Ароматизатори Xian Taima (Китай)

Ароматизатор Xi'an Taima - 555
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Benson
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Berry Mix
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Black & Mild
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Black Devil
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Blueberry (Чорниця)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Blueberry Lemonade
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Cactus (Кактус)
*
1

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Camel
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Cherry (Вишня)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Cherry Mix Cola
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Chocolate Raspberry (Малина в Шоколаді)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Coca Cola (Кока Кола)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Davidoff
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Dunhill
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Fanta Grape (Виноградна Фанта)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - French Pipe
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Golden Virginia
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Grape (Виноград)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Green Mango (Зелений Манго)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Hope
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Litchi (Лічі)
*

30.00 грн

Ароматизатор Xi'an Taima - Mango (Манго)
*
1

30.00 грн

Показано з 1 по 30 із 93 (всього 4 сторінок)

Ароматизатори Xian Taima (Китай)

Хочете насолодитися смаками, які здобули визнання парильників у всьому світі? Тоді пропонуємо купити ароматизатори Xi'an Taima. Це якісна продукція, представлена в декількох категоріях: тютюнова, фруктова, тонізуюча. Виберіть класичний або незвичайний варіант, виходячи з особистих побажань! У вейп-шоп «CloudFall» усі товари оригінальні і доступні за ціною.

Китайські ароматизатори Xian Taima для самозамісу

Це продукція, якість якої підтверджено сертифікатами. Вона відрізняється різноманітністю смаків. Візитною карткою колекції є тютюнові аромкі. Це традиційні і нетрадиційні рішення. До останнього варіанту відносяться тютюнові смаки з відтінками: чорнослив, сухофрукти, ваніль, яблуко, карамель. Також у продажу є фруктові та тропічні ароматизатори. Наприклад, виноградна фанта, горілка з манго, кактус, зелений манго. Тому Ви будете вражені тим, який вибір аромок у нас представлений!

Ароматизатори Xian Taima в Україні - затребувана продукція, яка широко обговорюється на форумах. У vape shope ми продаємо якісні інгредієнти, призначені для самозамісу. У прайсі вказана вартість продукції від китайського виробника. Ціна залежить від обсягу флакона. Щоб покупці залишилися задоволені сервісом, ми забезпечуємо швидку доставку. Тому після оформлення замовлення Ви незабаром отримаєте флакони, в яких міститься концентроване речовина для самозамісу!

Особливості ароматизаторів Ксіа

Виробник з Китаю пропонує продукцію, виготовлену за власними рецептами. У колекції представлено більше 150 цікавих смаків. Ними можна насолоджуватися повною мірою. Налагоджене виробництво і жорсткий контроль якості - параметри, завдяки яким компанія зайняла лідируючу позицію на ринку. Її співробітники регулярно радують парильників електронних сигарет новими смаками. Вони розробляють оригінальні рішення, керуючись уподобаннями сучасних вейперів!

Аромкі Xian Taima, ціна яких нижча, - продукція, що володіє ключовими особливостями:

  • висока концентрація - забезпечується невелика витрата речовини при самозамісе рідини. Це призводить до економії грошей і до вчинення вигідних покупок;
  • різноманітність і сміливі поєднання - арома Xian Taima розділені на кілька серій. Найбільш популярні тютюнові, цитрусові, фруктові, ягідні смаки. До окремої категорії відносяться готові мікси. У них поєднується кілька компонентів. Наприклад, яблучний сік з льодом або кисле ківі, солодкувате манго і соковитий апельсин;
  • ідентичність натуральним ароматам - момент, якого виробник приділив особливу увагу. Тому під час паріння забезпечуються реалістичні відчуття.

Дозування ароматизаторів Xian Taima

При використанні аромок у вейперов не виникають складності. Вони грунтуються на тому, яку дозування рекомендує виробник. Це близько 7-17 крапель на 10 мл основи. При бажанні вейпери самостійно визначають дозування аромкі Xian Taima. Вони знають, що можна зробити слабший або насичений смак. Для цього при приготуванні рідини для електронних сигарет використовується аромка в меншому або більшому кількості.

Де купити аромкі Xian Taima оптом і в роздріб?

Ароматизатори від відомої китайської компанії продаються у нас. Вони відрізняються насиченістю і збалансованістю смаків. Це головні показники, завдяки яким аромкі для самозамісу користуються попитом. Їх купують вейпери в нашому інтернет-магазині. Вони залишаються задоволені якістю і прийнятною ціною!