючим компонентом в складі рідини, крім того, продукція компанії Glaconchemie GmbH повністю відповідає найсуворішим стандартам якості і має ряд відповідних сертифікатів;
  • Пропіленгліколь Dow Chemical - продукція популярної серед вейперів у всьому світі американської компанії, яка також відрізняється рекордно високим ступенем очищення від сторонніх домішок (99,8%), тим самим забезпечуючи максимальну передачу смаку ароматизаторів, а також відповідаючи за ефект «удару по горлу» в відсутність нікотину.

Іншими словами, готова база без нікотину на основі компонентів від кращих постачальників, дозволить насолодитися смаками улюблених рецептів для самозамісу, не привнесе до складу рідини ніяких шкідливих домішок і позитивно відіб'ється на якості і кількості пара.

Крім того, при покупці можна самостійно вибрати співвідношення основних компонентів бази, орієнтуючись на свої вподобання і особливості використовуваних при повсякденному вейпінгу гаджетів. Так, покупцям доступна готова база без нікотину з наступним співвідношенням основних компонентів:

  • 50PG/50VG - стандартний вибір для приготування рідин, які будуть використовуватися з малопотужними пристроями через кліромайзери і баки з сигаретною затяжкою, крім того, подібна консистенція підійде для заправки багаторазових картриджів для pod-систем;
  • 40PG/60VG - трохи густіша основа, яка пропонує вже дещо вищі показники за якістю пара, проте все також ідеально передає смак аром завдяки відносно високому вмісту пропіленгліколя, частіше використовується з MTL-баками, кліромайзерами і картриджами середнього класу;
  • 30PG/70VG - золотий стандарт для більшості вейперів, які звикли користуватися продуктивними гаджетами, баками з вільною затяжкою і дріпками;
  • 20PG/80VG - досить густа основа, що застосовується переважно з дріпками або RDTA, а також з найбільшими баками;
  • 10PG/90VG - самий густий з варіантів, що забезпечує рекордну кількість пара і потребує пристроїв високої потужності, використовується, як правило, тільки з RDA і RDTA.

Комплектація:
  • 1 х Флакон 500 мл

Група товару Готова база
Увага: HTML не підтримується!