Рідини Cinematic

Рідина Cinematic - Action 60 мл
*
1

180.00 грн

Рідина Cinematic - Comedy 60 мл
*
1

180.00 грн

Рідина Cinematic - Fantastic 60 мл
*

180.00 грн

Рідина Cinematic - Horror 60 мл
*
2

180.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рідини Cinematic

Рідини для вейпа Cinematic - результат роботи справжніх майстрів! Це унікальна продукція, яку гідно оцінюють досвідчені парильщики і новачки. До її головних переваг відноситься безпеку і відповідність європейським стандартам якості. Розгляньте асортимент рідин для вейпа, виберіть будь-який смак і отримуйте задоволення від паріння!

Рідини для електронних сигарет Cinematic

Це продукція, що впевнено здобуває популярність. При виготовленні рідини не використовуються небезпечні компоненти. Це ключовий момент, на який звертають увагу вейпери. Вони віддають перевагу якісній продукції та не шкодять своєму здоров'ю. На вибір представлено кілька варіантів: з високим або низьким рівнем вмісту нікотину.

Рідини для електронних сигарет Cinematic - різноманітність цікавих рішень, які нікого не залишають байдужими. У колекції Ви знайдете такі смаки:

  • Action - гармонійне поєднання ніжного крему і тютюну для справжніх чоловіків;
  • Comedy - солодкий смак коли і улюблених желеек, завдяки якому можна перенестися в дитинство;
  • Fantastic - фантастична рідина для електронних сигарет зі смаком виноградного соку;
  • Horror - неповторний смак тропічного манго, який важко описати словами.

Де купити заправки Cinematic в Україні?

У вейп-шопі «CloudFall» Ви знайдете продукцію, що відрізняється низькою ціною і високою якістю. Рідини для електронних сигарет Cinematic підходять для всіх парогенераторів. При їх виготовленні використовуються ароматизатори від зарубіжних виробників і інші компоненти, безпечні для здоров'я. Розгляньте каталог рідин для паріння і поповните свою колекцію новими смаками! Ми швидко доставляємо товар по Львову і відправляємо в інші населені пункти України!