термоусадка 18650

Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)

термоусадка 18650

Як продовжити життя акумулятора, на якому пошкоджена зовнішня оболонка? Для такої мети призначена термоусадка 18650. Це спеціальна плівка, виготовлена відповідно до стандартів. При її застосуванні забезпечується безпека експлуатації батареї. У вейп-шопі «CloudFall» представлено товар в великому асортименті. Ви можете вибрати однотонну термоусадоч або з малюнками. На всю продукцію у нас низька ціна!

Що таке термоусадка для акумуляторів 18650?

При регулярному і тривалому використанні електронної сигарети акумулятор зношується. На ньому з'являються механічні пошкодження і подряпини. Експлуатація таких елементів живлення категорично заборонена, тому що може виникнути коротке замикання і загоряння. Особливо це стосується тих випадків, коли вейпери використовують механічні моди або пристосування з незахищеною платою.

Якщо Ви побачили, що на батарейці пошкоджена оболонка, потрібно її заміна. Для цього потрібно купити термоусадочну трубку для акумуляторів формату 18650 і виконати нескладні дії по відновленню початкового вигляду виробу. Заміна зовнішньої оболонки не займає багато часу. Докладну інструкцію щодо виконання такого процесу Ви можете побачити нижче.

Які бувають варіанти термоусадочної плівки 18650

В асортименті інтернет-магазину «CloudFall» представлені різноманітні вироби, призначені для відновлення оболонки батареї. Якщо Ви віддаєте перевагу класичним варіантам, вибирайте однотонну термоусадку: білий, фіолетовий, зелений, жовтий, напівпрозорий. Якщо Вам подобаються незвичайні рішення, розгляньте ізоляцію з малюнками. У нас продається термозбіжна плівка для акумуляторів 18650, на якій зображені супергерої і Angry Birds. Також за допомогою фільтра можна відібрати плівку, прикрашену різноколірними малюнками.

Де купити ізоляцію для 18650 в Україні?

У нашому vape shop Ви можете зробити вигідну покупку. Ми продаємо якісну термоусадку і забезпечуємо її доставку за адресою (Київ та будь-які інші міста України). Асортимент товару постійно поповнюється. Тому в продажу представлені актуальні рішення. Перегляньте каталог і виберіть ізоляцію для відновлення зовнішньої оболонки батарейки. Подбайте про безпеку і виключіть можливість виникнення небажаних ситуацій! Термоусадка - кращий варіант для швидкого і недорогого ремонту батареї АКБ!