Атомайзери

Вибір Cloudfall
Атомайзер Vandy Vape Berserker Mini V2 MTL RTA
Атомайзер Vandy Vape Berserker Mini V2 MTL RTA
2

949.00 грн

*
Топ продажів
Атомайзер Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA
Атомайзер Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA
4

750.00 грн

*
Атомайзер THC Tauren RTA

599.00 грн

*
Атомайзер Aspire Prestige Neeko MTL RTA 3 мл
4

849.00 грн

*
Атомайзер Eleaf iJust S 4 мл
3

298.00 грн

*
Атомайзер GeekVape Zeus X RTA 4.5 мл
8

699.00 грн

*
Атомайзер Eleaf Melo 4 D22
1

379.00 грн

*
Атомайзер THC Tauren One RTA

629.00 грн

*
Атомайзер GeekVape ZX 2 RTA 4.5 мл
2

799.00 грн

*
Атомайзер Hellvape Dead Rabbit V2 RDA
6

699.00 грн

*
Атомайзер Eleaf Ello 4 мл

539.00 грн

*
Атомайзер GeekVape TALO X RDA
3

599.00 грн

*
Атомайзер Hellvape Dead Rabbit V2 RTA
1

799.00 грн

*
Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA

799.00 грн

*
Атомайзер Reload Vapor USA MTL RTA

999.00 грн

*
Атомайзер Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
2

719.00 грн

*
Атомайзер Yachtvape Pandora MTL RTA

699.00 грн

*
Атомайзер Advken Breath RDA

399.00 грн

*
Атомайзер Advken CP TF RTA

629.00 грн

*
Атомайзер Advken Manta MTL RTA

439.00 грн

*
Атомайзер Advken Manta Resin RTA

599.00 грн

*
Атомайзер Advken Manta RTA
2

629.00 грн

*
Атомайзер Advken Manta Tank

429.00 грн

*
Атомайзер Advken OWL Tank

515.00 грн

*
Атомайзер Asmodus Dawg RTA

749.00 грн

*
Атомайзер Asmodus Voluna V2 RTA

699.00 грн

*
Атомайзер Augvape Boreas V2 RTA

539.00 грн

*
Атомайзер Augvape Druga

499.00 грн

*
Атомайзер Augvape Intake Dual RTA

669.00 грн

*
Атомайзер Augvape Intake MTL RTA

799.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 118 (всього 4 сторінок)

Атомайзери

Купуючи електронну сигарету, багато людей зупиняють свій вибір на стартових наборах, вже готових до експлуатації і не вимагаючих ніяких додаткових маніпуляцій. Однак, найпотужніші гаджети на ринку продаються, як правило, окремо, а тому для їх подальшого використання буде потрібен ще і атомайзер

Атомайзер для вейпа - особливості конструкції та принцип роботи

Атомайзер є невід'ємною конструктивною частиною будь-якої електронної сигарети. Саме в цьому компоненті системи відбувається процес нагрівання і подальшого випаровування рідини, що і дозволяє вейперам видувати густий ароматний пар. Можна навіть сказати, що без атомайзера будь який боксмод або мехмод перетворюється в нічого не значущу батарейку.

Працює атомайзер досить просто. У ньому знаходиться спіраль або випарник, які змочуються рідиною і випаровують її в момент нагрівання при замиканні ланцюга електроживлення пристрою. Зрозуміло, особливості та інші характеристики роботи атомайзера залежать від його типу і різновиду, від яких багато в чому і залежить вибір того чи іншого пристрою.

Якими бувають атомайзери

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість атомайзерів і розібратися у всьому цьому розмаїтті, на перший погляд, досить складно. Втім, для початку всі ці пристрої слід розділити на три основних види:

 • Бакомайзери (баки, RTA);
 • Дріп-атомайзери (дріпкі, RDA);
 • Бако-дріпкі (RDTA).

Особливості бакомайзерів

Найпоширенішим видом атомайзера сьогодні можна вважати RTA або баки. Користувачі вибирають їх завдяки практичності і зручності використання «на ходу». Найголовніша ж перевага таких пристроїв полягає в наявності резервуара для рідини, який дозволяє поступово подавати рідину для вейпінгу на нагрівальні елементи, виключаючи необхідність часто поповнювати її запас.

Особливості дріп-атомайзерів

Дріп-атомайзери, або дріпки, як прийнято вважати, вибирають в основному ті вейпери, які хочуть отримати максимум пара і смаку від свого пристрою. І це дійсно так, оскільки саме дріпка володіє високою продуктивністю завдяки можливості встановити в її базу максимально великі спіралі, розігріти які під силу тільки найпотужнішим пристроям. Зрозуміло, за величезні клуби пари і виражений смак вейперам доводиться платити зручністю - у RDA відсутній резервуар для рідини, є лише невелика ванночка, а тому їх доводиться регулярно прокопувати, приблизно через кожні 5-10 затягувань.

Особливості RDTA

Бакодріпки - самий останній винахід виробників на ринку атомайзерів. Ці пристрої представлені у вигляді дріп-атомайзерів, під базою яких розташовується невеликий резервуар з рідиною. Подібне рішення дозволило в якійсь мірі поєднати зручність бака і продуктивність дріпки з відповідною смакопередачею. Поступово RDTA набирають все більшої популярності у користувачів, проте без наявності певного досвіду впоратися з такими пристроями складно.

Обслуговувані і не обслуговувані атомайзери

Одна з найважливіших характеристик при виборі будь-якого атомайзера полягає в тому, яка база встановлена ​​в пристрій. За цим показником атомайзери діляться на:

 • Обслуговувані атомайзери - база в даному випадку передбачає наявність контактних стійок, в які встановлюються спіралі з прокладеної в них ватою, куплені або створені з дроту вручну. Подібний підхід дозволяє експериментувати з різними намотками і смаками, однак змушує витрачати час на установку койлів, прокладку бавовни або гніту, вирівнювання, прожиг та інше;
 • Не обслуговувані атомайзери - такі пристрої працюють на змінних випарниках і пропонують користувачам максимальну зручність при вейпінгу. В даному випадку немає якоїсь потреби возитися з намотуванням, досить лише змінити відпрацювавший своє випарник на новий і продовжити експлуатацію електронної сигарети.

Примітно, що раніше було прийнято вважати, нібито атомайзери на змінних випарниках не можуть запропонувати достатню продуктивність і хорошу передачу смаку через конструктивні обмеження самих випарників. Саме з цієї причини найбільшим попитом у досвідчених вейперів користувалися обслуговувані пристрої. Однак, сьогодні виробники пропонують величезну кількість моделей, випарників яких мають до 12 спіралей самих різних типорозмірів, характеризуються високою продуктивністю і не поступаються в передачі смаку обслуговуваним аналогам. Фактично можна говорити лише про те, що за основними характеристиками обидва типи атомайзерів зрівнялися, різниця лише в тому, що покупка змінних випарників вимагає додаткових витрат, в той час як ручна установка спіралей дозволяє заощадити, але вимагає від користувача часу і певної вправності.

Як правильно вибрати атомайзер

При виборі атомайзера потрібно орієнтуватися на досить великий набір особливостей і характеристик, оскільки невірний вибір може не просто роздосадувати, але ще і змусить витратитися на покупку більш підходящого до батарейного блоку варіанту. В цілому, щоб вибір атомайзера при покупці в майбутньому не розчарував, слід брати до уваги такі особливості:

 • Посадковий діаметр пристрою - діаметр бака або дріпки не повинен бути більше діаметра контактної площадки мода, в іншому випадку сетап, нехай і буде працювати, однак принесе масу незручностей через габаритні невідповідності;
 • Обсяг резервуара - цей параметр стосується тільки баків і бако-дріпок, однак має певне значення: великий обсяг бака (від 4 до 7,5 мілілітрів) дозволить рідше займатися його заправкою, однак негативно позначиться на габаритах і компактності пристрою, втім, чому саме жертвувати , кожен покупець вибирає сам;
 • Тип затяжки - атомайзери в цьому випадку бувають з сигаретною (менш потужні і дозволяють використовувати рідини з високим вмістом нікотину) та вільною (найпродуктивніші, за обсягом пара більше схожі на кальян) затяжкою;
 • Потужність - більшість з представлених на ринку атомайзерів (особливо зі змінними випарниками) вимагають наявності пристрою з певним діапазоном робочої потужності, так, для деяких баків досить мода потужністю до 40-50 Ват, деякі призначені для вейппінгу на потужності від 50 до 100 Ват, а є і такі, які вимагають 100 і більше Ват потужності.

Інші відмінності атомайзерів для вейпа

Існує у атомайзерів і ряд інших характеристик, які можуть відрізнятися один від одного. На вибір вони впливають не так помітно, як наведені вище, однак, знати про них теж не завадить:

 • Конектор: регульований і нерегульований;
 • Матеріал колби: пластик, стабілізована смола або загартоване скло;
 • База - для установки однієї або двох спіралей;
 • Обдув - нижній, верхній, бічній, регульований чи ні;
 • Заправка - нижня, верхня або бічна;
 • Розмір мундштука - дріп-тип стандарту 510 або 810;
 • Конструкція - розбірна або монолітна.