Ароматизатори Purilum (США)

Вибір Cloudfall
Ароматизатор Purilum - Pineapple Cake (Пиріг з ананасом)
Ароматизатор Purilum - Pineapple Cake (Пиріг з ананасом)

36.00 грн

*
Топ продажів
Ароматизатор Purilum - Lemonade (Лимонад)
Ароматизатор Purilum - Lemonade (Лимонад)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Candy Cake (Яблучний чізкейк)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Cream Dream (Полуниця з персиком)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Sweet Tobacco (М'який тютюн)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Caramel Coffee (Кава з карамеллю)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Cranberry Orange (Апельсин з журавлиною)
2

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Golden Eye (Манго)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Kigola (Полуниця з ківі)
5

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Kilanca (Фруктовий салат)
2

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Melody (Кавун і полуниця з м'ятою)
3

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Ocean Myst (Виноградний сік)
2

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Tobacco Original (Тютюн)

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Tropical Blend (Тропічний мікс)
1

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Vanilla Bacco (Тютюн з ваніллю)
2

36.00 грн

*
Ароматизатор Purilum - Wild Berry Harvest (Дикі ягоди)

36.00 грн

*
Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)

Ароматизатори Purilum (США)

Вейпінг знайшов величезну популярність багато в чому саме завдяки своїй багатогранності. І таким багатогранним його робить не тільки різноманітність різних девайсів, намоток і режимів їх спільної роботи під чуйним керівництвом користувача. Секрет криється ще й у величезній різноманітності рідин для електронних сигарет, які готові чи не кожен день знайомити вейпера з новими відчуттями. Зрозуміло, все це було б неможливим без старань виробників ароматизаторів, особливо таких, як компанія Purilum.

Ароматизатори Purilum - вейпінг без застережень

Ароматизатори Purilum унікальні хоча б тим, що компанія, яка їх виробляє, входить в число тих небагатьох виробників, які створили свої ароматизатори не для кулінарної сфери, а орієнтуючись виключно на потреби вейп-індустрії. Іншими словами, Purilum не перепрофільовувала свою продукцію на вейперів, а створила її з чистого аркуша, відпрацювавши технологію до таких дрібниць, щоб її смаками хотілося насолоджуватися знову і знову. І таких виробників сьогодні на ринку досить мало. Тим часом, на рідному для себе американському ринку ароматизатори Purilum вважаються чи не еталоном якості, чистоти, безпеки і, зрозуміло, яскравого смаку. Тепер ця продукція доступна і в Україні, а значить, кожен вейпер отримає доступ до унікальних рецептів, створюваним на основі ароматизаторів бренду, які привносять в будь-яку рідину особливі, не порівнянні ні з чим іншим, нотки.

Наявність власної лінії з випуску ароматизаторів і рідин для електронних сигарет перетворили компанію Purilum в визнаного лідера індустрії, ім'я якого завжди асоціюється з чимось особливим, як Apple в світі споживчої електроніки.

Асортимент ароматизаторів Purilum

Як і більшість брендів найвищого класу, ароматизатори Purilum представлені не в самому широкому асортименті. Як би там не було, практично кожен зі смаків в продуктовій лінійці бренду - результат вивіреної роботи інженерів за смаком, які створюють справжні шедеври для найвимогливіших споживачів. Окремої уваги, наприклад, заслуговують тютюнові смаки Purilum: м'який тютюн, оригінальний тютюн, тютюн з ваніллю - в кожній з цих аром криється щось особливе, чого не знайти в продукції конкурентів. А кокосове печиво, яблучний чізкейк, ягідне тістечко або ананасовий пиріг неодмінно занурять в досі невідомий світ десертних смаків, незалежно від того, до яких рідин ви звикли раніше. А ще в лінійці бренду є кава з карамеллю, мохіто з грейпфрутом, полуничний лимонад, соковитий манго, тропічні і фруктові мікси і багато іншого. Зрозуміло, передати все це словами складно, потрібно неодмінно спробувати.