Електронні сигарети

POD система одноразова Elf Bar 1500 850 мАч
9

250.00 грн

*
Топ продажів
POD система Fich Device
POD система Fich Device
3

299.00 грн

*
POD система Nolimit BRO Pod Kit
1

477.00 грн

*
Топ продажів
POD система Joyetech Evio C 800 мАч
POD система Joyetech Evio C 800 мАч
2

459.00 грн

*
Вибір Cloudfall
POD система Justfog Minifit Starter Kit
POD система Justfog Minifit Starter Kit
3

325.00 грн

*
Новинка
POD система UPOX
POD система UPOX
2

450.00 грн

*
POD система Elf Bar RF350 350 мАч

299.00 грн

*
Вибір Cloudfall
POD система Lost Vape Thelema 80W Pod Mod Kit
POD система Lost Vape Thelema 80W Pod Mod Kit
5

899.00 грн

*
POD система Wismec R40 Pod Mod Kit
8

899.00 грн

*
POD система Eleaf Pico Compaq Pod Mod Kit
3

849.00 грн

*
POD система Lost Vape Gemini Hybrid Pod Mod Kit
2

799.00 грн

*
POD система OVNS JC02 Pod System Kit
2

499.00 грн

*
POD система Asmodus Pyke Pod Kit
4

535.00 грн

*
POD система Suorin Trident 85W
2

849.00 грн

*
POD система THC Tauren X Pod Mesh Coil Kit
1

949.00 грн

*
POD система Vapefly TGO 70W Pod Mod Kit
2

1 299.00 грн

*
POD система Voopoo Drag Max Pod Mod Kit
3

1 549.00 грн

*
POD система Wismec Preva DNA Pod Kit

999.00 грн

*
Топ продажів
Атомайзер THC Tauren RTA
Атомайзер THC Tauren RTA
3

599.00 грн

*
Бокс мод Lost Vape Centaurus DNA 250C
2

3 399.00 грн

*
Топ продажів
Бокс мод Vaporesso Luxe 220W TC
Бокс мод Vaporesso Luxe 220W TC
1

1 399.00 грн

*
POD система одноразова Joyetech VAAL 1500 950 мАч
3

240.00 грн

*
POD система JUUL Device
6

325.00 грн

*
Топ продажів
POD система одноразова Eleaf iStick D Disposable Pod Device
Стартовий набір Voopoo Drag 2 Refresh Edition Kit
14

1 080.00 грн

*
POD система OVNS W01 Pod Kit
7

299.00 грн

*
Атомайзер GeekVape Zeus X RTA 4.5 мл
8

699.00 грн

*
POD система OVNS Saber 3 Pod Kit
6

599.00 грн

*
POD система одноразова Elf Bar 800 550 мАч
2

200.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 425 (всього 15 сторінок)

Електронні сигарети

В останні роки все більша кількість людей прагне кинути згубну звичку паління або хоча б мінімізувати шкоду від цієї пристрасті. Багато в чому, саме це стало причиною зростання популярності такої альтернативи тютюнопаління, як вейпінг. Сьогодні вже ніхто не дивується, зустрівши на вулиці людину з електронною сигаретою в руках. А все тому, що рішення купити електронну сигарету стає оптимальним для тих, хто хоче знизити негативний вплив класичного тютюну на організм, а в перспективі, і зовсім, кинути палити.

Електронні сигарети - що це таке

Втім, перед тим, як купити вейп, необхідно все-таки розібратися в деяких характерних для нього деталях і базових принципах роботи. За великим рахунком, електронна сигарета або просто вейп являє собою пристрій для доставки нікотину в організм без побічних ефектів, характерних для звичайних сигарет. В даному випадку мова йде про випаровування рідин з нікотином (або без нього), при нагріванні яких не утворюється смол і сотень інших канцерогенних сполук, якими супроводжується куріння тліючого, а фактично палаючого, тютюну.

Складається електронна сигарета з двох основних компонентів:

 • Акумуляторна батарея - акумулятор в корпусі, або корпус зі знімними акумуляторами, який може бути оснащений вбудованою електронікою для розширення функціоналу пристрою і забезпечує подачу живлення на нагрівальний елемент вейпа;
 • Атомайзер - пристрій, в основі якого лежить випарний елемент (найчастіше спіраль з металевого дроту з ватою), при попаданні рідини на нього в момент нагрівання і відбувається активне її випаровування.

Чому люди вибирають електронні сигарети

Отже, що ж змушує все більшу кількість курців купити електронну сигарету, поклавши на неї надії в боротьбі за здоров'я і відмові від згубної звички? Відповідь на це питання лежить на поверхні.

Насправді, вейп для багатьох людей давно став найбільш ефективним і простим способом відмови від паління. Більш того, в даному випадку процес відбувається максимально плавно і м'яко для людського організму. У порівнянні з іншими замінниками, електронна сигарета здатна з максимальною точністю імітувати сам процес паління, роблячи його при цьому значно менш шкідливим для самого курця. Фактично, рішенням купити вейп середньостатистичний курець сам дарує собі те, чого йому не вистачало в інших способах відмови від тютюнопаління - імітацію самого процесу затягування і вдихання диму. Далі залишається лише поступово знижувати кількість нікотину в рідинах, щоб остаточно перестати шкодити організму.

Крім усього іншого, для багатьох людей, які не ставлять перед собою мету кинути палити, електронні сигарети перетворюються в безпечну альтернативу, використання якої не супроводжується величезним набором ризиків. Зрозуміло, говорити про повну нешкідливість в даному випадку немає ніякого сенсу, однак сам процес вейпінга виглядає значно більш естетичним, менш шкідливим для організму і максимально безпечним для оточуючих.

Переваги електронних сигарет

Пристрої для вейпінга не позбавлені певних недоліків, при цьому переваг перед звичайними сигаретами у них дійсно багато:

 • Мінімальна шкода - шкода від електронної сигарети обмежена лише впливом на організм нікотину;
 • Висока ефективність відмови від паління завдяки можливості плавного переходу на пар;
 • Багатий вибір смаків рідин, що істотно підвищує різноманітність;
 • Можливість тонкого підбору міцності рідини, чого не скажеш про звичайні сигарети;
 • Відсутність забруднень навколишнього середовища - спіраль і вата в електронній сигареті служать досить довго, в той же час, один курець залишає після себе десятки бичків в день, фільтри від яких розкладаються дуже довго;
 • Зручність - використовувати електронну сигарету можна без запальнички і попільнички, а також в місцях, не призначених для паління;
 • Відсутність побічного ефекту для оточуючих - вейпінг позбавлений ще одного важливого недоліку, який характерний для тютюну, мова про відсутність ефекту пасивного паління, яке іноді називають навіть більш небезпечним, ніж паління як таке;
 • Нарешті, електронні сигарети - це ще й досить істотна економія коштів, оскільки обходиться дешевше традиційних сигарет.

Як електронні сигарети зберігають здоров'я

Взагалі вейпінг вже перестав бути просто альтернативою тютюну, а перетворився в особливу культуру, яка характеризується мінімальною шкодою і максимальним набором приємних бонусів для користувача. Більш того, багатьом людям електронні сигарети дійсно допомогли позбутися шкідливої ​​звички або хоча б знизити шкоду для організму. Вся справа в унікальних особливостях використання таких пристроїв, які полягають в наступному:

 • Перш за все, під час вейпінга людині не доводиться дихати небезпечним тютюновим димом зі смолами та іншими шкідливими домішками, які виділяються в процесі горіння;
 • При використанні електронних сигарет немає і побічних ефектів у вигляді задишки з іншими ускладненнями дихання, не розвивається бронхіт курця, не жовтіють зуби, немає неприємного запаху з рота;
 • Вейпінг, на відміну від звичайного паління, не знижує чутливість рецепторів, а тому людина значно краще розрізняє смаки;
 • Більш того, супроводжуючий паління дим з його різким запахом, перестає впливати на нюх, тому людина значно краще почуває навіть запахи.

Наскільки вигідно купити вейп

Купити електронну сигарету - це ще і вигідне рішення, яке в майбутньому дозволить економити гроші, що стає визначальним для величезного числа людей. І мова не в економії на лікуванні серцево-судинної системи або органів дихання від захворювань, викликаних цією звичкою, а в звичайній щоденній економії на найпростіших витратах.

Наприклад, якщо середньостатистичний курець викурює пачку сигарет в день, витрачаючи на це задоволення близько 40 гривень або 1200 гривень на місяць, витрати вейпера можуть виявитися куди більш скромними. В даному випадку витратитися доведеться лише один раз - на покупку самого пристрою, вартість якого стартує з позначки в 400-500 гривень і може досягати 2 і більше тисяч. Однак згодом купувати доведеться лише витратні матеріали. Так, в самому економному варіанті - при наявності обслуговуваного атомайзера, - вейпінг буде обходитися в місяць в суму від 200 до 500 гривень.