Ароматизатори Flavour Art (Італія)

Топ продажів
Ароматизатор Flavour Art - Mad-Mix (Mad Fruit) (Фруктовий мікс)
Вибір Cloudfall
Ароматизатор Flavour Art - Catalan Cream (Каталонський крем)
Ароматизатор Flavour Art - Cream Fresh (Вершки)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Bano (Banana) (Банан)
1

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Bergamot (Бергамот)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Candy/Jammy Wizard

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Dragon Fruit (Пітаї)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Lime Tahity Distilled (Лайм)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Lychee (Лічі)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Monsoon

35.00 грн

*
Топ продажів
Ароматизатор Flavour Art - Vanilla Bourbon (Ванільний бурбон)
Ароматизатор Flavour Art - Vanilla Tahity (Ваніль)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Almond (Мигдаль)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Apple Stark (Яблуко)
2

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Breakfast Cereal

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Butter (Масло)

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Croissant

35.00 грн

*
Ароматизатор Flavour Art - Cucumber (Огірок)

35.00 грн

*
Показано з 1 по 30 із 160 (всього 6 сторінок)

Ароматизатори Flavour Art (Італія)

Коли вейпери говорять про самозаміс і використання ароматизаторів для приготування оригінальних рідин для своїх електронних сигарет, вони незмінно мають на увазі під цим одну важливу вимогу, яка буде застосована до будь-якого з використовуваних в майбутньому компонентів - мова про якість та безпеку продукції. І ароматизатори Flavour Art входять в число тих продуктів, яким вейпери звикли довіряти беззастережно.

Ароматизатори Flavour Art

Компанія Flavour Art знаходиться в Італії, що вже свідчить про надійність і високу якість, що характерно практично для всіх без винятку західних виробників. Тим часом, спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві харчових ароматизаторів для кулінарів і пекарів, зумівши напрацювати в цій галузі не тільки багатий досвід і ряд унікальних технологій виробництва, але ще і цілу армію вдячних покупців, які оцінили оригінальний смак, приємний аромат, натуральні основи і хорошу концентрацію ароматизаторів бренду. З розвитком вейп-індустрії компанія звернула увагу і на користувачів електронний сигарет. Вже в 2009 році тут вперше задумалися над тим, щоб випустити свою першу лінійку ароматизаторів, які можна було б використовувати при створенні рідин для електронних сигарет. З того часу компанія незмінно і з характерною для неї скрупульозністю проводить дослідження, регулярно поповнюючи асортимент своєї продукції і піклуючись про те, щоб вона відповідала найжорсткішим стандартам якості. Сьогодні продукція Flavour Art продається більш ніж в чотирьох десятках країн світу, а її ароматизатори нерідко використовуються у виробництві брендових рідин, багато з яких ви цілком могли зустріти на полиці найближчого вейп-шопа.

Переваги ароматизаторів Flavour Art

Як і багато інших виробників аром, фахівці компанії Flavour Art прекрасно розуміють, що запорука успіху на ринку більшою мірою залежить від лояльності і довіри споживачів. Саме цим і обумовлені переваги, якими володіють ароматизатори даного бренду:

  • Економічність - завдяки непоганій концентрації ароматизатори Flavour Art прекрасно підходять для створення як простих, так і складних рецептів рідин, не вимагаючи при цьому підвищувати концентрацію самих аром до позамежних показників, одного маленького флакона Flavour Art може бути досить для створення великої кількості рідини;
  • Безпека - натуральні компоненти, основа у вигляді чистого пропіленгликоля і відсутність добавок, які можуть виступити в якості алергенів, роблять продукцію цього італійського бренду максимально безпечною для кожного;
  • Широкий асортимент - як і будь-який інший поважаючий себе виробник, компанія Flavour Art завжди прагне запропонувати споживачам максимально широкий вибір смаків, тому лінійка її ароматизаторів не просто включає в себе величезну кількість оригінальних смаків, але ще і регулярно поповнюється новими зразками.

Різновиди ароматизаторів Flavour Art

У продуктовій лінійці бренду можна зустріти чимало цікавих екземплярів, присутні в ній і досить стандартні смаки, без яких сьогодні не обходиться практично жоден з популярних рецептів рідин для вейпінга. Більш того, як і в більшості випадків, представлені даними виробником ароматизатори можна розділити на кілька окремих категорій:

  • Десертні смаки - мед, вершки, іриска, баварський крем, яблучний пиріг;
  • Добавки і підсилювачі;
  • Смаки знайомих напоїв - еспрессо, кола, ямайський ром, чорний і зелений чай;
  • Ягідні смаки - смородина, полуниця, чорниця, малина та інші;
  • Фруктові смаки - від звичних багатьом яблук, абрикосів і вишень, до екзотичних манго, банана, бергамоту і навіть міксів з декількох смаків відразу;
  • Тютюнові смаки - кубинський тютюн, тютюн з медом, східний тютюн, тютюн з додаванням фруктів.