Рідини Frogs Hello Summer

Рідина Frogs Hello Summer - August 60 мл
*

200.00 грн

Рідина Frogs Hello Summer - July 60 мл
*
1

200.00 грн

Рідина Frogs Hello Summer - June 60 мл
*
1

200.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Рідини Frogs Hello Summer

Рідини для вейпінга Frogs Hello Summer - новинка від українського виробника, присвячена жаркого літа! Це продукція вищої якості, створена у відповідності з усіма стандартами. Рідоти призначені для баків і дріпок. У них співвідношення гліцерину та пропіленгліколю становить 70/30. Це гарантія отримання густих і щільних хмар пара!

Рідини для електронних сигарет Frogs Hello Summer

Колекція заправок від українського виробника досить цікава. У ній Ви знайдете рідини з різним рівнем вмісту нікотину. Те ж саме стосується і смаків. У лінійці представлені різні серії: фруктові, ягідні, цитрусові. Вибір залежить від настрою і індивідуальних переваг!

Що саме пропонує виробник професійним і початківцям вейперам? Ознайомтеся з наступними смаками Frogs Hello Summer:

  • August - прекрасне рішення для любителів оригінальності. Це освіжаючий коктейль, головним компонентом якого є солодкий і стиглий кавун;
  • July - в теплу пору року потрібна свіжість. Тому що бадьорить смак чорниці та смородини Вам точно сподобається;
  • June - дивовижне поєднання лимона і кактуса, про який Ви навіть не могли подумати.

Де купити заправки Frogs Hello Summer в Україні?

Здійснити покупку краще у нас. Чому? До головних переваг інтернет-магазину «CloudFall» відноситься низька ціна продукції, швидка доставка в будь-яке місто України, гарантія якості товарів, оплата готівкою і через Приват24. Ознайомтеся з колекцією рідин для вейпінга Frogs Hello Summer, спеціально створених для теплої пори року. Виберіть вподобаний смак і зробіть замовлення. На це у Вас піде пару хвилин. Отримавши замовлення, Ви залишитеся задоволені якістю заправки. Парите на здоров'я, експериментуйте і пробуйте нові смаки!