Дріпки (RDA)

Атомайзер Hellvape Dead Rabbit V2 RDA
6

699.00 грн

*
Атомайзер GeekVape TALO X RDA
3

599.00 грн

*
Атомайзер Advken Breath RDA

399.00 грн

*
Атомайзер Augvape Occula RDA

409.00 грн

*
Атомайзер Augvape Templar RDA

499.00 грн

*
Атомайзер Digiflavor Drop RDA

649.00 грн

*
Атомайзер Fishbone Xs RDA (Клон)

450.00 грн

Атомайзер Geekvape Ammit MTL RDA

299.00 грн

*
Атомайзер GeekVape Loop RDA

589.00 грн

*
Атомайзер GeekVape Loop V1.5 RDA

549.00 грн

*
Атомайзер GeekVape Tsunami RDA

750.00 грн

Атомайзер iJoy RDTA 5

675.00 грн

*
Атомайзер Petri V1.5 RDA (Клон)

249.00 грн

Атомайзер RH Royal Hunter RDA

450.00 грн

Атомайзер THC Tauren BF RDTA
4

679.00 грн

*
Атомайзер THC Tauren RDA

465.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Berserker MTL RDA

529.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA
1

669.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Bonza V1.5 RDA

615.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Capstone RDA

530.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Lit RDA

449.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Paradox RDA

699.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Phobia RDA

599.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Phobia V2 RDA

609.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Pulse X RDA

549.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Pyro V2 BF RDTA

543.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Pyro V3 BF RDTA

719.00 грн

*
Атомайзер Velocity RDA (Клон)

380.00 грн

Атомайзер WISMEC Indestructible RDA

700.00 грн

Атомайзер Zephyr Buddha V2 RDA (Клон)

450.00 грн

Показано з 1 по 30 із 30 (всього 1 сторінок)

Дріпки (RDA)

У класичному розумінні електронна сигарета виглядає як батарейний мод з атомайзером у вигляді бака або кліромайзера. Однак вейпери зі стажем добре знають, що найсмачнішу і густу пара дають саме дріп-атомайзери (RDA) або просто дріпки.

Що таке дріпка

Взагалі, дріпку можна вважати унікальним явищем в світі вейпінга - адже вона, за великим рахунком, є єдиним типом атомайзера, у якого немає свого резервуара для рідини. Втім, це і є головною незручністю при її використанні, оскільки дріп-атомайзер доводиться постійно прокопувати рідиною.

Рідину в дріпку капають прямо на покладену в спіралі вату, крім того, невелику її частину можна залити в ванночку, розташовану в підставі бази, але навіть в цьому випадку в неї не поміститься більше 1 мілілітра. Зате дріп-атомайзери надають користувачам можливість отримати максимум задоволення від вейпінга. Завдяки відсутності резервуара, шахти воздуховода і інших традиційних для баків елементів, дріпка володіє максимально наближеною до отвору виходу випарною камерою, чим і забезпечена ідеальна передача смаку в процесі використання. Крім усього іншого, бази дріп-атомайзерів, як правило, дозволяють встановлювати в них спіралі дійсно великих розмірів, а тому ці пристрої вважаються ідеальним варіантом по продуктивності.

Особливості дріпки

RDA вже давно користуються популярністю серед вейперів, які не звикли користуватися одним пристроєм і відчувають особливі відчуття до гаджетів, що дозволяють експериментувати з самими «важкими» намотками. Ідеальним варіантом у цьому випадку якраз і стає дріп-атомайзер. При цьому, як і в випадку з баком, дріпки можуть відрізнятися одна від одної по цілому набору характеристик:

  • Посадковий діаметр - найчастіше RDA бувають діаметром 22, 24, 25, 26 міліметрів;
  • Тип обдування - бічний, нижній, верхній (у найскладніших конструкціях);
  • Тип і кількість стійок - від варіантів з однією стойкою, до моделей з кутовим компонуванням стойок, а також без стойок взагалі, розрахованих на дві і навіть більше спіралей;
  • Місткості ванночки під рідину - в даному випадку все залежить від масивності бази, в якій виробник може залишити вільне місце під незначний запас рідини;
  • Додаткового конструктиву - багато дріп-атомайзерів сьогодні комплектуються так званим сквонк-піном, який призначений для їх використання з модами, рідина яких подається знизу, з встановленого в корпус м'якого силіконового флакона.

Ще одна важлива особливість дріпки, яка помітно відрізняє її від класичного атомайзера - відсутність можливості використовувати змінні випарники. Простіше кажучи, купуючи дріпку, користувач повинен бути готовий до того, що йому доведеться самостійно встановлювати спіралі і прокладати в них вату.

Як вибрати дріпку

Вибираючи дріп-атомайзер, важливо звернути увагу на деякі особливості цього виробу, перш за все, з точки зору його сумісності з модом. Так, слід уточнити:

  • Діаметр дріпки - RDA не повинен бути ширше габаритів корпусу батареї, в іншому випадку сетап перетвориться в безглузду і незручну конструкцію;
  • Потужність - такого показника, як потужність, у дріп-атомайзера немає, проте чим більше буде сам пристрій, тим потужніший мод буде потрібен для його повноцінного використання, оскільки він буде мати на увазі установку досить великих спіралей;
  • Наявність або відсутність сквонк-піна;
  • Тип-обдування - класичний для RDA варіант обдування є бічним, проте на ринку представлена ​​величезна кількість пристроїв, в яких дана система реалізована по-іншому;
  • Матеріал і колір корпусу - цю характеристику можна вважати другорядною, однак для деяких користувачів має значення і вона.