Одноразові електронні сигарети

POD система одноразова Elf Bar 1500 850 мАч
10

250.00 грн

*
POD система одноразова Joyetech VAAL 1500 950 мАч
3

240.00 грн

*
POD система одноразова Vaporlax Aero 800 500 мАч
3

200.00 грн

*
Топ продажів
POD система одноразова Eleaf iStick D Disposable Pod Device
POD система одноразова Elf Bar 800 550 мАч
2

200.00 грн

*
POD система одноразова HQD V2 Disposable Pod Device

180.00 грн

*
POD система одноразова Nolimit BRO NRG 800 550 мАч
2

190.00 грн

*
POD система одноразова BalMY Disposable Pod Device
2

150.00 грн

*
POD система одноразова BMOR Saturn 1600 650 мАч

210.00 грн

*
POD система одноразова HQD Cuvie

175.00 грн

*
POD система одноразова Rejoy Flow 1600 850 мАч

245.00 грн

*
POD система одноразова Zalt Disposable Pod Device

150.00 грн

*
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Одноразові електронні сигарети

Мабуть, уже немає сенсу розповідати про те, наскільки динамічними виявилися темпи розвитку сучасної вейп-індустрії. Менше 10 років знадобилося світовим виробникам електронних сигарет, для того, щоб перетворити спочатку скромні і малопотужні пристрої в складні, продуктивні та функціональні гаджети, зовнішнє виконання яких в якійсь мірі нагадує витвір технологічного мистецтва.

А ось на те, щоб створити ціле покоління принципово нових пристроїв, які допомагають мільйонам людей у ​​всьому світі відмовитися від згубної звички паління, пішло ще менше часу - за останні 2-3 роки індустрію знову хитнуло в бік спрощення гаджетів і зменшення їх габаритних розмірів. В результаті користувачам спочатку були запропоновані практичні, доступні, зручні і компактні pod-системи, які практично не займають місце в кишені і дозволяють доволі швидко вгамувати так званий «нікотиновий голод». А пізніше виробники спростили і цей, здавалося б, максимально зрозумілий сегмент, створивши одноразові под системи.

Одноразовий вейп - простіше нікуди

Одноразові pod-системи виділяються на загальному тлі, перш за все, за рахунок гранично доступної ціни, що, втім, цілком логічно виходячи з форм-фактора цих пристроїв. Мова йде про невеликий гаджет, що відрізняється лаконічними формами і максимально скромними габаритами, який має вбудовану акумуляторну батарею і вбудований незнімний картридж. Вся компоновка в даному випадку розрахована на те, щоб, коли вбудованого акумулятора вистачило якраз на використання наявного в резервуарі картриджа запасу рідини, після чого пристрій можна відправляти в утиль.

І ця простота досить швидко стала популярною навіть серед тих вейперів, хто звик до складних, продуктивним, обслуговуваних девайсів, оскільки іноді так хочеться просто отримати швидкий доступ до звичного смачному пару прямо з кишені, не піклуючись про те, чи заряджені акумулятори, чи обслужений і заправлений бак, чи є в чому переносити мод. А ще такі пристрої геть позбавлені будь-яких елементів управління і клавіш: розпакував, витягнув і використовуй. Подібна простота і доступність завжди підкуповували, відбулося подібне і в цей раз.

Переваги одноразових pod-систем

Зрозуміло, основні переваги пристроїв подібного типу виходять безпосередньо з їх призначення і формату. Тому велика частина переваг одноразових pod-систем багато в чому успадкована від їх старших родичів. Втім, є і ряд нюансів, притаманних лише девайсам цього класу:

  • Компактні розміри і невелика вага, що дозволяє з легкістю носити гаджет навіть в кишені брюк або сорочки;
  • Максимальна простота в експлуатації - пристрій спрацьовує під час затяжки і не вимагає ніяких додаткових маніпуляцій;
  • Низька ціна - гаджет, ресурс якого розрахований на 2-4 дня (в залежності від інтенсивності) експлуатації? коштує трохи більше змінного випарника для сучасного високопродуктивного атомайзера;
  • Стелс-формат - девайс легко ховається в руці і не продукує велику кількість пара, не привертаючи до користувача увагу оточуючих;
  • Швидке насичення нікотином - сольові рідини підвищеної міцності дозволяють перебити бажання викурити чергову сигарету всього за кілька затяжок;
  • Ідеальний варіант на пробу - доступні і прості pod-системи такого формату дозволяють тим, хто ще не визначився з вибором пристрою, швидко зрозуміти, чи підійде їм вейпінг такого формату.

Різновиди одноразових електронних сигарет

Зрозуміло, говорити про будь який асортимент пристроїв в даному випадку практично не доводиться, оскільки подібні гаджети практично не мають відмінностей. Різниця може полягати лише в ємності акумуляторної батареї і наявності певної кількості рідини у вбудованому картриджі - від цих двох показників залежить те, на який період експлуатації розрахований пристрій. Є і незначні відмінності в формі, зовнішньому виконанні або кольорі корпусу. На цьому, мабуть, все.

Вся повнота вибору для покупців одноразових pod-систем проявляється, хіба що, в асортименті смаків рідин, якими вони заправлені виробником. І хоча на перших етапах становлення ринку таких пристроїв вибір все ще не дуже великий, у покупців він все-таки є, а в найближчому майбутньому з появою нових моделей від різних виробників смаків, доступних користувачам девайсів цього класу стане рівно стільки ж, скільки і рідин на ринку, а значить вибір буде фактично не обмежений нічим.